Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bOOrczymOOcha :F

Odnotowano 73 pozycji dodanych przez bOOrczymOOcha :F (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#82204 Mr Nobody

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 18 marca 2011 - 06:01 w Film, serial

A ja oglądałam, jako że dużo tego oglądam   :rolleyes: dość dawno, no ale coś tam pamiętam...

Film jest dość ciekawy i warto obejrzeć, nie powiem, żeby powalający i wbijajacy w fotel, bardziej wciągają już te niebieskie oczka Leto ach.   :rolleyes: W każdym razie możemy się zastanowić, do czego zmierzamy nie tylko sami, ale jako gatunek, co jest prawdziwą wartością i co nią kiedyś będzie(dość ciekawa alternatywa przyszłości - ciekawe gdzie się pomieścimy, jak wszyscy będą nieśmiertelni hehe), jak nasze decyzje mogą wpływać na naszą przyszłość.. Ale jeśli nie chcemy popaść w rozdwojenie, roztrojenie i ogólne rozczłonkowanie naszej osobowości, której każda część będzie przeżywać osobną wersję wydarzeń, to lepiej wybrać raz, a dobrze   :P Ogólnie, może trochę jak dla mnie niepotrzebnie, film dość mocno zeshizowany i zakręcony na początku, dopiero później wszystko składa nam się w całość, przez co osoby nie lubiące takiego mętliku i powierzchownego chaosu, mogą czuć się lekko zmieszane i zakłopotane (właśnie widzę moją mamę, co 5 min pytającą, ale o co chodzi?   :mellow:)

Film niezły, ale raczej nie wszystkim się spodoba, o.

Pozdr.




#82133 HUMOR!

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 16 marca 2011 - 04:07 w Off topic

http://www.joemonste...gikow_z_Japonii epickie :X


hahah, super sa   :D





#82095 Test maszynki

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 15 marca 2011 - 01:33 w Off topic

a masz  :-)




Badanie 195.117.191.11 z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 195.117.191.11: bajtów=32 czas=24ms TTL=246
Odpowiedź z 195.117.191.11: bajtów=32 czas=30ms TTL=246
Odpowiedź z 195.117.191.11: bajtów=32 czas=25ms TTL=246
Odpowiedź z 195.117.191.11: bajtów=32 czas=25ms TTL=246

Statystyka badania ping dla 195.117.191.11:
    Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
             (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
    Minimum = 24 ms, Maksimum = 30 ms, Czas średni = 26 ms


Śledzenie trasy do 195.117.191.11 z maksymalną liczbą 30 przeskoków.

  1     6 ms     7 ms     7 ms  10.41.0.1
  2     8 ms     8 ms     6 ms  10.41.0.1
  3     7 ms     7 ms     6 ms  89.228.6.169
  4    16 ms    16 ms    16 ms  89.228.4.6
  5    15 ms    15 ms    17 ms  80.50.54.165
  6    24 ms    23 ms    23 ms  rze-ar4.tpnet.pl [195.117.0.178]
  7    25 ms    23 ms    23 ms  80.50.231.58
  8    25 ms    25 ms    25 ms  alu2.rev.km-net.pl [80.48.192.2]
  9    25 ms    26 ms    25 ms  195.117.191.11

Śledzenie zakończone.



#82087 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 11:16 w Grafika

gc2.png zdecydowanie, skrajnie z prawej ;)

one są wszystkie takie same Fikus... jedynie się walnęłam i zapomniałam zmniejszyć, więc dodałam później   :unsure:



#82082 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 10:06 w Grafika

Abras, to co chciałeś jeszcze umieszczam, jpg i png(w png chyba lepiej kolorki zachowuje) i pdf, bo nie wiem co tak dokładnie   :P  pozdr.

