Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika endo

Odnotowano 86 pozycji dodanych przez endo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#106419 World of Tanks

Napisano przez endo w 02 października 2012 - 08:49 w Ogólna dyskusja

Postanowiłem stworzyć temat dla ludzi zainteresowanych WOT-em :) Proszę nie spamować byle czym, tylko pisać konkretnie; będę moderować zawartość tematu. Każdy kto chce, może się pochwalić się zestawem czołgów, które zgromadził w garażu. Poniżej proponuję, by każdy kto chce, uzupełnił poniższy schemat :)

Nick w grze:
Moje czołgi:
  • nazwa pojazdu, nacja, typ czołgu, tier
  • nazwa pojazdu, nacja, typ czołgu, tier
  • itd. :)
Jeżeli ktoś czuje potrzebę czy ochotę podzielenia się szczegółową specyfikacją każdego z czołgów, może to uczynić opisując co już ma zamontowane. Jako, że gra ma charakter rozwojowy (tzn. każdy co jakiś czas zmienia czołgi czy ich elementy), nie chcę by każdy nagle miał po 5-10-100 postów bo zmienił czołg czy działo i kopiuje swój post ze zmienionym komponentem. Takie rzeczy proszę wysyłać do mnie na PM, a ja będę edytować pierwszy post wysłany przez użytkownika z jego zestawem czołgów ;) Tak więc, zapraszam wszystkich grających do pisania :)



#106101 Ulubiony Film

Napisano przez endo w 28 września 2012 - 11:41 w Film, serial

Jako kolejny film, do moich trafia Les Chevaliers Du Ciel/Sky Fighters/Podniebni rycerze. Dość banalny, ale mi bardzo przypadł do gustu :)


#edit:
Co do Testosteronu, to ja chyba wiem co masz na myśli Tyro. Szkoda, że polska kinematografia chcąc przedstawić coś ciekawego robi to  w tak dziwny sposób, że nie ma się chęci usiąść do tego po raz wtóry.

Jeżeli chodzi o "Jestę Bogię" to brak słów. Nagle o 1 000 000% skoczy popularność dla PFK, a jakby złapać jakiegoś gimbusa gloryfikującego film i zapytać czy był na jakimś koncercie PFK, to powiedziałby z pewnością, że jeszcze nie...



#105672 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 22 września 2012 - 10:12 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

To jak? Gramy coś dzisiaj wieczorem?



#105221 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 17 września 2012 - 04:34 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Tak, jest punkbuster. Na serverze można grać posiadając oryginał ;]



#105198 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 17 września 2012 - 09:28 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Ja mogę nawet niedługo. Jeżeli nie będę zajęty, to nawet dziś wieczorem :P No, ale tak rozsądnie, to piątek wieczór? Może wy zaproponujcie ;)



#105193 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 17 września 2012 - 07:18 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wczoraj miało być... Oczywiście ze strony MC przyszedł jedynie Marqos, dzięki Ci za to ;) Widać jak można na was liczyć ;]



#105128 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 16 września 2012 - 04:25 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

/\
||
To tak dla przypomnienia ;)



#105104 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 16 września 2012 - 12:44 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Nie wiem czy uda nam się zebrać tyle osób by zagrać umówiony meczyk. Zatem zapraszam wszystkich chętnych na serwer,
dziś wieczorem w godzinach 18-19 :)



#105068 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 16 września 2012 - 08:51 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Krejzi u Was, ewentualnie jeszcze Ziemny, który foszy się jak panienka i nie chce CoD-a zainstalować :P



#edit: a jak nie uda się zebrać ludzi tak, by zagrać mecz, to po prostu tylu ludzi ilu wbije i sobie zagramy 4fun :)



#104982 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 15 września 2012 - 04:54 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Proponuję rozegranie meczu jutro wieczorem, tj. niedziela, zbiórka osób na TS o godzinie 18/19. Challenge accepted?



#104896 Galeria GraffiTi

Napisano przez endo w 15 września 2012 - 08:22 w Off topic

Jak dla mnie, to na dole inicjały Twórcy chyba są zawarte, ale ja się nie znam ;)



#104883 Galeria GraffiTi

Napisano przez endo w 14 września 2012 - 09:42 w Off topic

Co byś nie czuł się zbyt za***iście :P Moje z czasów, gdy kiedyś coś tam mazałem ;] Dołączona grafika



#104879 problem z dźwiękiem

Napisano przez endo w 14 września 2012 - 09:20 w Pomoc

Pierwsza sprawa, masz kartę dźwiękową zintegrowaną czy jako oddzielny komponent zestawu komputerowego?



#104405 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 10 września 2012 - 02:47 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Proponuję spotkanie wieczorem w tym tygodniu. Sądzę, że dojdziemy do porozumienia, który to będzie dzień ;)

@Crafcik
CoD sam Ci się nie mógł zepsuć, coś zrobiłeś :P Powiedz co, to może uda nam się pomóc ;]



#103853 Smutna sprawa: Kradzież

Napisano przez endo w 04 września 2012 - 08:24 w Pomoc

Odzyskasz ;) Wejdź na support steama, stwórz tam konto. Napisz im ticket, obowiązkowo po angielsku z opisem sprawy. Jeżeli Ci odpiszą, to pewnie zechcą fotę jakiegoś cd/keya z dopisanym kodem wysłanym przez nich (miałem już tak w jednym wypadku). Potem powinieneś odzyskać konto :)



#103603 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 02 września 2012 - 06:19 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Tiaa, okaże się niebawem ;)



#103568 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 02 września 2012 - 11:03 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Dziś 20 mi pasuje ;) Skral? Pawcio? Crafcik? ComPatriot? Shatan? Kornik? Susek? Krejzi? Wodny? Juri?



