Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Rev-

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez Rev- (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 28-września 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#83831 [ban] Rev

Napisano przez Rev- w 21 maja 2011 - 06:21 w Skargi oraz uwagi

Ja go po prostu nazwalem tak jak sie zachowal jezeli ktos kradnie musi sie z tym liczyc ze ktos go nazwie zlodziejem taka sama sytuacja ;]



#83826 [ban] Rev

Napisano przez Rev- w 21 maja 2011 - 03:35 w Skargi oraz uwagi

poprosiles mnie ? to nie brzmialo jak prosba raczej jak rozkaz a ja nie jestem dla Ciebie kolega zebys do mnie tak sie odnosil a zachowujac wiec w taki sposob(kickujac mnie) sam sie prosiles o nazwanie cie tak jak cie nazwalem ewidentnie wykorzystales swoja pozycje dla wlasnych celow ale jak wszedzie reka reke myje admin adminowi w tym przypadku ;]



#83815 [ban] Rev

Napisano przez Rev- w 21 maja 2011 - 12:15 w Skargi oraz uwagi

Tym stwierdzeniem zmniejszyłeś swoje szanse na skrócenie bana :) Co do kicka obejrze demo i sie wypowiem.


Po co stworzylem ten temat? Glownie dlatego zebyscie otworzyli oczy na tego adminka - zle wywiazuje sie ze swojej roboty. Ja tu gram krotko ale moj kumpel mowil ze on tak zawsze jak ktos robi cos nie po jego mysli to jest kick zeby zirytowac a potem banuje za obraze ;]
Dziecinada.



#83812 [ban] Rev

Napisano przez Rev- w 21 maja 2011 - 11:50 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: Rev
Mój Steam ID: 0:0:24705873
Data oraz godzina zdarzenia: 21-05-2011 - 12:35
Mapa: d2
Opis wydarzenia: Zostalem zbanowany przez marro za niby obraze a nazwalem go po imieniu. Przed calym zajsciem zostalem wykopany z serwa za to ze stalismy we 2 na gali i on mial awp i chcial abym poszedl 1.
Jak widze po innych skargach w tym dziale ten admin nie pierwszy raz juz banuje za jakies niby obrazy jezeli ktos leczy swoje kompleksy po przez banowanie na serwach w csie to nie powininen miec uprawnien na tego typu serwerach.

I tak btw od kiedy za niby "obraze" dostaje sie bana na 7 dni ? ;>