ops, 180 pixelkow, ponizej   ^_^

Załączone miniatury

  • gc.jpg
  • gc.png
  • gc2.jpg
  • gc2.png

Załączone pliki

  • Załączony plik  gc.pdf   192,73 KB   8 Ilość pobrań



#82069 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 12:56 w Muzyka




#82066 16bit na serwerze - dyskusja

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 11:14 w Dyskusja ogólna

test na trzeźwość - piłeś? nie graj ^_^


no ok ok, w sumie racja, jak ktoś nie da rady go zrobić, powinien iść spać, po prostu pamiętam jak kiedyś płacze były, jak nie mogli testu wykonać i tak trochę litość brała :P



#82056 16bit na serwerze - dyskusja

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 02:14 w Dyskusja ogólna

no fajnie, że ruszyło coś, chociaż dałeś ta trudniejsza wersje zwłaszcza dla graczy po spożyciu, dla których rozpoznanie i zapamiętanie aż trzech cyferek na raz, może być nie lada wyzwaniem B) bardziej zrozumiała i czytelna jest wersja, gdzie pokazuje jedno okienko - wybierasz numerek kwadracika, później znów pasek nowy, i znów się wybiera, etc... w każdym razie dla mnie i tak spoko, lepiej taka wersja niż żadna :)



#81962 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 11 marca 2011 - 12:33 w Grafika

ech, ja nie wiem czego wy się spodziewacie, ja nie jestem grafikiem, nie wiem jak endo np., Kornik, myślisz, że tylko dla 60 zł siedzimy tyle godzin i się nad tym głowimy i kombinujemy? ech   :unsure: chcecie profesjonalne logo, proszę bardzo, idźcie do profesjonalnego, zawodowego grafika i niech wam zrobi, i wtedy na bank będzie powalające i zachwycające   :angry: ja nic więcej nie wymyślę, sami kombinujcie, logo raczej nie wymaga wielu zdolności graficznych i znajomości programów, kwestia pomysłów i chęci,... pozdr i powodzenia



#81944 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 10 marca 2011 - 09:46 w Grafika

no spoko, po prostu to wszystko się już za długo ciągnie chyba, żadnych konkretnych decyzji ani nic... ot tyle   :unsure:



#81942 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 10 marca 2011 - 07:21 w Grafika

ale było mówione, że logo raczej na ciemniejszych tłach będzie niż na białym totalnie - tu jest logo bez ŻADNEGO TŁA wrzucone, no litości, jeśli chcecie C lepiej widoczne na białym, to można zrobić ciemniejsze cienie albo inny kolor samego C , ale nie wiem już sama po co, skoro na białym to logo nie będzie, jak się logo prezentuje na ciemniejszych tłach - macie wrzucone wcześniej, co do innych fontów, Infinity wierz mi patrzyłam dużo i wy myślicie chyba, że to 5 min tak sobie siąść, i kombinować tysiące fontów, ustawień i nie wiadomo czego, troche też szacunku dla czyjegoś czasu, bo w ten sposób to będzie się to ciągnąć miesiącami, ja dałam wam takie propozycje, nie podobają się to trudno. zróbcie inne.  Pisałam, że można coś zmienić etc, konkretnie, ale nie za każdym razem, a może tak. a może tak, a może srak, jeśli logo chcecie mieć na białym tle totalnie, można zawsze w ogóle zrobić inny kolor tego c w środku doraźnie, no takie coś nawet w paintcie da się zrobić, ech, witki opadają...   :huh:



#81929 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 10 marca 2011 - 03:32 w Muzyka






#81924 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 09 marca 2011 - 09:45 w Grafika

oki, sorki ze musieliście czekać, rozumiem, że ta wersja z żywszymi kolorkami tak, chyba lekko rozjaśnić jakby było trzeba dacie radę? dodałam cienie lekkie - myślę, że mocniejszych raczej nie ma sensu dawać, nie wiem jaki potrzebujecie format docelowy, w każdym razie wrzucam pdf`ka większego, można przerobić na co się chce, i png`a 180 pixelków, bez żadnego tła - można wrzucić na co się chce od razu, aha i przekręcona jest literka G także w napisie, myślę, że fajnie wygląda i przynajmniej jest konsekwentnie   :rolleyes: pozdr.

