Skocz do zawartości


Zdjęcie

siedemnastka na gwałt, płacę 2400zł,

Poznań i okolice

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 10:02

Mam nadzieję, że chwytliwy tytuł przyciągnie wszystkich 9 użytkowników, którzy jeszcze wchodzą na forum.

A więc

Potrzebuję laptop 17 cali, kwota w jakiej chcę się zmieścić to 2400zł

 

Laptop będzie do śmigania po necie i oglądania filmów przyrodniczych, westernów i nieśmiesznych komedii z Eddiem Murphym.

Laptop będzie siedział w domu, więc ekran może być błyszczący, grafika starczy taka, żeby odpaliła film w full HD, grać na nim nikt nie będzie, może ewentualnie czasami w jakąś starą strategię, żadnych fajerwerków.

Laptop bez systemu, z możliwością zainstalowania Win7 (czyt. jak na stronie producenta są sterowniki tylko do Win 8 to nie jestem zainteresowany).

Dysk SSD zbędny, jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to dopiszę.

 

PS. Jeśli zainteresowała Cię tylko nazwa tematu i liczyłeś na coś innego to przynajmniej pozdrów rodzinę w poście, żeby inni myśleli, że na forum jest ruch.


  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#2 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 02 grudnia 2013 - 11:16

pozdrawiam babcie i dziadka.


  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#3 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 grudnia 2013 - 08:22

dziesiątki, takich jak potrzebujesz, tosibów, lenowów, asiusiów, delów, wylegują się w saturnach i mediamarktach. idź i weź sobie jedną.


  • 0

#4 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 grudnia 2013 - 06:29

Gdyby to nie była 17 to pewnie bym Ci coś polecił, a tak to kupa ;)


  • 0

#5 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2013 - 10:59

Ale w Saturnach itd są nówki i za 2400zł można tam dostać coś 3 razy słabszego od używanych lapków w serwisach się tym zajmujących. Np. za takie 1200zł można dostać coś o wiele lepszego niż nowy lapek za 2400zł. Serwisy takie mogą dawać gwarancję na rok (przynajmniej ja takiego znam).

 

A o takich parametrach jakich ulti wspomniałeś, to za 700-900zł można nabyć, czyli 3 razy taniej.

 

A jak chcesz nóweczkę, to wystarczy, że na allegro wklepiesz "dell inspiron" i znajdziesz coś dla siebie na 100% za taką cenę. Albo Asus jakiś.

 

Pogrzeb na x-kom.pl . Tam masz wyszukiwarkę z kryteriami (parmetry, producent itp).


Użytkownik MilczaR edytował ten post 05 grudnia 2013 - 11:13

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#6 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 grudnia 2013 - 11:51

Rzuć okiem na coś takiego http://www.x-kom.pl/...-rw-gt720m.html


  • 0

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 06 grudnia 2013 - 07:16

Ale w Saturnach itd są nówki i za 2400zł można tam dostać coś 3 razy słabszego od używanych lapków w serwisach się tym zajmujących. ...

 

używana, macana przez kogoś brudnymi łapami ? :bad:  Neee, zdecydowanie nie gustuję...


  • 0

#8 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2013 - 07:33

używana, macana przez kogoś brudnymi łapami ? :bad:  Neee, zdecydowanie nie gustuję...

Zawsze możesz zastosować preparat antybakteryjny, jak się tak brzydzisz ;)

Zresztą nówki też są macane, choćby podczas testów i pakowania ;P

 

To co Szatek zapodał jest spoko na wymagania ultiego. Choć ja wolałbym RAM 8gb. Jest jednak wolny slot w tym sprzęcie na osobną pamięć, więc można zwiększyć. Ewentualnie można znaleść ten sam model z większym RAMem i wyjdzie deko więcej niż 1999zł, ale ciągle ulti zmieści się w budżecie.

Tylko zostaje kwestia tego, czy ulti ma jakieś upodobania pod względem producentów. Ponieważ jest to Lenovo, to jest względnie niska cena, bo za takie parametry u innego producenta można wydać 500zł więcej.


Użytkownik MilczaR edytował ten post 06 grudnia 2013 - 07:39

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#9 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 05:33

skoro ma nie być pod gry a ma być za 2400 złotych to ja bym celował jednak w ssd + magazyn żeby szybko to działało i nie muliło


  • 0

asdasdas





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0