Skocz do zawartości


Zdjęcie

UPTEJD SZTIMA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 15 lutego 2013 - 05:40

Jak nie chcecie grać na nowym (mi się udało wszystko ustawić ładnie), to grajcie na starym, żaden problem:


  • 0

#22 Kamrosiowy

Kamrosiowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów
  • Skype:kamrosiowy
  • Ską…d:Grudziądz

Napisano 15 lutego 2013 - 06:16

Szkoda gadać, na siłe chcą przenieść graczy na Counter Strike Global Offensive. Ja miałem problem z FPS, ciągle miałem od 400 do nawet 800, co powodowało że grało się tak jakby w zwolnionym tempie. Po wpisaniu dwóch komend w consoli gry ten problem został rozwiązany (1. gl_vsync 0 , 2. fps_max 99). Chyba jedyne co pozostaje nam zrobić to czekać aż będzie nowa aktualizacja, która naprawi błędy graczy, bo jest ich na prawdę mnóstwo.


  • 0

#23 zPa

zPa

    Kapral

  • Member
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 15 lutego 2013 - 07:18

jeśli chodzi o ten link wyżej niby pięknie opisane ale ja jak ściągnąłem steama i zanim wyskakuje okno do logowania wyskakuje aktualizacja biorąc anuluj się anuluje ale znowu chce odpalić steama i aktualizacja;/ próbował już ktoś to zrobić? udało się komuś?


  • 0

#24 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 15 lutego 2013 - 09:02

jeśli chodzi o ten link wyżej niby pięknie opisane ale ja jak ściągnąłem steama i zanim wyskakuje okno do logowania wyskakuje aktualizacja biorąc anuluj się anuluje ale znowu chce odpalić steama i aktualizacja;/ próbował już ktoś to zrobić? udało się komuś?

To jest aktualizacja steama, nie CS-a, gdy instalujesz po raz pierwszy. Nic się nie bój, CS-a zainstalujesz (wg tego opisu) później.

Mi się udało na drugim komputerze, gdzie miałem problemy z grafiką. Śmiga jak przed aktualizacją.


  • 0

#25 DEER HUNTER

DEER HUNTER

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 15 lutego 2013 - 11:07

Już dziś coś pograłem i uznaje że ten uptade fajnie zoptymalizował gre, problem w tym że dużo błędów jest i niektóre z nich da się wyeliminować jeśli ktoś chce powyłączać te śmieszne tekstury itp wpisujecie to w set launch options:

-nofbo -nomsaa -freq 75 -noforcemaccel -noforcemspd -32bpp -gl

a to do cfg swojego i dajcie tylko do odczytu:

fps_max 99

gl_ansio "0"

gl_vsync "0"

jest delyszys

edit :

freq z przyzwyczajenia, jako że teraz aby odswieżanie było na poziomie 75 należy mieć na pulpicie takie odswieżanie, można programem ale po co się bawić ustawiacie 800x600 na pulpicie o 75 hz w ustawieniach monitora i tak samo automatycznie ustawia wam się w csiq


Użytkownik DEER HUNTER edytował ten post 15 lutego 2013 - 11:09

  • 0

#26 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 16 lutego 2013 - 06:49

BTW. czemu wyłączacie msaa ? Przecież gra dzięki temu powinna wyglądać ładniej xd. W końcu ogarnęli odpalanie tej gry i odpala się w chwile.


  • 0

asdasdas


#27 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 16 lutego 2013 - 07:15

A ja mam problem z bitami, nie widze kwadracikow, moze wylaczmy to opcje jak jest juz niedostepne 16 bit :D


  • 0

#28 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 16 lutego 2013 - 07:40

cappo wpisz sobie w steamie 32bpp i po sprawie, czasami jeszcze tak jest od rozdzielki


  • 0

#29 Biały ^^

Biały ^^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 16 lutego 2013 - 07:41

...Steam/ SteamApps/common/ Half-life

Jakby ktoś potrzebował to tutaj znajduja się wszystkie foldery itp od cs`a :)


  • 0

#30 DEER HUNTER

DEER HUNTER

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 16 lutego 2013 - 09:56

BTW. czemu wyłączacie msaa ? Przecież gra dzięki temu powinna wyglądać ładniej xd. W końcu ogarnęli odpalanie tej gry i odpala się w chwile.