Załączone miniatury

  • gc logoo.png

Załączone pliki




#81860 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 07:55 w Off topic

no na szczęscie juz 3 dzień nie jestem popielniczka :P i fajnie się do tego nastawiłam, są tam chwile, że kwik i rozpacz, ale rach ciach sobie je wybijam z mOOzdzka i daje radę i cieszy mnie to :)

i uważam, że ważniejsza od SILNEJ WOLI jest MOTYWACJA I NASTAWIENIE ! po przeczytaniu tamtej książki, próbującej zmienić nasze nastawienie (którą czytałam bo chciałam zmienić i chcę zmienić to nastawienie całe do palenia) jest dużo łatwiej i jeśli chcemy rzucić palenie dla samych siebie, bo mamy tego dość, bo to nam nic nie daje, to się z tego cieszymy i nawet mały głód jest jedynie skutkiem ubocznym, z którym umiemy sobie poradzić :) sama silna wola nie wystarczy, bo jeśli nie zmienimy naszego toku rozumowania i podejścia, na temat papierosów, to pomimo wytrwałości, wiecznego poświęcenia, bo nie mogę się cieszyć, napalić papierosem, kawa bez papierosa jest okropna... co ja zrobię przy piwie i paradoksalnym uczuciu, że straciło się coś, co nam choć trochę pomagało w stresie czy pozwalało się odprężyć, nie ma mowy o cieszeniu się tym, że się nie pali, zostanie nam smutek po papierosach i podświadomie, zawsze będziemy ich chcieli (nawet nie paląc), a tymczasem można się uwolnić kompletnie, nie myśleć o tym i cieszyć się i to jest właśnie cel i ideał, do którego dążę :rolleyes: żeby tak rzucić raz NA ZAWSZE, ech... jakoś to sobie może wklepiemy do łepetyn pustych B)




#81849 16bit na serwerze - dyskusja

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 01:41 w Dyskusja ogólna

super sprawa, myślę, że fajnie by było takie coś wrzucić, grałam ostatnio z tym testem i wcale co mapę nie trzeba było robić, poza tym ta wersja - ze pokazuje okienko - wybieramy kwadracik, drugie i osobno trzecie, jest duzo szybsza i wygodniejsza, niz jak wszystkie na raz pokazuje i się człowiek głowi które ma zapamiętać :unsure: także jestem za :)



#81836 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 08:32 w Grafika

a więc to tak!, ale dobrze, że wcześniej nie mówiłeś, bo tak to chociaż motywacja lepsza była do pracy, a co do wygranej to nigdy nie mów nigdy, wg mnie np bardzo pozytywne zaskoczenie dwie ostatnie prace, zupełnie nowe podejście do tematu i zadania, i to samo w sobie jest już fajne, bo przynajmniej jesteś otwarty i kreatywny   :)

Poza tym zwierzak trochę mógłbyś uzasadnić swoją brzydką wypowiedź   :angry: i może nie etymologicznie, ale inaczej to uzasadnię...  niby małe litery też są ok, ale nie zawsze i nie przy nazwie własnej (nazwy forum, a nawet bardziej, całej załogi, społeczności, którą jesteśmy) - a chociaż w przeglądarce nie ma wielkich liter, to na forum już jest "GamingCrew.pl",  po prostu logo kojarzy się z symbolem -> skrótem -> zazwyczaj pierwsze litery, "inicjały" czegoś, pisane z woli języka polskiego z dużej litery, ogólnie nazwy własne niby piszemy wielką literą ot tyle, w napisie www. mogą być i powinny być małe litery, ale w logo i nazwie pisanej niezależnie, ja uważam, ze nie




#81834 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 08:17 w Off topic

miałam napisać wrażenia po książce :-) tak więc...




