Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiliman_jaro

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez kiliman_jaro (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#65044 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez kiliman_jaro w 22 marca 2010 - 02:21 w Muzyka

Savage Garden - Truly madly deeply

http://www.youtube.c...h?v=K-_rf2jVxxY (wersja hard)



#67007 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez kiliman_jaro w 30 kwietnia 2010 - 04:30 w Muzyka

Peja w cale nie pod upada. AVE SLU

[url="http://www.youtube.com/watch?v=o3zeuWDbiVQ"]http://www.youtube.c...h?v=o3zeuWDbiVQ[/url]



#69804 Gęby z Tawerny

Napisano przez kiliman_jaro w 14 czerwca 2010 - 10:14 w Off topic

Blood nie wierzę, że to Tyy haha! :D i ja coś wstawię ale później :)



#67843 Gęby z Tawerny

Napisano przez kiliman_jaro w 17 maja 2010 - 06:30 w Off topic

Fajne miałeś wakacje Pato :P



#69498 HUMOR!

Napisano przez kiliman_jaro w 09 czerwca 2010 - 03:15 w Off topic




#66664 HUMOR!

Napisano przez kiliman_jaro w 20 kwietnia 2010 - 05:48 w Off topic

http://www.wykop.pl/...a-kazda-okazje/



#64765 HUMOR!

Napisano przez kiliman_jaro w 18 marca 2010 - 10:33 w Off topic

Fikus on nie jest gejem, udawał żeby Majke obrócić :D, First Love rlz... :happy:



#67947 Przedstawiam Się

Napisano przez kiliman_jaro w 18 maja 2010 - 04:39 w Off topic

sieeeeeeeeeeemano pchlaku hajciorze!



#65654 Extremalne

Napisano przez kiliman_jaro w 04 kwietnia 2010 - 06:58 w Off topic

http://www.youtube.c...h?v=nE-abR6lXvs :ohmy:



#69807 Zlot graczy Tawerny

Napisano przez kiliman_jaro w 14 czerwca 2010 - 10:19 w Dyskusja ogólna

Nie dam rady, najwcześniej byłbym za 12h... a jak coś będzie całkiem nie daleko i termin będzie pasował to się zjawię :)



#69387 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 07 czerwca 2010 - 02:00 w Gry Forumowe

Re-Volt



Dołączona grafika



#66495 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 18 kwietnia 2010 - 01:09 w Gry Forumowe

Madball's

Dołączona grafika

a To ? :)



#69392 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 07 czerwca 2010 - 03:17 w Gry Forumowe

Źle Shatan ;)



#66505 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 18 kwietnia 2010 - 01:41 w Gry Forumowe

Dajesz Snifer :happy:



#64440 Pokazujemy nasze pulpity

Napisano przez kiliman_jaro w 12 marca 2010 - 09:39 w Off topic

a to mój bajzel ;)

Dołączona grafika



#69512 Polska piłka (temat zbiorczy)

Napisano przez kiliman_jaro w 09 czerwca 2010 - 09:05 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Żeby coś się zmieniło w naszej "kopanej" to potrzeba rozwalić PZPN.


http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

Mądrze gada.... pzpn pzpn j^%$ć j^%$ć pzpn!



#69529 Polska piłka (temat zbiorczy)

Napisano przez kiliman_jaro w 10 czerwca 2010 - 07:03 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Fikus, nie chodzi o to, że pzpn wybrał Smude czy pozwolili mu tam wybierać czy coś tam - chodzi o władze pzpn'u (prezesa, zarząd i członków) byłem na spotkaniu OZSK w Warszawie, miałem styczność z częścią zarządu i samym prezesem. Ja jako Kibic mam inny punkt widzenia na to co oni robią z naszą piłką i wszystkie decyzje dotyczące naszej reprezentacji przechodzą przez nich więc jeżeli nie będzie dobrych ludzi w pzpn'ie, którym zależałoby na samej piłce to nie będzie dobrej piłki w Polsce.

http://koniecpzpn.pl/



#69830 [Zabawa] Kto to?

Napisano przez kiliman_jaro w 14 czerwca 2010 - 01:08 w Gry Forumowe

Nikt nie zgadł, minęło kilka dni więc ja dam:

Polska

Dołączona grafika



#67122 [Zabawa] Kto to?

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 04:46 w Gry Forumowe

Jimmy Pop

USA

Dołączona grafika



#67203 [Zabawa] Kto to?

Napisano przez kiliman_jaro w 05 maja 2010 - 08:55 w Gry Forumowe

Pyskaty

Jamajka/USA
Dołączona grafika



#62413 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 07 lutego 2010 - 09:15 w Dyskusja ogólna

Fikus - nie zawsze grałem pod nickiem jaki mam na forum.

Widzę, że większość czarno widzi prowadzenie gry Owi mówił, że ten temat był wałkowany X razy ja bym jednak spróbował wprowadzić twarde zasady TP - to gracze mają się dostosować do serwera a nie serwer do graczy. Fakt, że serwer jest oblegany cały czas tylko pomoże ludzie zaczną rozumieć grę tp polubią ją. W końcu wszyscy chcemy prawdziwego TP... prawda?



#62718 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 11 lutego 2010 - 09:59 w Dyskusja ogólna

Pisałem przecież, że komunikator miałby służyć do integracji między graczami a nie w ułatwianiu gry TP(o tym podpowiadaniu lepiej nic nie pisać po prostu integracja ;-) ) a poznać się bliżej też fajnie, prawda? w 100% popieram wprowadzenie tp na salony Owiego. Taktyki są bardzo różne i jest i masa, zależy jaka mapa i żeby nie było, że jak ktoś prowadzi i przegrywa terro 0-5 to wina prowadzącego, do dobrej gry tp musi być też dobry team! Temat z taktykami byłby ułatwieniem osób które mają małe doświadczenie z grą TP adminów oraz graczy.

- Najpierw Admini musza grac TP a dopiero potem mogą wymagać tego od grających


Najważniejszy podpunkt do którego Admini powinni być zobowiązani od zaakceptowania ich podania.


Teraz myśląc tak od góry, skoro jest to serwer TP to wszystkich łamiących zasady powinno się odgórnie wyrzucać. Niestety nauczono graczy, że gra się 4fun i to też jest spory problem.



#62193 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:11 w Dyskusja ogólna

Team play, czyli gra zespołowa na serwerze TP.

Jako, że jestem zwolennikiem gry zespołowej chciałem poruszyć pewną kwestie tzn prowadzenie gry miało by to polegać na tym, że jest jedna osoba w zespole (terro)która, pilnuje i pomaga w wypełnieniu celów mapy, aby nie było takich sytuacji, że na de_dust2 trzy osoby idą na B, dwie kampią na respie reszta gdzieś tam biega. Prowadzący wydaje komendę "wjazd b" "środkiem" czy jakąś inną taktykę w ten sposób na serwerze nie będzie bałaganu i FFA co niestety ma miejsce dość często. Niewypełnianie poleceń "prowadzącego" owocowało by kickiem/banem czy inną formą kary. Po wprowadzeniu obowiązku słuchania prowadzącego powstałby temat z taktykami, aby prowadzący nie musiał tłumaczyć za każdym razem skomplikowanych taktyk np. jak krzyknie na de_inferno robimy "obiegówkę" a nie idziemy drugim środkiem, rzucamy smogi na środek i cofamy środkiem na banan. Myślę, że to będzie korzystna zmiana na serwerze dla adminów i wszystkich graczy, w trakcie bytu owej reguły wyjdą inne korzystne zmiany dla serwera.

Ventrillo, czyli integracja graczy i adminów.


Każdy z nas zapewne zna program ventrillo. Nowa zasada obowiązująca adminów miałaby polegać na tym, aby podczas gry byli obecni na vt. Ułatwiało by to rekrutację graczy na adminów, gdyż chcąc zostać adminem musiałby podczas gry siedzieć na vt, jak wiadomo rozmowa zbliża i integruje ludzi(wymiana poglądów, rozmowy, pomoc itp).


Zapraszam do dyskusji, śmiało zadawać pytania co do nowych pomysłów. Jestem pewien, że owe zmiany, byłyby lepszymi zmianami dla wszystkich. Głównymi celami tych zmian ma być integracja graczy i adminów oraz gra TP.



#62205 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:42 w Dyskusja ogólna

Marurban, masz rację w tym co napisałeś, ale takie sytuacje, że zostaje jedna osoba na na pięć zdarza się często wtedy zależy wszystko od okoliczności jaką ma broń, ile hp, jakie umiejętności. To jest temat rzeka ale ogólne zasady po wprowadzeniu zmian pewnie się pojawią.


Moim pomyslem jest zrobienie czegos takiego ze gracze z jednej druzyny ktorzy padna moga sie porozumiewac z graczami ktorzy zyja. Jednak wprowadzilo by to niezly zamet wiec nie wiem czy to nie jest za trudne dla co poniektorych graczy ktorym sie japa nie za


od tego będzie VT ;)

Wraz ze zmianami zapewne powstaną nowe reguły.


Na vt również mogłyby się odbywać spotkania adminów graczy odnośnie zmian na serwerze czy innych spraw organizacyjnych.



#62198 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:26 w Dyskusja ogólna

Za grę FFA należy się jakaś kara, za nagminne ffa ban na kilka minut a nawet dłużej. Przecież nie potrzeba nam osób grających ffa, prawda? Troche przesadziłeś z tymi liczbami, nazwa serwera to Tawerna TP wszyscy są świadomi gdzie wchodzą, a nowicjuszom się pomoże ;-) a poza tym jest dużo stałych bywalców z którymi się dobrze gra tp...

z VT chodzi mi o publiczny kanał dla wszystkich graczy oczywiście strefy dla gaduł i lubiących spokój podczas gry by były.


co do tego terminarzu to zły pomysł, nie można być niewolnikiem gry, przede wszystkim mamy grać dla przyjemności.


PS. Just Skill popraw pisownię :P