Skocz do zawartości


Zdjęcie

JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

STEAM_0:0:13115588

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 20 kwietnia 2013 - 03:54

Serwer:tp
Data zdarzenia:16:45 20.04.2013
Nick podejrzanego:JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !
STEAMID:STEAM_0:0:13115588
Ewentualny rodzaj czitu:wh
Kto złapał:ja
Mapa:d2
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: http://gamingcrew.pl...s.php?bid=15599
Czasy i opis podejrzanych akcji:


  • 0

#2 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 20 kwietnia 2013 - 05:17

http://hltv-3564-p.h...e_dust2.dem.zip


  • 0

#3 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 03:49

Czlowieku obejrzałem jeszcze raz to demko a chociaz wiem sam co gram. Co Ty tu widzisz? Słuch a wh to wielka róznica. Prosze o dokladne obejrzenie demka, gdyż przy kazdym zabójstwie słychać kroki przeciwnika + refleks więc. Słuchawki mam na jakimś poziomie ale mimo wszystko  wiem, ze to nie jest żadne  usprawiedliwienie. Wole sie wytlumaczyc niz wyrwac bana za jakieś zgłoszenie. Prosze o dokladniejsze obejrzenie dema wraz z jakimis słuchawkami i wydanie dobrego werdyktu.

PS: 2006 rok wiec troche potrawie ustrzelić.

Dziekuje to na tyle.


Użytkownik CLEAR edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 03:50

  • 0

#4 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 04:20

Ban jest zapobiegawczy, demko nie bylo ogladane przez "speca", wiec nie boj sie bd rozpatrzone. A i wiesz ostatnio mnie doszly sluchy ze mozna nawet 2k3 steama kupic wiec steam nie ma tutaj nic do rzeczy. Za chwile edytuje jak obejrze


  • 0

#5 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 04:47

Czysty -b


  • 0

#6 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:04

Jak dla mnie nie bardzo.
17:20-17:27 wychodzi na cypa z celownikiem, drugi raz juz tam nie patrzy (za duzo sie tam dzialo zeby na sluch brac)
20:27 tutaj niby slychac ze podnosi bron, ale wg. mnie w takim tloku by tego nie slyszal + mogl wskoczyc na skrzynie
21:27 wejscie na pewniaka z d*py spr trupa to samo kilka razy az do 24:10
21:55-21:59 ja tutaj nie wiedzialbymze stoi akurat tutaj
22:51 lub 23:30 wczesniej jak skracales do dolnego nie patrzyles gali na krotko tylko od razu na daleko ;)
24:10 typo wwbija do trrupa i z zejscia na pewniaka do trupa szedles po cichutku (ja nie slyszalem ze wszedl do trupa)
24:24 tez cos ale nie paimetam co
Jeszcze nie pamietam w jakich czasach ale jak bylo czysto na koncu gali to skracales na gale od razu (po raz kolejny ja ni chuchu bym nie wiedzial ze jest tam czysto) natomiast jak ktos tam byl stales w dolnym. Z tym ustrzeleniem to jaja chyba jaies patrzac ze w plecy typa ubic nie mogles. No ale coz ja specem niej estem


  • 0

#7 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:24

17:20-27 - Bardzo często gdy ct atakuje z górnego trupa , często ustawia się przy skrzyni która sprawdził na ducku i od razu się cofnął - CLEAR

20:27 - na moich głośnikach słyszę nawet podniesienie tej broni. - CLEAR

21:27 - wszedł po fleshu nie z d*py. -CLEAR

21:55-21:59 - strzelił koleżka z galila bynajmniej ja tak słyszałem - CLEAR

22:51 - chyba żartujesz kolesiowi łeb wystaje z połową klaty - CLEAR

23:30 - wgl nie ta akcja stoi na długiej na podeście wtf? - CLEAR

24:10 -  tu było go słychać do pewnego momentu do trupy fonatic schodził na cicho , lecz było coś słychać , sprawdził czy nie ustawił się na niego w dolnym za ścianami wyskoczył i zabił niestandardowa akcja ale biorąc pod uwagę wcześniejsze jak i całe demo - CLEAR

24:24 - tu nie ma nic biegł sobie ^_^ - CLEAR

 

 