Pav, jesteś wielki! Normalnie świetna ta książka, jeszcze wczoraj myślałam, że rzucenie palenia to strasznie długa, masochistyczna udręka, gdzie cierpimy i walczymy ze swoim nałogiem w strasznych męczarniach :blink:

TERAZ SIĘ CIESZĘ !! huehue - jak głupia, rzuciłam palenie, dobrze mi z tym i naprawdę się już nie boję tym rzucić i przekonałam się o słuszności tej decyzji i normalnie świetnie - wiem, że tam mogę jeszcze czasem zastęsknić za nałogiem, ale wszystko z czasem, będę sobie wtłaczać do mózgu nowy sposób rozumowania :P, mimo wszystko, w porównaniu do przed, a po przeczytaniu, jestem po prostu dużo lepiej umotywowana i bardziej optymistycznie na to wszystko patrzę i naprawdę POLECAM :rolleyes: Ja zabrałam się za czytanie z pozytywnym nastawieniem, chcę skończyć z paleniem i po prostu każda pomoc się przyda. Te niektóre instrukcje może brzmią najpierw banalnie, ale może rzeczywiście jest to takie banalne :P




Także dziękuje Pav, naprawdę pomogłeś :)




Cappo jeśli tam dalej tęsknisz za papieroskiem, to zachęcam do przeczytania, na pewno nic nie zaszkodzi, a jeśli choć trochę zmieni to podejście na bardziej pozytywne, to chyba warto ;-) no i ogólnie wszystkim palaczom i rzucającym polecam :)




Miłego dnia bez papieroska! :D




#81830 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 03:32 w Off topic

Infinity hmm, tu się troszkę nie zgodzę, że rzucenie palenia, to nie powód do dumy. Jest to powód i to nie lada, ale dla nas palaczy i naprawdę osoba niepaląca, tego nie zrozumie. I to fakt, że po prostu dorównujemy do poziomu nieplących, ale bogatsi o inne doświadczenia i z innym pojmowaniem wolności uzyskanej, po rozstaniu się z nałogiem. Natomiast tu nie chodzi o to, że ktoś jest fajny, lepszy od kogoś bo rzucił palenie, po co zaczynał palić etc... Nie, zacząć palić jest bardzo łatwo, wpadamy w nałóg i peszek no... Ciężko jest nad tym zapanować i po latach, potrzeba pewnej dojrzałości i odwagi, żeby zdecydować się rzucić, palacze wiedzą co mówię pewnie, bo ja dopiero zaczynam, ale boję się jeszcze jak to będzie na piwku, jakiejś imprezie... bez papierosa :blink: i nie chodzi o zatruwanie siebie, kasę, smrodek etc.. tylko żeby się uwolnić z tego nałogu i żyć jak niepalący i cieszyć się, że nie rządzą nami fajki, że nie muszę co chwilę wychodzić na papierosa i szukać popielniczek i nie myśleć tylko o tym gdzie by tu zapalić, albo za ile kończy się pracę, zajęcia, lekcje czy cokolwiek... taka głupota po prostu. Byliśmy głupi, że w ogóle zaczęliśmy, ale także zmądrzeliśmy, jeśli rzucamy :)




Cappo, może nie możesz spać bo głodny jesteś po prostu hehe? no i w paleniu mam niestety dłuższy staż, nawet nie pamiętam kiedy tak na dobre zaczęłam, ale to już jakieś 9-10 lat :unsure:




a Amciek, przy takiej wizualizacji na pewno musi być Ci przyjemnie palić :rolleyes:

a książkę czytam, jutro zdam sprawozdanie z wrażeń hehe





#81828 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 03:00 w Grafika

no zwierzak spoko, da sie zrobić, ale jutro dopiero ;-)


endo fajnie, naprawdę dużo lepiej, w porównaniu do poprzednich i estetycznie, choć jako konkurencja za dużo Cię wychwalać nie mogę, troszkę bym się czepiła kompozycjnie, ale to tak odrobinkę tylko i jest naprawdę OK   B)  btw, nie wiem czy nie powinno być jedno - pasujące do ciemnego i jasnego tla jakoś, w koncu nie wiadomo gdzie będzie umieszczane



