Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiliman_jaro

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez kiliman_jaro (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 28-września 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#65641 KOZIO STEAM_0:1:27133357

Napisano przez kiliman_jaro w 04 kwietnia 2010 - 04:23 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 4.04.10
Nick podejrzanego: KOZIO
STEAMID: STEAM_0:1:27133357
Ewentualny rodzaj czitu: WH
Kto złapał: ja
Mapa: de_cbble
Link do dema: jeszcze nie mam dasd
Link do screena/profil gracza: klik
Czasy i opis podejrzanych akcji: Demo rozpiszę dokładnie jak będzie do pobrania, dzięki admin esp widać było wh, strzelanie przez sciany, skrzynki, w dodatku gość wiedział gdzie kto jest, typowe wh.



#67087 Despero

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 07:21 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 3 maja 2010 około 8:00
Nick podejrzanego: Despero
STEAMID: STEAM_0:0:6673065
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Mapa: de_nuke
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: KLIK
Czasy i opis podejrzanych akcji:



#62231 Ban Bo Nie Poszedlem Za Adminem !

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 12:50 w Skargi oraz uwagi

Kolego, to jest serwer TP jeżeli nie stosujesz się do zasad to idź na FFA, aczkolwiek doradzę Ci żebyś słuchał prowadzącego i grał zespołowo, a to czy admini Ci zdejmą lub skrócą bana zależy od nich i od tego czy będziesz przestrzegał zasad.



#65067 BloombeR

Napisano przez kiliman_jaro w 22 marca 2010 - 08:04 w Podania na administratora

Bomba :), jestem na TAK.



#67573 CziGo

Napisano przez kiliman_jaro w 11 maja 2010 - 07:01 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: kiliman_jaro
Mój Steam ID:...
Data oraz godzina zdarzenia:
od początku jego kariery na Tawernie
Mapa:...
Opis wydarzenia:
To samo co z początkującym, gdy nie ma admina wyzywa i klnie, proszę o perma dla niego. Myślę, że dużo osób ma takie samo zdanie jak ja.
do tego dochodzi 17 banów http://gamingcrew.pl...6b6025f2a0d67fe



#67635 CziGo

Napisano przez kiliman_jaro w 12 maja 2010 - 11:55 w Skargi oraz uwagi

Chyba przesadziłem z tym permem, fakt gdyby tak się nie zachowywał byłby wszystko byłoby ok. Może ten ban na tydzień coś zmieni w jego zachowaniu, było by świetnie. :)



#68904 MasakrA.DeagLe/

Napisano przez kiliman_jaro w 01 czerwca 2010 - 11:22 w Podania na administratora

Jestem na nie, w dodatku dziś dostałeś kicka za słownictwo.

aha no i dziś pierwszy raz Cię widziałem na serwerze.



#64895 kiliman_jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 20 marca 2010 - 05:05 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze:
kiliman_jaro
Wiek: 19
Link do portalu potwierdzającego wiek: Nie chcę podawać publicznie jeśli są jakieś wątpliwości dam link H@.
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:18369663
Kontakt: gg:6648748, e-mail: jaroguru@o2.pl
Czas gry na danym serwerze:54:46:43 (mało, lecz z czasem się zwiększy)
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...yer.php?id=1962
Status banów (liczba banów np z AMXbans): Dwa za Max Team Kill Warning w 2008 roku.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Gram TP, prowadzę grę, byłem już Adminem na kilku serwerach team-play więc mam doświadczenie. Ogólnie lubię być Adminem i współpracować w grupie. 5



#65899 tp?

Napisano przez kiliman_jaro w 09 kwietnia 2010 - 02:39 w Podania na administratora

Jestem na nie, jesteś nie miły i szybko wpadasz w złość.



#66296 benek

Napisano przez kiliman_jaro w 15 kwietnia 2010 - 10:47 w Podania na administratora

Benku, gdyby nie Twoje emocje, nerwy i słownictwo byłbym na tak, ostatnio i tak jesteś spokojny. Prowadzisz grę i pomagasz ja jestem neutralny co do Ciebie jako Admina.



#68718 h8u - ban strefy raszu

Napisano przez kiliman_jaro w 29 maja 2010 - 09:08 w Skargi oraz uwagi

Może niektóre osoby zaglądną do tematu z regulaminem działu, bo co skarga to dużo osób się wypowiada nic nie wnosząc do tematu. http://gamingcrew.pl...hp?showtopic=42



#68040 Nowy serwer

Napisano przez kiliman_jaro w 20 maja 2010 - 03:29 w Dyskusja ogólna

Jeśli już by miał jakiś powstawać z tych trzech to jestem za gg, choć dr jest bardziej popularny i myślę, że jeżeli będzie grupa ludzi ogarniających serwer i grających trochę więcej to da rade go rozkręcić.



#68326 pChLa

Napisano przez kiliman_jaro w 24 maja 2010 - 07:10 w Podania na administratora

Taaaaak!:)



#67727 TP

Napisano przez kiliman_jaro w 14 maja 2010 - 10:47 w Podania na administratora

ja jestem na nie, za całokształt.



#67756 wodny

Napisano przez kiliman_jaro w 14 maja 2010 - 04:36 w Podania na administratora

Mam podobne zdanie do Ramziego i jeszcze te cytaty, które will przytoczył. Ja jestem na nie.