-B cleaaar


  • 0

#8 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:32

Niech on sie wypowie Panie adwokat.
17:20 Fakt tak jest, ale gdy wyszedl po raz 2 nie patrzyl juz na ta skrzynie tylko od razu po lewo
20:27 ja tez slysze, ale jak pisalem mogl wskoczyc na skrzynie i zaczal sie tam wyczekiwac dopiero jak typo byl dosc blisko
21:27 ja mimo to bym penwiej wchodzil do trupa i sprawdzal
21:55 slychac galila po prawej stronie nie po lewo
22:51 wystaje wez poprzednie skrocenie dolnego od razu wylecial zeby patrzec koniec gali, tutaj zanim zobaczyl typa zaczal wyczekiwac
23:30 nie pamietam, mozliwe ze na DL to bylo. Ja bym spr dol np. skoro TT wbilo dluga
24:10 chyba nie bardzo. Bylo go slychac dopiero pozniej nie jak sie zatrzymal i zaczal po cichu isc i to spr wg. to jakis zart, jak tak sie sprawdza to chyba musze zainwestowac w jakies poradniki.
24:24 tutaj nie pamietam mozliwe ze nic.
I ta sprawa ze jak bylo czysto to skracal na pewniaka, gdy ktos byl to juz tak szybko nie biegl zeby skrocic, a nie mogl wiedziec ze tam akurat jest czysto, tymbardziej na publicu.


Użytkownik Fajura edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 05:35

  • 0

#9 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:36

Nie panie adwokat tylko nie masz pojęcia o czym piszesz gościu a po drugie TiT mi zlecił , żebym zajął się cziterami bo nie ma ' ogarniętych ' ludzi do tego , teraz wiem , że miał racje @_@, na publicu wszystko może wyglądać podejrzanie opisałem twoje opisanie mimo iż mi się na prawdę nie chciało ale szkoda gościa żeby dostał bana od kogoś kto jest na tyle niekompetentny , że przyznaje się że nie ma doświadczenia a mimo to ocenia i trzyma się swojej wersji , oceniłem demko więc możecie zamknąć temat i go odbanować.


  • 0

#10 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:39

Oh ale Ty wladczy. Twoja decyzja o odbanowaniu gowno znaczy bo nie do Ciebie nalezy ostatnie slowo wiec nie mow co mozna a co nie mozna. Nie jestem specem znaczylo ze nie jestem TUTAJ AC, a doswiadczenie mam. Ale fakt zapomnialem ze przez cale zycie byles obok mnie i wiesz lepiej, ja niestety problemy z pamiecia mam

@down
O jak dobrze ze ktos taki istnieje jak Ty. W koncu zostalem uswiadomiony. CHWALA CI!


Użytkownik Fajura edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 05:42

  • 0

#11 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:40

Wystarczy , że przeczytałem twoje wypociny , i wiem że nie masz pojęcia o czym piszesz.

http://www.esl.eu/pl/player/4562686/ . doświadczenie TP jakich mało szacunek.


Użytkownik Keiran edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 05:42

  • 0

#12 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:43

spamujecie, akcje opisane i na spokojnie decyzja zapadnie.


  • 0

#13 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:45

To esl>oll? :o


  • 0

#14 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:47

esl > ffa. Doświadczenie z esl 5on5 / czy nawet cybersportu 5on5 twoim zdaniem , to nic ? , w sumie racja hueh lepiej ffa 10/10 przecież więcej ludzi = większe doświadczenie sory :/ 


  • 0

#15 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 05:49

To teraz sie czytac naucz. Zakoncz spam i czekaj na decyzje i RN podaj znawco. I usuncie te posty nie wnoszace nic do tematu


  • 0

#16 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 21 kwietnia 2013 - 06:38

http://www.esl.eu/pl/player/5700419/

To Ty jesteś ten boooogggg ESLA !!!!!!!! ????? Wyślij mi zaproszenie !!!!!!! PROSZĘ :) Też chem byc taki fajny jak Ty :(
 

Master of Kako    # 5 06/03/11 00:25 1pixel.gif

( Komentarz zarchiwizowany)
kucak gaming przez cala mape jest rlz !! gl..

