Skocz do zawartości


Zdjęcie

kabul off ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
91 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: kabul off ?! (25 użytkowników oddało głos)

Co z kabulem?

  1. wywalić z mc ! (9 głosów [36.00%])

    Procent z głosów: 36.00%

  2. zostawić ! (16 głosów [64.00%])

    Procent z głosów: 64.00%

Głosuj

#81 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:35

ja bym proponowal dolozyc spowrotem do mc vertigo i piranesi ;s
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#82 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:45

zamiast prodka smrodka dac piranesi, fajna mapa ;]
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#83 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 12:22

zamiast prodka smrodka dac piranesi, fajna mapa ;]


no wlasnie tak nie moze byc ze gramy ciagle te gowna a fajnych map w ogole. piranesi dawać zamiast prodka albo w ogole dodać k*** !!!!!!!!!
  • 0
Dołączona grafika

#84 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 stycznia 2008 - 12:26

hahaha ja tam do prodka nic nei mam ale wole piranesi od prodka wiec prod off piranesi ON i bd gud;d
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#85 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 12:37

hmmm czy to nie temat o kabulu ?

tak na boku moze dodac i piranesi do mc ? :|
  • 0

#86 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 02:07

ejjj botozordy. co bym nie wymyślił i tak komuś się nie spodoba.

polazłem se na serw. "inblanco" zobaczyć co tez ludzie se gadają. jak nie ma adma to se luźno gadają. ;p

gadali, że przerobiony kabul jest do dupy. z tym się akurat nie zgadzam. jest o niebo lepszy od oryginału.
- tekstury są ok, bo nie są dustowe - ale to kwestia gustu.
- drugi bs, powoduje, że mapa przestała być nudna i nie jest to już awm_map. co prawda wielu lata z awp, ale na każdej mapie latają np. stoper na cs_deagle tez by miał awp gdyby mógł, awp-lower ;p.
na oryginalnym kabulu paka była kładziona może ze dwa razy w czasie całej mapy. teraz jest kładziona prawie co runda.
CT nie ma wcale tak lekko, jak tu niektórzy pisali. tym razem przegrało 8/12.
terro wychodzą raz jednymi schodami, raz drugimi, górą przez warzywniak, bramą. CT się musi nalatać, żeby upilnować.
a bs przy skałach pozwala, że T nie musza wcale wychodzić pod most, położą pakę przy skale i kampy CT muszą ruszyć dupska z mostu...

terro wcale nie mają ciężko wejść dużymi schodami. powiem nawet, że łatwiej niż poprzednio, bo nie ma tylu CT daleko na moście, którzy zdejmowali każdego kto sie wychylił. to że strefa pozwala na wejście CT na schody to nawet lepiej bo idą tam, i łatwiej ich ubić, niż jak kampią z awp na moście.

trochę można przesunąć ta strefę na schodach, bo jak się wejdzie pod samą strefę to widać łby terro którzy przeskoczyli dziurę i idą nad warzywniak.
ogólnie moim zdaniem jest ok.

były głosy, że office i militia sa teraz do dupy. pisałem wcześniej, jak się znudzi - 30s i będą poprzednie.

na koniec uwaga o nowych mapach.
jakbym tego nie ustawił, jak sa admini to grane są mapy, które oni lubią.
na kabulu nextmap była tawerna, więc admin dał wcześniej vota czy next vertigo?. vot upadł - tyle razy pisałem, że voty nie przejdą, Owi ustawił ratio wysoko i nie ma szans. może "de_dust2 vs as_wójtwąchocka" by się udało.

potem był czas wyboru - next(3): tawerna i opcja(1): clan2_fire. ludzie wybrali clan2_fire. to admin jeszcze raz vota czy vertigo. i znów dupa. to potem jeszcze pytał czy nie zmienić. ktoś mu dopiero odpisał, że skoro ludzie 3x wybrali to znaczy, że chcą grac clan2_fire.

nie napisałm kto był tak uparty, bo to nie ma znaczenia, gdyż tak robi większość. zwracałem już wcześniej uwagę, adminom, ze po to jest mapcykl i mapchooser, żeby gracze decydowali.

podsumowując, proszę nie pisać, że gracie wciąż to samo. do wyboru macie 24 mapy, a że gracie 4 to wasz wybór...

