Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 17 grudnia 2013 - 10:55

Tutaj wrzucamy swoje propozycje, co do zmian na naszym serwerze. Ciekawe i sensowne propozycje będą brane pod uwagę.


Użytkownik abras edytował ten post 17 grudnia 2013 - 10:55

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#2 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 grudnia 2013 - 01:25

Ogarnąć jakiś PTB, o ile w ogóle jest aby balansowało to jakoś teamy, bo część ludzi jechana przez jakiś koxów w kółko i w kółko zdemotywuje się i po prostu wyjdzie z serwera widząc że nie mają szans :P

 

Wprowadzić granie do WYGRANYCH RUND(o ile jest taka opcja), bo imho nie ma sensu grać dalej mapy jak jakiś team już wygrywa 11 rundami ;p żeby była jakaś motywacja do lepszej gry, a nie, a i tak 20 rund i wszyscy latają ffa jakby ;p

 

No i raczej usunąłbym ten plugin z kolorami kabelków bo wydaje się zbędnym dodatkiem :P

 

I poszukał jakiegoś antyrusha, chyba że po prostu usunąć to w cholere w tych wiadomościach że rushowanie zakazane - w końcu rush jest też elementem taktyki i teamplayu ;p

 

Oraz też ogarnąć jakiegoś alltalka, aby można było dawać info po śmierci przez ileś czasu tj te 5 sekund czy coś


Użytkownik Juri edytował ten post 18 grudnia 2013 - 01:38

  • 1

asdasdas


#3 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 18 grudnia 2013 - 04:48

IMO to co na normlanym, dobrym TP. Zaznaczam, ze nie wiem na ile to wszystko jest możliwe w GO.

 

-freez troche wiekszy, z 5-6s (widze, ze juz ogarniete)

-info po śmierci, a nie all talk

-kabelki won

-granie do ilości wygranych rund, ewentualnie to co na jakimś tam elite TP, ze mr 15 i automatyczna zmiana teamow po tym, zasadniczo to co na MM

-wyj**anie w pizdu 90 naboi do m4a1s, bo to imba jak uj

 

to chyba tyle poki co :D


  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#4 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 grudnia 2013 - 07:51

Tak tylko zapytam - czemu to jest imbalanced?

W starym 1.6 zarówno ak jak i m4 miało tyle samo naboi, a w go m4a1s z 20/40 naboi to jest zdecydowanie za mało IMO ;) Rozumiem, że można np fixnąć do 20/60, ale na pewno nie mniej, bo niby z jakiej paki ak ma mieć w kij naboi, a m4a1 nie. Tym bardziej, że dmg zadaje zbliżony do ak ;)

 

Kabelki faktycznie kysz, już tam mówiłem abrasowi wcześniej.


  • 0

#5 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 grudnia 2013 - 09:04

Tak tylko zapytam - czemu to jest imbalanced?

W starym 1.6 zarówno ak jak i m4 miało tyle samo naboi, a w go m4a1s z 20/40 naboi to jest zdecydowanie za mało IMO ;) Rozumiem, że można np fixnąć do 20/60, ale na pewno nie mniej, bo niby z jakiej paki ak ma mieć w kij naboi, a m4a1 nie. Tym bardziej, że dmg zadaje zbliżony do ak ;)

 

Kabelki faktycznie kysz, już tam mówiłem abrasowi wcześniej.

kosztuje 2900, ma mniejszy recoil, łatwiej się wali głowy z tego, ogółem jest to broń zbalansowana, w MM ma 20/40 naboi i jest to w 100% wystarczająco, albo się ktoś decyduje na granie m4a4 albo m4a1s, możesz sobie wybrać przecież przed grą co chcesz ;p dmg nie zadaje zliżonego do ak, ak zabija nawet w hełm jedną pestką, m4a4/a1 nie

 


- po śmierci można teraz oglądać dowolnego gracza na serwerze - głównie ułatwienie dla mnie do kontroli obu teamów

 

i ułatwienie dla graczy w przyszłości żeby sobie podpowiadać na steamie/ts/vt itp :P, już lepiej adminów ogarnąć tj tym ze starej gwardii dać niech mają tego kicka czy pisanie i tyle


Użytkownik Juri edytował ten post 18 grudnia 2013 - 09:05

  • 0

asdasdas


#6 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 19 grudnia 2013 - 12:16

Co sie tak tych kabelków czepiacie? Ino to jest dobra opcja jak masz mało czasu na rozbrojenie, zawsze jakaś szansa. 