Odpowiedź od  MinioN: # 4 07/03/11 01:38

Neo tez kuca rlz ! gl

:D


...oceniłem demko więc możecie zamknąć temat i go odbanować... --- KEIRAN
Chciałbym zobaczyć Twoje wspaniałe doświadczenie w łapaniu czitków, Twoje tysiące opisanych akcji i wiele wiele postów napisanych na BL lub na AC :( ehh


Użytkownik 3Label edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 07:01

  • 0

#17 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 07:51

Eh , pokaż mi jeden mój post gdzie pisałem , ile to demek nie obejrzałem , pisałem że grałem i byłem w topkach 5on5 / 3on3 /2on2 /  stąd te doświadczenie , widziałem wielu wielu graczy , którzy dostali by bana od Ciebie czy Fujara po 3 -4 akcjach , po każdym meczu 5on5 jaki grałem przed resetem i po 1 resecie na esl , oglądałem demka i analizowałem sobie ludzi nie tyle żeby złapać kogoś a raczej naucz się czegoś nowego mimo tak krótkiej '4 letniej' grze w csa nauczyć się więcej niż przeciętny ffaowiec , dostaliśmy się nawet do baraży w epsie ' esl pro series dla gamoni ' , gdyby któryś z was geniusze z ffa zagrał chodź jeden zorganizowany mecz na przeciwników więcej niż przeciętnych na wtedy akutalnej polskiej scenie 1.6 , to byście zrozumieli jak gra działa , i że inaczej odbiera demko osoba która najwięcej Tp w swoim życiu grała , gdy prowadziła stado ' jeleni ' na atak midem na środek , niż osoba która grała całe życie esl , nie wyjaśnisz takim ludziom , z wami trzeba walczyć argumentami nie dokonaniami , skoro uważacie , że oceniam źle to nie mam żalu ogarniajcie swoje ffa sami i zostawcie je na takim poziomie jakim jest obecnie.Przyszedłem oceniać ludzi bo dostałem propozycje od TiT'a , zamiast współpracować najeżdżacie od razu na mnie. Nie mam zamiaru już więcej nic dodawać , chcecie pocisnąć zapraszam na pw , więcej się w wasze bany nie wp***dolę. 


  • 0

#18 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 09:15

Drogi Panie "Fujara" jesli Ty grasz tak, ze nie koncentrujesz sie na grze to nie moj problem. Opisane Twoje akcje jak dla mnie sa bez sensowne kazdy gracz, ktory posiada jakie kolwiek sluchawki i skupia sie na grze to wie gdzie kto wyjdzie i zabije co nie znaczy, ze odpalony. Kroce na pale z pewnoscia ze nikogo nie ma? To ze w jeden rundzie spojrzalem w trupa i zabilem znaczy, ze slyszlame jak spadl albo uslyszalem krok a w nastepnej bylo cicho wiec spokojnie krocilem. A i prosze tutaj nie pisac bzdur ze nie zdazylbym czy nie uslyszalbym bo tak naprawde nie wiesz jak ja gram. Bynajmniej ja staram sie skupiac na kazdej grze i po prostu gram swoje...

Ps: przepraszam za bledy w pisowni szybko pisalem :)
  • 0

#19 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 09:25

Smienszy czlowieczku to jak ja gram nie powinno Cie w tej chwili interesowac bo temat jest o Tobie i wyjasnij mi akcje ktore wypisalem i sadzac po tym jak grasz i podobno grasz od 2k6 to zmarnowales te prawie 7 lat ;). A skracasz na pale bo wiesz ze nikogo nie ma proste. I pamietaj ze to jest public. Osoba z Twoim doswiadczeniem powinna wiedziec ze gracze czesto uzywaja "walk'a" wiec pisanie ze nie slyszales jest z d*py wziete. Odnies sie do czasow

@down
No ja z programem tez bylbym pewny

Teraz pomysl nad tym co napisales i zobacz czy to ma sens. Uwierz nie spinam najwidoczniej nie wiesz co to spina. Ja jutro moze tez sie odniESE jeszcze


Użytkownik Fajura edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 09:28

  • 0

#20 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 09:27

To ze nie zabilem w plecy to nie znaczy ze nic nie uustrzelam ziomek nie rob z siebie wielkiej gwiazdy. Pokazac Ci jakie bledy robili najlepsi gracze esportu? To taki moj fail na poziomie TP to jest nic. I nie opowiadaj mi co Ty bys zrobil czego bys Ty nie sprawdzil ja mam swoj styl jestem pewny to ide

Pozwol, ze odniese sie do czasow jutro bo aktualnie na tel jestem. Ale typie nie spinaj tak tej d*py bo uwazasz sie za hajta

Użytkownik CLEAR edytował ten post 21 kwietnia 2013 - 09:28

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0