Użytkownik tyro edytował ten post 26 stycznia 2008 - 02:09

  • 0

#87 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 02:16

bo to jest wina jakiegos gowianego mapchoosera, pamietam kiedys jak 1 raz przyszedlem na serwa to byl mc nocny i dzienny i tak mi sie wydaje byloby najlepiej, mapy by lecialy z mc pokolei a nie ciagle to samo bo wiadomo ze jak bedzie jakas mapa tawerna w mapchooserze i d2 to ludzie beda d2 wybierac ... Mapy lecialy po kolei i bylo najlepiej, czasami admin dal vota jak malo osob bylo a teraz masakra straszna. Kiedy bym nie wszedl to te same mapy sa grane
  • 0

#88 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 02:32

można wyłaczyć mapchoosera - tylko jakoś nie widzę 24 map w mapcyklu. moze być max. 15 map, a w nocy dopołudnia 4.
mi jest obojętne. wprowadzenie mapchoosera miało na celu umozliwienie grania większej ilości map, niestandardowych.

nie chce mi się już gadac, ani o tym myśleć. co innego mówicie i robicie na serwerze, a co innego wypisujecie na forum.
bedzie jak zdecydujecie. mnie to już zmęczyło. KsR dał impuls do przemyśleń.

często dopołudnia jak nie ma admina, ludzie grywają piranesi, vertigo, jak sa wszyscy po południu to tylko d2nukinftrain...

Użytkownik tyro edytował ten post 26 stycznia 2008 - 02:34

  • 0

#89 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 stycznia 2008 - 02:57

oj tam bez przesady nei ma tylko dd2nukblabla;p wczesniej byla vertigo w co sam nie uwierzylem;d ale wlasnei to jest dobre ze np jak jest vot po 10 rundach mapy to zeby np bylo jakas bylejaka mapa glupia kto nikt nei lubi, przelduzyc a potem np vertigo;d i wtedy wiekszosc woli vertigo niz jakas lipna mape;d i tak oto ludzie graja na tej mapie ktorej jest a jak komus nie pasi wychodzi.. i zaraz wchodzi nastepny;p wiec nei ma obawy ze nie bedzie chetnych do gry;P a co do kabula... off moze juz ten temat bo z kabula przelsismy do mc;p kabul jest zaj**iaszczy i musi zostac na serwie ;)
pa
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#90 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 26 stycznia 2008 - 06:31

przyznaje sie ze to ja sie tak na tego vertigo uparlem. Najpierw pomyslalem ze mapy do wyboru byly troche zalowe jak dla garczy [clan2_fire, tawerna, kabul extend]. Wzieli clan2_fire, to pomyslalem ze warto zrobic vota czy vertigo nie chca zamiast tego clana. Vote nie przeszedl. Zawsze jest mozliwosc ze ktos se zle kliknal to vota powtorzylem i jak drugi raz nie przeszedl to zostawilem tego clan2-fire'a. Chyba nie zrobilem nic zlego ;x

ale juz jest gites bo widze ze i vertigo i aztec wrocily do mc :)
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#91 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 stycznia 2008 - 07:54

wysokie ratio ustawilem jak byly bodajze 4 czy 5 opcji w mapchooserze. Wtedy zdarzalo sie ze mape wybierala 5 osob grajacych na 20 dlatego bylo trzeba podniesc. Teraz sa tylko 3 opcje a wzasadzie 2 takze mozna by bylo je obnizyc troszke.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#92 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:41

pisalem juz ze ten mapchooser to jest lipa bo ludzie wybieraja przewaznie 3 i sie gra 5 map wkolko ;]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0