DLatego juri że mój komputer nie jest wstanie generować płynności przy msaa:) i wtedy fpsy już tak nie działają a komp wybucha z siłą 7mt;)


  • 0

#31 tompeq

tompeq

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 17 lutego 2013 - 11:27


A ja mam problem z bitami, nie widze kwadracikow, moze wylaczmy to opcje jak jest juz niedostepne 16 bit :D

mi wgl nie wyskakuje test na bity, steam wprowadził update że istnieje już tylko i wyłącznie 32bit ;p

poza tym, ustawione mam fps_max 121,

gdy mam ustawione 99 - gra nie jest płynna,

gdy mam ustawione 121 jest za***iście ; d

gdy mam ustawione 151 w połowie mnie zadowala, niestety tracę muvment przy skoku, co boli, mocno ;c

czekam jedynie aż zrobią coś z akceleracją myszy, bo parodia póki co,

cfg czyta i nic poza tym, jedynie co dodałem do niego to gl_vsync 0

dla ciekawskich, lektura

http://board.counter...ic.php?t=165781


  • 0

#32 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 18 lutego 2013 - 09:31

Mam problem z głosem podczas gry, tj ludzie jak gadaja przez mikro to bucy tylko jakby sie ktos z modemem przez linie tepsy łączył. Jak to naprawic?


  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#33 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 18 lutego 2013 - 09:40

Mam to samo jak Predator, ale połowę ludzi normalnie słyszę.


  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#34 BLOW

BLOW

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 12:29

Co do spadających FPS:

sv_lan_rate 25000
rate 25000
cl_cmdrate 105
cl_updaterate 100
ex_interp 0.01
gl_ansio 0
gl_vsync 0
fps_max 99


Jeżeli nie słyszysz wiekszość ludzi:




Wchodzimy w Steam/SteamApps/common/half life <--- usuwany całą zawartość folderu

Pobieramy paczkę i wrzucamy do tego samego folderu z którego poprzednio usuwaliśmy zawartość:

Steam/SteamApps/common/Half life <-- Do tego folderu wrzucamy zawartość pobranego pliku

Link do pobrania: http://www.speedysha...nter-strike.rar


Aby nie bugowały się tekstury do komendy startowej (biblioteka --> Prawy przycisk myszy CS 1.6 --> właściwości --> parametry startowe) wpisujemy komendy "-nofbo, -nomsaa"


  • 0

"Nie ograniczaj się do bycia lepszym od rówieśników i poprzedników. Staraj się być lepszy od samego siebie."


#35 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 12:49

Ja ogólnie nie mam problemów z grą i powiem nawet, że ta rekonstrukcja ładnie mi zoptymalizowała grę. Teraz co by się nie działo mam stałe 151 fps. BTW. Polecam większości osób ustawić sobie na fps_max 151 ;)


  • 0

#36 BLOW

BLOW

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 12:58

Drugi link do ściągnięcia: http://www.speedysha...>A</u></strong> tutaj filmik przedstawiający jak to zrobić dla ułatwienia:




http://www.youtube.c...d&v=3IKBFRGVQKk


Użytkownik BLOW edytował ten post 19 lutego 2013 - 01:07

  • 0

"Nie ograniczaj się do bycia lepszym od rówieśników i poprzedników. Staraj się być lepszy od samego siebie."


#37 BLOW

BLOW

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 01:04

Ja jak mialem 151 fps to mi strasznie dziwnie sie gralo W0rms spowolnione wszystko recoil jak w CS: GO itp


  • 0

"Nie ograniczaj się do bycia lepszym od rówieśników i poprzedników. Staraj się być lepszy od samego siebie."


#38 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 19 lutego 2013 - 02:14

jak odtwarzacie demka? u mnie przez playdemo smiaga, a na viewdemo wywala mnie na pulpit


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#39 BLOW

BLOW

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 02:34

Z tego co wiem za niedługo będą ponowna aktualizacja steama i poprawka błędów i m.in naprawią odtwarzanie demka. na viewdemo wywala Cie bo pliki się jakieś popieprzyły i dlatego :)).Czekaj cierpliwie i bd chodzi.

Zaraz poszukam tego forum co czytałem to przeczytasz sobie jakie błędy są tego update.


  • 0

"Nie ograniczaj się do bycia lepszym od rówieśników i poprzedników. Staraj się być lepszy od samego siebie."


#40 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 02:52

Mam nadzieję że ta rekonfiguracja nie niesie ze sobą zmiany protokołu bo to kolejny nóż w plecy dla mnie


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0