Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika endo

Odnotowano 86 pozycji dodanych przez endo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#103193 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 09:47 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Crafcik, tu chodzi o dobrą zabawę, a nie o to czy masz skilla. Co do Twoich lvl, to mogłeś skopiować sobie własny profil, gdzie informacje na temat Twoich osiągnięć są zapisane ;)

Widzę póki co, że mamy już cztery osoby po stronie graczy Minecrafta, bardzo dobrze :) Czekam na innych, może jeszcze ktoś ma i zagra z chęcią ;)



#103184 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 08:49 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wodny, ja nigdy Cię nie widziałem na CoDzie. Wymienić innych? Proszę: Owi, Świrek, Gienek, Diabo, Furai. Wybacz, ale z Tobą nigdy nie grałem, przynajmniej nie na nicku wodny ;]

Nie chodzi o to kogo zapamiętałem, a kogo nie. Rzecz w tym, że podałem osoby, które będą chciały grać :)



#103170 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 29 sierpnia 2012 - 10:13 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Jak nazwa tematu wskazuje, chciałbym zorganizować meczyk 4fun (dla zabawy) w Call of Duty 4: Modern Warfare pomiędzy osobami, które grały na niegdyś istniejącym serwerze GamingCrew, a osobami grającymi na serwerze Minecrafta, a posiadającymi ORYGINALNĄ wersję CoD-a . Zatem przechodząc do rzeczy; drodzy Minecraftowicze, czy zechcielibyście zagrać z nami (starymi graczami serwera GamingCrew) w tą grę?

Oto skład Starej Gwardii:
- endo<!
- Shatan
- Susek
- Kornik

Jeżeli ktoś czuje się pominięty, ze starych graczy, niech napisze, że też chce grać ;)

Co do listy osób z Miencrafta. No właśnie, tu zaczyna się problem, ponieważ o ile mi wiadomo to oryginał ma Skral i Witek (chyba).
Czy jest ktoś jeszcze kto go posiada, a chciałby zagrać? :)



#101848 Moje projekty-komentarze

Napisano przez endo w 17 sierpnia 2012 - 09:03 w Off topic

Zajefajna! :) Podoba mi się to jak odświeżyliście swój wizerunek :)



#98606 Szukam Tytułu Piosenki

Napisano przez endo w 26 czerwca 2012 - 08:08 w Muzyka

Słuchajcie, jest sprawa. Potrzebuję znać wykonawcę tego czegoś, bo w tytuł to wątpię, by ktokolwiek wiedział. Choć tytuł można znaleźć dzięki wykonawcy i na odwrót :)
Nuta jest jakoś z 1999 roku, więc nie wszyscy mogą skumać czaczę.
Powodzenia:
(a i zwiększcie głośność, bo nagranie jest ciche)

http://w59.wrzuta.pl...S/co_to_za_nuta


Może to? :)




#97654 HUMOR!

Napisano przez endo w 10 czerwca 2012 - 08:28 w Off topic





Czekamy na wersję w wykonaniu naszego wokalisty SkZero ^_^



#96908 Extremalne

Napisano przez endo w 22 maja 2012 - 08:28 w Off topic

Baba ma ryj jak skrzywione kowadło, ale do rzeczy. Wormsik, gdzie kolejne odsłony let's play ja się pytam!? :rtfm:



#94985 SfGame s9

Napisano przez endo w 19 kwietnia 2012 - 02:19 w Dyskusja ogólna

kra



Kra?! :huh:



#94716 iPad 2 - Plusy i minusy, dyskusja ogólna

Napisano przez endo w 14 kwietnia 2012 - 03:49 w Hardware

Jak tak bardzo chcesz iPada, to Nowego iPada, a nie 2, różnica jest. Ponadto plusem i minusem jest to, że to jest "japko", a tu jest Polska -_- Co do bycia grafikiem, to nie wiem co dokładnie Ci chodzi po głowie, bo pojęcie 'grafik komputerowy' jest bardzo szerokie. Zależy co będziesz chciał robić. Jak przedmówcy napisali; da się świetne rzeczy wyczyniać na nim. Jeżeli chcesz wydać trochę kasy i mieć tablet do rysowania, to Intuosa sobie kup, albo Inkling-a od Wacoma. Inne firmy oferują znacznie tańsze tablety, ale piórka mają na baterie (nie wiem jak umieszczone) i mogą być niewygodne w rysowaniu ze względu na źle rozmieszczony środek ciężkości. Przy dłuższej pracy może to doskwierać ;) Na tablet Cintiq Cię nie stać (chyba :D).



#93459 Przywitanie i pytanie ;)

Napisano przez endo w 22 marca 2012 - 09:48 w Off topic

'Don Żułan' z fejsa nie zawiódł :D Dobrze Furia, trzymaj poziom :P



#93278 [Turniej forumowy]Czy znasz ten serial?

Napisano przez endo w 18 marca 2012 - 08:36 w Off topic

OMG :D Śpiący byłem xD Niee, on grał kogoś innego :P Piotr Adamczyk. Daję serial to nikt nie wie. Ja polskich nie oglądam ( tych nowych) :D

Dobra, może teraz ktoś zgadnie.