PTB nie ma sensu przy tak dużej rotacji graczy.

Alltalk na razie musi być, jak admini się znajdą to być może się to zmieni.


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#7 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 grudnia 2013 - 12:49

@Juri

Chodziło mi o to, że w resztę ciała mają zbliżony dmg tak jak to było też w 1.6. Z ak zabijesz 3-4 pestkami w ciało, emką również,

Jednak pamiętajcie, że w MM macie 20/40 naboi w m4a1s, tylko, że gracie na 5 przeciwników max, tu mamy 8 osób na team, także jak dla mnie 20/60 to minimum nawet z takiej racji ;)

 

@Abras mamy odzwierciedlać dobre TP tak? I znów dążyć do zrobienia w miarę flagowego serwera tak jak w 1.6, więc zapytam - czy pamiętasz jakieś dziwne pluginy zmieniające rozgrywkę rodem z non steama czasami?:)


  • 0

#8 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 20 grudnia 2013 - 04:54

@Abras mamy odzwierciedlać dobre TP tak? I znów dążyć do zrobienia w miarę flagowego serwera tak jak w 1.6, więc zapytam - czy pamiętasz jakieś dziwne pluginy zmieniające rozgrywkę rodem z non steama czasami? :)

 

a co ma non-steam do tego? większość serwerów ma tą opcję, po to one są wprowadzane, żeby były grane, a nie zatrzymać się myślami na 1.6 i robić wszystko żeby to odwzorować. Ciekawe wzbogacenie, nie ma co żyć stereotypami.

 

Betowanie również niemal wszędzie jest i czym prędzej powinno się znaleźć.

 

Brakuje statystyk, gracze pytali wczoraj czy będą i kiedy będą - dobrze byłoby się tym zająć.

 

MR20 jest ok tylko wtedy gdy admin balansuje drużyny, ale to nie jest duży problem.

 

Przydałoby się nieco zmodyfikować graficznie powitalny ekran po dołączeniu na serwer - grafika może z tej strony do podstawienia i żeby wyglądało to bardziej nowocześnie.

 

Adminy dla znanych nam postaci jak Ukradłem czy Bloomber - ktoś musi teraz pilnować, a oni mają jakiś kredyt zaufania także spokojnie można spróbować.

 

Ze wszystkim jesteś ze mną na bieżąco Abras, nie pamiętam już o czym gadaliśmy wczoraj, ale będę dopisywał w razie co.


  • 0
Dołączona grafika

#9 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 grudnia 2013 - 01:37

Ktoż to Ukradłem, że admina chcesz dawać ? Oo


  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#10 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 21 grudnia 2013 - 06:18

Nie znasz ukradłem? oO

 

Robimy coś z tym ammo w m4a1? Czy narazie zostawiamy jak jest?

Jutro rozejrzę sie za jakimś afk managerem

 

Kabelki według mnie dobry plugin i narazie może być, ewentualnie moge spolszczenie poszukac.

 

Wiadomo jak coś się nie będzie sprawdzać to nie będziemy tego na siłe trzymać


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 grudnia 2013 - 10:08

- b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png podgląd forumowy serwera podlinkować https://www.gametrac...2.34.124:27033/

 

- odnowić reklamy na obecnych już forach, bo widać że kiedyś było to robione.

 

- gracze werbowani są do grupy - do najaktywniejszych pisać osobiście jak ten Funky


Użytkownik Fikus edytował ten post 22 grudnia 2013 - 10:08

  • 0
Dołączona grafika

#12 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 22 grudnia 2013 - 04:47

Fajnie, że coś ruszyliście ;) Mam nadzieję, że równie szybko otworzycie drugi serwer i jakoś to rozwiniecie. Bo znowu zostanie 1 serwer i 5 nieudanych deathmatchów :P

 

Coś bym popykał, ale nie mam kasy (nawet 3 ojro :o), studia i inne rzeczy. Poza tym chyba grafika by mi nie uciągnęła nawet :D 256mb \o/

 

