Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ChriS

Odnotowano 114 pozycji dodanych przez ChriS (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#52693 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez ChriS w 26 września 2009 - 04:07 w Gry Forumowe

dopiero się uczę - (bez urazy) skojarzył mi się z dzieckiem z podstawówki :)



#52886 [Zabawa]O Kim Mowa?

Napisano przez ChriS w 29 września 2009 - 01:24 w Gry Forumowe

Rubén de la Red, to on ;)

dział: FILM
cytat: "Ooo, niebywałe! Spice Girls się rozpadło, uwierzycie? Ruda jadła za dużo czekolady. Szkoda, bo fajna dupeczka" :) łatwe



#52465 Akon - opinie

Napisano przez ChriS w 22 września 2009 - 06:55 w Muzyka

nie lubie jak ludzie pchają się na każdy featuring, pogoń za hajsem
Nie, nie lubie go

Bless



#50033 Alkohol ,Dziewczyny , Trawa

Napisano przez ChriS w 25 sierpnia 2009 - 12:11 w Off topic

powiem tak: zacząłem w twoim wieku, jednym piwko smakuje innym nie.
Trawka (God bless this weed): nikt cię nie zmusza, pamiętaj co sobie postanowiłeś, bo jeśli przysięgę złamiesz, będziesz dla samego siebie nikim. ja palę, nałogu nie mam, nie czuję konieczności palenia, ale podoba mi się to bardziej niż alko. Nie zamierzam też przerzucać się na cięższe tematy. I tym optymistycznym akcentem kończę swój wywód, lecę na grilla, bo chłopaki się niecierpliwią ;)

Bless



#48965 Apel Do Kobiet !

Napisano przez ChriS w 14 sierpnia 2009 - 09:49 w Off topic

a mówili: nie mogę ci pomóc, jestem konjem xD gz Aspołeczny przyjacielu, oby tak dalej :D



#46545 Blogi, Które Czytacie.

Napisano przez ChriS w 14 lipca 2009 - 07:12 w Off topic

http://www.dakann.pl/ ---> blog autorski jednego z założycieli Diabolic Team, twórców takich dzieł jak Piątek, Piątek II czy projektu 3-cię Piętro. opisuje swój stosunek do świata i daje upust swoim emocjom dotyczącym aktualnych wydarzeń. Warte obejrzenia :)



#44859 Bubek & Owi Forever ;)

Napisano przez ChriS w 21 czerwca 2009 - 07:40 w Off topic

Najlepszego, moi drodzy, to ważny krok, bądźcie szczęśliwi i wychowajcie córeczkę na wzorową obywatelkę :)



#67251 Call of Duty: Black Ops

Napisano przez ChriS w 06 maja 2010 - 07:53 w Dyskusja Ogólna

żeby były dedyki i można grać :)



#61474 Cd Action

Napisano przez ChriS w 23 stycznia 2010 - 09:07 w Off topic

a teraz zły cHRIS zrobi czary-mary i wrzuci zdjęcia(jak się doczytasz to powodzenia) :)

nie będę Ci ułatwiał, Koński :P


3majcie fason

Załączone miniatury

  • DSC00101.JPG
  • DSC00098.JPG
  • DSC00096.JPG
  • DSC00097.JPG



#61495 Cd Action

Napisano przez ChriS w 24 stycznia 2010 - 10:53 w Off topic

po krótce? o fabule prawie nic. Tyle, że wydarzenia zaczynają się w momencie zakończenia pierwszej części, ze screenów można wnioskować, że będzie władał nowymi stylami szermierki i pozna nowe znaki. Twórcy chlubią się autorskim silnikiem, stworzonym z myślą wyłącznie o Wiedzminie. Smuggler snuje hipotezy na temat fabuły... i to chyba tyle z istotnych rzeczy w artykule :)



#61478 Cd Action

Napisano przez ChriS w 23 stycznia 2010 - 09:49 w Off topic

wiem, Amciuś, wiem :) dlatego wrzucam inne, to są komórką bo bida w domu dom z kartonu i z tego tylko siekam :P
Łykajcie

Załączone miniatury

  • DSC00101.JPG
  • DSC00098.JPG
  • DSC00097.JPG
  • DSC00096.JPG



#42976 Ciekawe kawałki

Napisano przez ChriS w 28 maja 2009 - 04:54 w Muzyka

Artysta: The Prodigy (zna chyba każdy:) )
Tytuł: -Omen http://www.youtube.c...h?v=olHnyslc-OM
- Warriors Dance http://www.youtube.c...h?v=voBNpdXkLnU
Album: Invaders Must Die

King of HardElecto is back ;)



#47492 Co czytacie

Napisano przez ChriS w 02 sierpnia 2009 - 09:21 w Komiksy, książki, czasopisma

ja ostatnio katuję trylogię o Reynevanie Sapkowskiego, czyli Narrenturm, Boży Wojownicy i Lux Perpetua ;) znakomita literatura, warta zgłębienia podczas wakacji. polecam :)



#61497 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 24 stycznia 2010 - 10:56 w Muzyka

Ramzi zabrałeś mi kawałek! :D (RY23 - czekając na cud)

w takim razie:



#67156 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 04 maja 2010 - 09:21 w Muzyka



ten kawałek miażdży!



