Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Conan

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez Conan (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-czerwca 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#70536 TDM server

Napisano przez Conan w 23 czerwca 2010 - 05:52 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Dodam jeszcze, iz w czasie wczorajszej rozgrywki wieczornej, z 6 osob zrobilo sie chyba 12 :D. I to w pare minut.



Chyba 16 bylo :D  ale zobaczymy albo wypali albo nie ;]



#70477 TDM server

Napisano przez Conan w 23 czerwca 2010 - 12:26 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Szanuje to Owi wiem ze masz największy lvl w rodzinie i tu  wiec jak by nie było Ty jesteś Boss ( a szatan jest jaki jest wszyscy wiemy)  jak będziesz miał  chwilkę porób te drobne modyfikacje co napisałem i postaramy sie to jakoś rozkręcić  ja juz od 7:00 spamuje gg skype xfire wysyłam zaproszenia na serv na ts ale wiadomo ze sporo ludzi pracuje uczy sie czasu nie ma ale próbuje może cos to da jak każdy z nas chodź 2osoby przyciągnie te 2 następnych to może cos wyjść z tego byle się nie poddać J

Pozdro
Zapraszam na serwer TDM HC

GamingCrew
194.169.126.50:28961


Ts 194.169.126.50  port  9987




#70452 TDM server

Napisano przez Conan w 23 czerwca 2010 - 12:35 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Siema

To Ja Owi przepraszam to moja wina moja bardzo wielka wina zawsze moje głupie pomysły przetwarzają sie w czyny wybacz nie zabijaj mnie czy szatana bo szatan był tylko niewinnym narzędziem zbrodni ale jak co kornika możesz ,co do mnie i tak mam wysokie ciśnienie i lekarz daje mi mało czasu jak sie będę denerwował J . Wiadomo ludzi będzie mało na początku to normalnie ale jak viv kin czy ja przyciągniemy parę osób to juz będzie mały sukces te osoby następnych itd i jest szansa ze ruszy tym bardziej ze Herki padają powoli (podobno) i ludzie się rozchodzą… po innych serwach z tego co widzę a TDM HC zawsze był i będzie najbardziej uczęszczanym przez młodocianych wymiataczy ;) ludzie wola takie serwy ze nie czeka się na odrodzenie ze skanują na maxa ze 3nady maja w majtkach blabla takie moje skromne zdanie aaa jak nie ruszy serv trudno nic nie tracimy nic złego się nie stanie na miesiąc dwa można spróbować. Ważne tez by mieć tez xfire włączony jak będziemy grali żeby ludzie widzieli gdzie gramy i łączyli się za nami…

Wiec trzeba pomieszać mapy duża ,mała, duża, mała itd
trzeba administratorów… jednego przynajmniej co rano będzie pilnował i 2 na wieczór np. Kin ma już doświadczenie i viv
jak juz to sie cos rozkręci przydała by sie jakaś stronka przejrzysta ,
a i jeszcze do 28 slotów zwiększyć na razie jak będzie więcej ludzi przychodzić pomyśli się i więcej się da…
i na koniec bota poprawić bo cos nie działa i tyle

Oczywiście nie spieszy sie aż tak jak będzie czas zadziałajcie tam cos...


Dobra to moja chora myśl była jak co przepraszam ze myślę hehehe oczywiście jak będę miał czas będę wbijał i pomagał rozkręcić…

:ph34r: Damian :ph34r:

www.damiannowak.pl



#65008 Ex^it

Napisano przez Conan w 22 marca 2010 - 12:01 w Podania na administratora

Ja na... nie wiem  Dołączona grafika