#81803 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 06 marca 2011 - 10:01 w Off topic

Fauler, no to chyba normalne, że chcesz czymś wypełnić tę pustkę w żałobie po fajkach :P, parę dni ok, ale później lepiej narzucić jakąś małą dietkę, albo chociaż ogranicznik kromek :P

powikłania? no odstawienie nikotyny, zdenerwowanie, nadpobudliwość, bezsenność, niepokój etc... ale na pewno mniej szkodzą niż samo palenie :)






co do książki, już czytam :rolleyes: dam znać czy coś pomogło hehe, a Zwierzaczku jeśli chodzi o kasę, to palacz woli się porządnie napalić, a pójść na pieszo niestety najlepiej z fajką w ręce :unsure:



#81795 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 06 marca 2011 - 09:04 w Off topic

Chłopaki jestem z wami, damy rade!


ou jee.. dzięki :blink:


hehe, nie no żartuje, wszystko z czasem... :P , ale fajnie że mamy kolejnego dobrowolnego masochistę :) polecam znajdować sobie duuuużo zajęć i pospamować na forum :P był taki kawał o Jasiu chorym na downa, jak zaśpiewał na lekcji muzyki "b b,, bEndom n n naas miii miilIOOOONY !!!!" B)




w ogóle może wymyślimy jakąś karę dla kogoś, kto się wykruszy i da dOOpy? będzie lepsza motywacja hehe :rolleyes:



#81793 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 06 marca 2011 - 08:32 w Off topic

RZUCAMY PALENIE! - rzucaj z nami! :P




tak tak, cappo już rzucił ponad tydz temu chyba tak? ja juz 2gi dzień - masakra, ale daje radę... no i może palacze(bo wiem, że się tu chowają po kątach :angry:) ktoś jeszcze do nas dołączy? a może już ktoś rzucił dawno i nas troszke zmotywuje i wspomoże dobrą radą? ja póki co chodze jak z adhd i wcinam orzeszki, jabłka, etc :blink: , no ale ile można się truć tak bez sensu :unsure:




niezdecydowanych do rozstania się z papieroskiem i smrodkiem, też zachęcam do dyskusji :rolleyes:




#81789 [FILM] Jak zostać królem [2010]

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 06 marca 2011 - 05:53 w Film, serial

ja tam lubię typowo angielskie filmy, więc dla mnie spoko, ale czy aż taki oscarowy? :unsure: black swan już bardziej mi się podobał, no i wiele innych w sumie z ubiegłego roku :)



#81788 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 06 marca 2011 - 05:45 w Grafika

hehe endo, jak dla mnie coraz lepiej :)

wrzucam parę weriacji loga bez celownika, w sumie kolorki to nawet sami sobie możecie później pozmieniać, w zależności gdzie jak będzie pasować bo wszystko w miare fajnie, na jasniejszym tle, można zrobić czarne podbicie jakieś małe - ala cień i wsio B)

Załączone miniatury

  • csdadsa.jpg
  • gc2a.jpg
  • rrrr.jpg
  • rrrrr.jpg
  • rrrrrrr.jpg
  • rrrrrrrrrrrr.jpg
  • r.jpg
  • rrrrrrrrr.jpg
  • rrr.jpg
  • rr1.jpg



#81724 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 05 marca 2011 - 07:48 w Grafika

no więc piszę mojego ostatniego posta heh, will jeśli chodzi i żywsze kolorki to myślę, że coś z tym da radę zrobić :rolleyes: a co do celowników, to oczywiście można je usunąć, po prostu wiele osób chciało, żeby było nawiązanie do gier, typu tarcze, pistolety, celowniki etc., ale to nie jest problem, wyobraźmy sobie, że go tam w każdej chwili może nie być ;-)

a jeśli chodzi o tło, to to jest przykładowe takie z forum, może być czarne albo białe, chodzi o to, że logo wrzucasz sobie gdzie chcesz, a że forum niebieskie, to taki o przykład z życia :)