Skocz do zawartości


Zdjęcie

vsher

podanie na administratora gaming crew bekon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 vsher

vsher

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 09:09

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: GamingCrew.pl
Nicki na serwerze: vsher&his sqn

Wiek: 18lat
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc : sorry, ale nie moge, wierzcie mi na słowo :)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):STEAM_1:0:30202456

Kontakt: Podam na pw.
Czas gry na danym serwerze:  ~9h, ale gram aktywnie, niektórzy powinni mnie kojarzyć, bo biegam po serwerach z waszym tagiem "GC TP" :D
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats):  http://csgostats.gam...nfo&player=1867

Status banów (liczba banów np z AMXbans): nie otrzymywałem.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: W końcu dobrnąłem do ostatniej części podania, witajcie, drodzy użytkownicy tego forum, pozdrawiam administracje i zwykłych zjadaczy chleba, na imię mi Tomek gram z nickiem w.w. , od jakiegoś (nie jestem w stanie teraz określić) czasu grywam aktywnie na tym serwerze i często napotykałem sytuację, że nie było administratora na serwerze. Chętnie uzupełnił bym te luki, znam zasady obowiązujące na serwerach TeamPlay, więc raczej nie powinno być z niczym problemu. Jak może niektórzy już zauważyli, bardzo humorystycznie do wszystkiego podchodzę, co wiąże się z lepszą atmosferą. :) Uważam, że serwer ma potencjał i zamierzam wspomagać jego społeczność. 

Pozdrawiam.

 

 

Za wszelkie błedy ort. PRZEPRASZAM

 


  • 0

#2 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 09:12

na tak, ban w historii był przypadkowy bo cyferki mi się pomyliły :P


  • 0

asdasdas


#3 vsher

vsher

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 09:18

Nie zapomnę ci tego... miałem takie dobre staty... :D


  • 0

#4 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 29 stycznia 2014 - 10:54

Nie wiem, nie znam, nie mnie oceniać, ALE... kibice lfc są zaj**iści, zatem jestem na TAK :D

 

CZIRZ PIPOL


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podanie, na, administratora, gaming, crew, bekon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0