#43036 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 30 maja 2009 - 09:28 w Muzyka

bezimienni - chyba dużo chlejesz ;)
@Kornik: donkey rollers gruba nuta, dobra do jumpstylu i żeby sprawdzić bass w głośnikach :D



#50989 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 04 września 2009 - 03:02 w Muzyka

Dj Tiesto % Sneaky Sound System - I will be here



niesamowita nuta!



#53993 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 16 października 2009 - 12:27 w Muzyka

Jedi Mind Tricks - Animal rap, Razor Blade, Blood for blood



#54785 Diablo III

Napisano przez ChriS w 30 października 2009 - 07:15 w Ogólna dyskusja

według Blizzarda premiera nastąpi 24 grudnia, ale znając ich realia, to chodziło o grudzień 2012 roku :D



#52415 Dziura

Napisano przez ChriS w 22 września 2009 - 01:22 w Off topic

albo te panele, które transportują promy kosmiczne, też niezłe cuda. Mike Row czyścił taki w Brudnej Robocie ;)



#61479 Erepublik

Napisano przez ChriS w 23 stycznia 2010 - 09:54 w Ogólna dyskusja

widzę, że bardzo boli Cię to, że niektóry próbują sobie radzić. Jak ktoś będzie chciał to się zarejestruje, będzie mu się podobało, a ja dostanę nagrodę, tzw. obopulna korzyść :)



#61471 Erepublik

Napisano przez ChriS w 23 stycznia 2010 - 08:55 w Ogólna dyskusja

może coś więcej niż Krzysiek"Psycho"D. powiem :)


Czym jest eRepublik? Jest to “społecznościowe” MMO… no może nie oficjalnie, ale taki “gatunek” najlepiej opisuje tą grę. eRepublik to gra, która wg założeń twórców ma symulować prawdziwe życie, być swego rodzaju alternatywnym światem.. czy jak sami twórcy napisali “Nowym Światem”.


Oczywiście jakość tej symulacji nie jest doskonała i bardziej skupia się na tym globalnym aspekcie życia niż na indywidualnej egzystencji każdej jednostki.
Od ogółu do szczegółu



Rozgrywka skupia się bardziej na globalnym aspekcie życia, ale co to właściwie oznacza? Otóż gra udostępnia nam bogactwo opcji związanych z ekonomią i polityką, a to czego nie ma bezpośrednio w grze, można zazwyczaj znaleźć w funkcjonujących projektach innych graczy.
Na początek kilka słów o eświecie. Otóż rozgrywka toczy się na obszarze naszej planety Ziemi, początkowe granice państw w zasadzie pokrywają się z tymi znanymi z prawdziwego świata, z tą różnicą, że istnieją regiony tylko tych krajów, które są obecne w grze (np. w Afryce prócz regionów w RPA tak naprawdę jest ogrom ziemi niedostępnej dla nikogo – czekającej na utworzenie regionów przez adminów). Do niedawna ziemie Litwy, Łotwy i Estonii były niedostępne, kilka dni temu jednak stworzono te kraje, więc poszerzył się nasz eświat (dla przykładu Białoruś jest nadal nieprzydzielonym obszarem). Taki nowy kraj dostaje “w prezencie” 1000 złota i ok. 100k narodowej waluty, która jest oficjalnym środkiem płatniczym na terytorium danego kraju.

Polska stała się mocarstwem na skalę światową, decydujemy wraz z największymi o losach imperium i to właśnie Ciebie potrzebujemy, byś godnie reprezentował nasz kraj, dołącz już dziś! Oto link z zaproszeniem:  ZAPROSZENIEoraz poradnik dla początkujących: Poradnik

Zapraszam



#68656 Extremalne

Napisano przez ChriS w 28 maja 2010 - 08:23 w Off topic

nie było odpowiedniego działu, więc wrzucam tutaj. Filmik jest troszkę extreme, zależy jak na to patrzeć.




#50370 Gęby z Tawerny

Napisano przez ChriS w 28 sierpnia 2009 - 08:32 w Off topic

Dołączona grafika

wakacje cHRISa, czyli życie na strzelnicy. Twarz wykrzywiona, bo ktoś nie ogarnia interpa  :D



#46035 Gęby z Tawerny

Napisano przez ChriS w 06 lipca 2009 - 01:50 w Off topic

hue hue, jaki Ahmed :D a ja myślałem, że mi tu anime pokemony wyskoczą :P