Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika n1un1o

Odnotowano 54 pozycji dodanych przez n1un1o (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 28-września 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#90892 po co mi nick?

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 04:42 w Cheaterzy

nie wiem czy ktos usunal mojego posta czy to jakis blad forum. kolega wydaje mi sie odpalony, sporo wie. fajnie namierza po scianach. ciekawe sa akcje na srodku, m.in. ta przy przy sciankach(filarach, jak kto zwal). nie ogladalem na esp(jak oskarzony- ciekawe, sciagnal esp, zeby obejrzec swoje demko? ;] mial watpliwosci czy gral na wh czy nie?), ale po obejrzeniu jestem prawie pewien odpalu. pozdro



#90891 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 04:34 w Mapy

Witam,

Wnoszę o usunięcie z cyklu map "planszy" o nazwie de _aztec. Jak większość wie jest to mapa jednostronna. Oczywiście z normalnym timem da radę i w Terro ogarnąć, ale taka możliwość jest rzadko. Poza tym statsiarze lecą do CT. Ogólnie mapa jest może i dobra, ale na mixa, a nie na serwer 18 osobowy. W jej miejsce można by wstawić coś dużo ciekawszego. Np: de_piranesi czy de_mirage czy nawet de_tawerna. Kiedyś mapcycle był ciekawszy. Co więcej, nocny mapcykl też jest troche nudny. Ale to jeszcze da się przeboleć. Niestety w weekendy za wcześnie się zaczyna i niekiedy człowiek jest zmuszony do grania przez pół nocy czterech map. Czekam na opinie głównie odnośnie mapy de_aztec, a także na inne.

Pozdrawiam



#90850 po co mi nick?

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 12:18 w Cheaterzy

obejrze jutro i wystawie ocene. jesli jeszcze bedzie mozna. poki co nauka do ostatniego egzaminu przed obrona mgr wazniejsza ;]



#90716 KK.[t] | Pompa Power

Napisano przez n1un1o w 31 stycznia 2012 - 02:10 w Cheaterzy

z racji braku zainteresowania sprawa ze strony adminow takze obejrzalem demko, szczegolnie, ze kolega wydawal mi sie dziwny od czasu keidy pierwszy raz go zobaczylem. jego stim tez cos o tym mowi. do sedna.
wh/esp + no flash.
akcji nie bede wypisywac, bo kolega wyzej juz to zrobil. najlepsza jest akcja w jednej z pierwszych rund 2-4, nie pamietam ktora dokladnie, gdzie dostaje flesza na pysk, a sobie strzela w typow jak nigdy nic. dodatkowo fajnie sie wychyla zza skrzynki, jak ktos jest to zanim wyjdzie juz strzela, jak nie ma to cisza. wiecej mi sie nie chce pisac.