#70392 [admin] kiedys pro teraz dno

Napisano przez kiliman_jaro w 22 czerwca 2010 - 09:53 w Skargi oraz uwagi

Ban słuszny, poza tym cały czas zachowywałeś się arogancko często pisałeś zbędne słowa typu " włączcie mózgi" i inne pro elo hajtowe powiedzonka. Ciesz się, że dostałeś bana tylko na 2h za obrazę, opanuj emocje i podchodź do ludzi na serwie z dystansem a wszystko będzie fajnie, na pewno nikt na Tobie nie chce wyładować swoich emocji - Admin jest dla graczy.



#67414 wujek222

Napisano przez kiliman_jaro w 09 maja 2010 - 12:06 w Podania na administratora

Też jestem na tak :)



#66226 sub focus - sub focus [dnb]

Napisano przez kiliman_jaro w 13 kwietnia 2010 - 04:20 w Muzyka

Nigdy nie słuchałem takiej muzyki, ale ten kawałek jest fajny wrzucę go na plejliste do biegania. :)



#67137 Netia 20 Mbit/s

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 07:08 w Off topic

a ja chciałem zmieniać neta na netie... to nie wiem co ja wybiorę, mam obecnie neo 2mb, chciałbym coś mocniejszego właśnie taką netie 20mb/s ale skoro takie cyrki. Jak zostane przy neo to chociaż mi nawigację za przedłużenie umowy dadzą...:happy:



#67139 Netia 20 Mbit/s

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 07:10 w Off topic

Nie wiem czy w moim mieście jest taka możliwość z tego co wiem lokalizacja jest ważna... końcem wakacji będę o tym myślał, może jakieś ciekawe oferty się pojawią.



#71170 B@rtAS

Napisano przez kiliman_jaro w 02 lipca 2010 - 09:16 w Podania na administratora

Za całokształt jestem na tak ;)



#65579 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:22 w Skargi oraz uwagi

Co do sytuacji na mapie de_tawerna to wszedłem w połowie mapy albo i później więc na Twoje słowo nie mogłem dać komuś bana czy kicka, dawałem mu ostrzeżenia bo zrobił to kilka razy tym mikrofonem i się uspokoił.Na mapie de_nuke byłeś opryskliwy bo koleś Cię zaatakował, beczałeś o to kilkanascie minut upomniałem go i mówił, że przeprasza itp ale Ty dalej swoje najeżdżałeś na mnie mimo tego, że Cie ignorowałem. Poza tym ktoś tam był po Twojej stronie i strasznie Ci to pomogło poczułeś się pewny siebie i że masz racje i dalej byłeś chamski i arogancki. Śmiałem się z tej sytuacji, bo nie mogłeś uwierzyć co się dzieje, strzelałeś do mnie teksty typu " ile ty tu jesteś?" "kim w ogóle jesteś?" itp. Dokładnie nie wiem o co Ci chodzi z tą skargą, pokazałeś się ze słabej strony, puściły Ci nerwy im bardziej nie chciałem z Tobą rozmawiać tym bardziej cisnąłeś...zbastuj.

"no wiesz fruwek, brajan prosi, zebym Cie upomnial, wiec wiesz no upominam Cie",


Ten niby mój cytat to kłamstwo. W cale takie coś nie miało miejsca.




a co do tej sytuacji ze Scarem
"Obowiązuje zakaz puszczania muzyki podczas gry, z wyjątkiem kilkusekundowych fragmentów lub utworów o humorystycznym zabarwieniu, tylko jako spektator i jeżeli żaden z graczy nie wnosi sprzeciwu. (ban do 24h)"

Nie byl na spect, przeszkadzało to 2-3 osobom, które o tym pisały.



#65585 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:43 w Skargi oraz uwagi

To, że ja nie reaguje na przekleństwa to nie prawda, jeśli o to chodzi jestem sumienny, a to że ktoś się wyzywa od botów itp to nie wina adminów.



#65588 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:50 w Skargi oraz uwagi

To nie mój kolega, jeśli przeklinał na pewno tego nie zlewałem. Jeszcze coś do mojej osoby?



#65582 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:29 w Skargi oraz uwagi

Ale jest regulamin które mamy przestrzegać kilka osób napisało, żeby to wyłączył nie wyłączał to dałem mu kicka. Jeżeli sami nie będziemy przestrzegać regulaminu to nie będziemy mogli tego wymagać od innych. Tyle w sprawie kicka Scara za puszczanie muzyki.

Upomniałem(przez steam), fruwka i nie wiem czego dalej ode mnie oczekiwałeś, wszystko później się toczyło dobrze poza Twoją prowokacją, nie rozumiem sensu rozpisywania sytuacji krok po kroku, nie zrobiłem w tej sytuacji nic co by było niezgodne z regulaminem. Masz problem ze sobą, wywyższałeś się tylko dlatego, że jesteś tutaj długo i grasz więcej ode mnie- to był Twój jedyny argument dzięki któremu myślałeś, że Ci wszystko wolno, kontroluj bajere, to jest internet i możesz wszystko pisać i mówić co chcesz. Dzięki tej skardze pokazałeś tylko to, że nie nadajesz na do pracy z ludźmi, ochłoń i zastanów się nad sobą. amen