Serial: Dom

Postać: Pan Popiołek Ryszard, dozorca kamienicy w domu przy ulicy Złotej 5. Kto wykreował tą postać? :)



#93274 [Turniej forumowy]Czy znasz ten serial?

Napisano przez endo w 17 marca 2012 - 11:04 w Off topic

Kristen Bell, zero kreatywności z waszej strony normalnie :x Dobra, film "Listy do M", kto wcielił się w rolę Szczepana? :)



#93234 Plugin java.jar

Napisano przez endo w 17 marca 2012 - 11:23 w Pomoc

I like it! :D



#92857 [Turniej forumowy]Czy znasz ten serial?

Napisano przez endo w 07 marca 2012 - 08:13 w Off topic

Borys Szyc :wub:

Kto w serialu Heroes gra dziewczynę, która lubi bawić się prądem? :> Ma na imię Elle :)



#92626 Coś bym obejrzał

Napisano przez endo w 02 marca 2012 - 10:15 w Film, serial

Dziewczyna z tatuażem :> To poleć najpierw 3 części milenium, których sam nie oglądałeś :D Mi została jeszcze 3 część i wspomniana dziewczyna z tatuażem ;)
Sci-fi to nie jest, ale seria filmów ciekawa :)



#92527 Przedstawiam Się

Napisano przez endo w 29 lutego 2012 - 11:46 w Off topic

Shatan zna na pamięć? Nah, on to sobie powiesił nad łóżkiem żeby móc hejtować codziennie xD



#92462 w0rms.dll - Let's Play Syndicate

Napisano przez endo w 27 lutego 2012 - 04:05 w Ogólna dyskusja

Fajny let's play Wormsik ;) Taka jedna sprawa, ja w CoD-a czy w BF-a gram właśnie z zoomem, który Tobie przeszkadza :D

Co do samej gry, fajnie wygląda. Czekam na kolejne części- będę oglądać :)



#92419 Problem z Member Map

Napisano przez endo w 26 lutego 2012 - 11:38 w Pomoc

Napisz to w spr. bież. w dziale: Minecraft/Dyskusja Ogólna. ten zamykam.



#92320 W co gracie ?

Napisano przez endo w 25 lutego 2012 - 01:43 w Ogólna dyskusja

Szatan nie kłam! :( On gra na pianinie, ale się nie chce pochwalić :D



#90471 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez endo w 27 stycznia 2012 - 08:32 w Muzyka




#90458 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 27 stycznia 2012 - 06:32 w Off topic

jestemprzeciwacta.pl



#90406 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 27 stycznia 2012 - 09:49 w Off topic

Jeżeli trafi do Trybunału i ten przepchnie ustawę, to wtedy prezydent już nie zawetuje ustawy... ;x Mamy "lewe" prawo w tym kraju :/



#90365 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 25 stycznia 2012 - 09:28 w Off topic

Jutro ma być w Lublinie :> Zobaczymy co to będzie :D



#90326 Wasze stanowiska pracy/zabawy oO ;D

Napisano przez endo w 24 stycznia 2012 - 08:30 w Off topic

Kłamiesz! Z motorem mieszkasz :D



#90171 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 22 stycznia 2012 - 02:19 w Off topic

TEMAT NIEDELIKATNY I NIEWYGODNY! NIE CHCESZ? NIE CZYTAJ!






Może i nie dla każdego temat o enigmatycznej nazwie "ACTA" coś mówi, a zatem- jest to skrót: Anti-Counterfeiting Trade Agreement. Przekładając na polski, można to przetłumaczyć jako Umowa/porozumienie w sprawie obracania towarami podrabianymi. Ustawa ma być podpisana w Polsce 26 stycznia tego roku. Nie będę się rozpisywał czy kopiował tego co jest dostępne na Wiki czy innych portalach (macie tutaj link: http://pl.wikipedia....Trade_Agreement ). Streszczając w kilku zdaniach, chodzi o to, że ustawa ma na celu walkę o naruszanie tzw. "własności intelektualnej". Wyjaśniając skomplikowane i nie do końca jasne pojęcie- rzecz w tym, że urzędasy chcą zabronić piractwa medialnego (gry, filmy, muzyka), a ponadto zakaz handlu towarami podrabianymi i lekami generycznymi, czyli takimi, które są zamiennikiami oryginalnych, często drogich leków.

Dołączona grafika


Teraz kilka słów ode mnie. Polska na czele z Kaczorem i Matołem, który piszę jak dziecko z podstawówki (albo i gorzej) stacza się co raz niżej..  Robią co im żywnie się podoba, podpisują ustawy godzące w Polaków i takie, które zagrażają wolności słowa (póki co w sieci). Społeczeństwo jak c*pa, boi się cokolwiek zrobić. Stoi, patrzy, dostaje po d*pie i nic z tym nie robi! Potrzeba rewolucji albo wojny w tym państwie, bo będzie tylko gorzej...

Na zakończenie nuta: