Skocz do zawartości


Zdjęcie

BAN OD TiT

ban

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 the_power

the_power

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 czerwca 2013 - 09:52

Witam!

 

Dostałem bana o w/w debila, który przychodzi na serwer, chwali się że jest pijany i pier**li (jęczy c*** wie) do mikro. Jak zwróciłem mu uwage żeby się zamknął dostałem bana na tydzień z dopiskiem "głupota ludzka". Ja się pytam u kogo kuźwa jest ta głupota ? 

 

Przepraszam za przekleństwa ale się wk***iłem, bo przyjdzie jeden pajac i psuję całą gre, nie można spokojnie sobie pograć, a że ma admina to myśli że mu wszystko wolno...


  • 0

#2 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 03 czerwca 2013 - 09:04

przeklinales do mnie, nadajac mi tak samo jak tutaj na forum. Upomnialem Cie zebys tak nie cwaniakowal a ty dalej swoje, wiec dostales bana.
pozatym temat bez wzoru.


  • 0

#3 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 03 czerwca 2013 - 09:28

Zastosuj wzór. Zastosuj też kulturę nie obrażaj i nie wyzywaj.


  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#4 the_power

the_power

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 czerwca 2013 - 12:33

Tak, oczywiście najechałem na Cb bo przylazłeś pijany nadużywałeś mikro wydając jakieś dziwne dźwięki (a podobno mikro jest tylko do infa) jakoś Cb nie było i była przyjemna gra. A mi nie chodzi o unbana tylko o sprawiedliwość, bo jak ktoś by robił takie rzeczy jak Ty to zaraz by dostał bana...

 

Edit//

A po drugie nie upomniałeś mnie, tylko groziłeś banem - jest różnica, a ja Ci powtórzyłem żebyś ograniczył mikro, i nie jęczał do niego i nie wydzierał japy to dostałem bana :)


Użytkownik the_power edytował ten post 03 czerwca 2013 - 12:35

  • 0

#5 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 03 czerwca 2013 - 12:54

Zamykam. Brak wzoru. Zastosuj wzór to temat będzie rozpatrzony.

 

http://gamingcrew.pl...gulamin-dzialu/


Użytkownik Inkwizytor edytował ten post 03 czerwca 2013 - 01:09

  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ban

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0