Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika wilk

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez wilk (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-września 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#55507 Mam Plan 2

Napisano przez wilk w 10 listopada 2009 - 09:30 w Dyskusja ogólna

Nie rozumiem, jest jakies nowe przedsięwziecie, masa ludzi jest "za", zaczynamy wprowadzac tą idee w zycie, gramy, zapraszamy ludzi i nagle BUM i koniec??? juz sie nic nie chce?? to jak WY rozkreciliscie TEN server??? prosze powiedzcie mi moze w ten sposob poznamy odpowiedz na gnebiacy nas problem.


tylko nie zwalac mi winy na kase bo tak naprawde trzeba miec glowe na karku a potem cos w portfelu ;]



#55402 Extremalne

Napisano przez wilk w 09 listopada 2009 - 10:33 w Off topic

hehe ale tam wyciagnal chyba z 320 :D czyli te 300 bylo ;>



#55394 Extremalne

Napisano przez wilk w 09 listopada 2009 - 09:20 w Off topic

http://www.youtube.c...feature=related oh yeah :D

Kawasaki Ninja the fastest machine ^^



#55388 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez wilk w 09 listopada 2009 - 07:10 w Muzyka

no Wodny, pogratulowac :) kawałek miazdzy, przeslanie, bicik czyli wszystko to co powinno zawarte byc w polskim HH


widze, ze wiecej tu takich maniakow muzycznych ^^


swoją drogą:

http://www.youtube.c...h?v=f_2rrxONlLo



#55375 Geneza nicku

Napisano przez wilk w 09 listopada 2009 - 05:56 w Off topic

wilk ... od nazwiska Wilczkowski hue hue ^^



#55374 Przedstawiam Się

Napisano przez wilk w 09 listopada 2009 - 05:49 w Off topic

Witajcie,

mam na imię Paweł mam 18 lat, mieszkam w Warszawie, studiuje na SGGW, pierwszy rok hehe ^^ Inżynieria Środowiska. Uwielbiam sporty: pilka nozna, koszykowka, siatkowka, plywanie, bieganie. W wolnych chwilach chodze na silke i wale wora TRENINGOWEGO. Całkiem przyjemnie się tu u Was zapowiada, ciekawi ludzie, porzadny server (kultura)... W cs'a gram juz 4,5 lat ale i tak jestem booootem :D Ostatnio nie mam niestety czasu na gre (wiadomo uczelnia i te sprawy) ale za to znajde troche czasu zeby wpasc tu do Was pogadac ^^.