#103558 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 02 września 2012 - 09:52 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Odezwie się ktoś z MC? Czy temat do kategorii "zamknij i zapomnij"? :)



#103531 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 01 września 2012 - 06:55 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Super. Przyszło co do czego, to jedynie Krejzi był w stanie odpisać.



#103520 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 01 września 2012 - 03:34 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Nie ma terminu. Możemy dziś wieczór. Pytanie czy innym pasuje? Kornik i Shatan już się zgodzili, nie wiem jak Susek. Brak odezwu :P Jeżeli byśmy to dziś mieli rozegrać, trzeba będzie wybrać mapy. Jako reprezentant wybieram dla nas: Strike i Creek. Propozycja z grupy MC? No i czy wam pasuje dzisiaj? Wodny i Krejzi, chcecie grać jako MC?



#103317 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 08:02 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wodny, regularni? Wybacz, gdy ja zacząłem grać na serwie nigdy Ciebie nie widziałem czy Krejziego. Był: Owi, Plaj, Shatan, Furai, Gienek, Diabo, Solen, Kornik, Świrek. Ja potem sam byłem adminem, więc trochę przegrałem na serwerze. Potem było nas mniej, aż w końcu to upadło.



#103304 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 07:33 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wiecie co, do wszystkich OLDIE, co teraz nagle płaczą... Gdzie Wy byliście jak CoD umierał, co?! Teraz to nagle ja się dowiaduję, że inni z GC mają oryginał, ale każdy w poważaniu to miał i walił w pikselozę. Gdybym był chamski, to okroiłbym team do nas czterech... Nie chce mi się nawet komentować waszego zachowania w tym momencie, bo jest poniżej poziomu.

Jeżeli z Minecrafta zbierze się więcej osób, zostaną dołączeni inni z GC do teamu. Max ludzi na team to 8, powyżej rozgrywka staje się nieprzyjemna i męcząca.
Przejrzałem cały temat w celu małego podsumowania osób z MC posiadających oryginały, posiada je 5 osób.
Nas na CoDzie, chętnych jest 4 + Juri, Wodny, Krejzi (pewnie zaraz dmb poczuje się pominięty :> ). Póki co dołączyć do starej ekipy będzie mogła jedna osoba, chyba, że znajdą się nowi z Minecrafta.

Na koniec dodam kilka rzeczy. To, że chcecie grać w CoDa, nikt wam nie broni. Serwer jest, podane będzie IP, można wchodzić i tłuc. Poza tym, to tylko ja umiem napisać temat, że chcę zagrać w CoDa!? Postawić serwer i zaprosić ludzi, to nie problem. Mecz to mecz, potem można grać mixy teamów i mieć ubaw. To w niczym nie przeszkadza.

IP SERWERA: 91.239.66.171:28960
Dziś Shatan uruchomił serwer, póki co jest na nim ustawiony tryb TDM HC, można wchodzić i grać.

Drodzy napinacze. Wasz udział (jako, że się nawet nie zainteresowaliście i koło dÓpy wam to latało) jest warunkowy, jeżeli dołączy się jakiś minecraftowiec, dołączacie Wy. Co do ziemnego i karaterq, macie opcję grania po stronie MC (możecie, nie musicie ;) ). Tyle w temacie.



#103289 Nowa mysz :(

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 06:46 w Hardware

Roccat Pyra bezprzewodowa (można również latać na kablu, ale daje Ci swobodę jeżeli jej potrzebujesz ;) ). Sam się nad nią zastanawiałem. Do gier mam A4Techa XL 740K (i nie narzekam), a do użytku poza domem zakupiłem malucha Logitech Maraton :) Tylko pamiętaj żeby sobie mychę do łapy wziąć. Ta mysz ma podwójnie programowalne przyciski.



#103244 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 12:59 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wybaczcie- moja wina, bo nie napisałem. Ja również uważam, że zagramy mecz Search & Destroy Hardcore (Znajdź i Zniszcz dla nie kumatych :P). Jest to najbardziej sensowny tryb. Nikt nie będzie ganiać po cudzym respie i czaić tylko, aż ktoś się zdąży narodzić. Co do serwera na którym zagramy, to zakładam iż stanie on na VPS-ie u Shatana. Mam nadzieję, że zagramy więcej niż jeden taki meczyk ;)

Teraz skoro zebrała się minimalna ilość ludzi, czas zaproponować mapy. Najpierw chcę wiedzieć ile map na drużynę? (Chodzi o to, że każda drużyna ma do wyboru mapy, na których będziemy grali, mapy rzecz jasna nie mogą się powtarzać ;) ). Jeżeli ktoś grał kiedyś mixa, to wie, że drużyny wybierają po 2 mapy.

Jak zrobimy u nas? Uważam, że to dobra liczba (Przypominam, że 2 mapy na drużynę, to 4mapy jako cały mecz, a wynik to średnia wygranych map).
Jeżeli dojdziemy do konsensusu w ilości map, przyjdzie czas wyboru na jakich mapach zagramy. Jako, że to nasz pierwszy mecz- mapy będą jedynie standardowe.

Może kolejny zagramy wyłącznie na niestandardowych ;)



#103199 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 10:32 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Na razie chcę się zorientować ile osób jest chętnych ;) Także wbijaj śmiało :P 3 dni Ci wystarczą? :>