Co do pluginów to nie wiem, nie grałem w cs:go, ale pamiętam jak w 1.6 mnie każdy plugin denerwował. Im mniej tego tym lepiej, ale bazuję na 1.6, nie wiem jak to wszystko w go wygląda :) 


Użytkownik thoughtless edytował ten post 22 grudnia 2013 - 04:48

  • 0

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 grudnia 2013 - 09:51

zakładając, że jednak większość graczy przesiadło się na go z 1.6/sourca to warto spróbować zagrać tuscana. Niegdyś bardzo popularna, jest wersja de_tuscan_csgo_b1 i prezentuje się bardzo przyzwoicie, zastanów się przez święta ;)


  • 1
Dołączona grafika

#14 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 24 grudnia 2013 - 10:03

zakładając, że jednak większość graczy przesiadło się na go z 1.6/sourca to warto spróbować zagrać tuscana. Niegdyś bardzo popularna, jest wersja de_tuscan_csgo_b1 i prezentuje się bardzo przyzwoicie, zastanów się przez święta ;)

dorzuciłbym do tego może cbble'a i w niedalekiej przyszłości vertigo(w końcu na 1.6 u nas był grany chyba ?)


  • 0

asdasdas


#15 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 grudnia 2013 - 10:01

większość propozycji i pomysłów (głównie moich) nie tylko związanych stricte z serwerem, ale także z forum stoi w miejscu. Serw ma się dobrze, czasem nawet nie musimy wchodzić żeby się rozkręcił, bo ludzie robią to sami. STATY - podstawa.. Więcej osób tutaj, choćby ze względu żeby zobaczyć jak się gra. Jeśli coś mamy/macie robić to powiedzcie wprost, a nie czekamy nie wiadomo na co. Póki co z serwerem jest sukces - wiadomo, że jest długi weekend to i łatwiej, ale nie spodziewaliśmy się, że w sumie tak szybko uda się jakieś gniazdko zbudować i będzie ono odwiedzane. 


  • 0
Dołączona grafika

#16 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 05 stycznia 2014 - 09:49

może jeśli mamy po prawej stronie tyle miejsca to warto baner z gametracker dać w pionowej orientacji? statusy od dawna nie spełniają oczekiwań także można je wyrzucić albo przesunąć w dół, a dać tam w nowy box, któryś z tych?

 

http://www.gametrack...34.124:27033/b/

 

wg mnie dużo lepiej by się prezentował.


  • 0
Dołączona grafika

#17 Cezikos

Cezikos

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 stycznia 2014 - 03:41

Dodam od siebie, aby serwer stał na jak najwyższym poziomie dobrą sprawą byłoby utrzymywanie mapcycle z ESL. Osobiście nie widziałem mapy de_season na serwerze nie wiem jak jest z de_cache propozycja mapcycle:

  • de_dust2
  • de_season
  • de_train
  • de_inferno
  • de_cache
  • de_nuke
  • de_mirage

Mapy podałem przemiennie raz coś nowego raz coś ze starego poczciwego CS'a.

 

Aktualny mappool z Ladder 5on5 EU: http://www.esl.eu/eu...der/leagueinfo/

 

Jeżeli zostaną wprowadzone mapy z ESL proponuję dodać w nazwie serwera notkę [ESL MAPS] być może przyciągnie więcej ludzi, którzy potrzebują zagrać na tylko i wyłącznie takich mapach, ale aktualnie nie mają drużyny do mixa/cw.


  • 0

#18 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 12 stycznia 2014 - 02:33

Więcej map z pewnością będzie się pojawiac na serwerze. Nie sądzę żeby to były tylko mapy ESL. Jednak na razie przede wszystkim potrzebujemy więcej graczy i wtedy będzie można stopniowo wprowadzać kolejne mapy.


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#19 basiorbb

basiorbb

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów
  • Skype:BaSiorBB94
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 14 stycznia 2014 - 06:28

Kiedyś się grało na Tawernie de_cbble, de_prodigy bodajże z tego co pamiętam. Tak czy siak jeśli jest taki plugin to ja bym proponował coś w stylu 'INFO PO ŚMIERCI'


  • 0

#20 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 24 stycznia 2014 - 02:12

Wczoraj coś chwilę strzelałem...czy to tylko ja czy na serverze kill cam pozwala na podglądanie przeciwnej drużyny?


  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0