Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika FajKeL

Odnotowano 28 pozycji dodanych przez FajKeL (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 24-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#69029 Wzbogacamy mapcykl serwera część trzecia

Napisano przez FajKeL w 02 czerwca 2010 - 05:15 w Archiwum Call of Duty

Ja też wybrałem Wet Work, fajna mapka i trochę się różni od wszystkich innych na serwerze dotychczas.



#68744 Rotacja map na #1 SD HC

Napisano przez FajKeL w 29 maja 2010 - 09:50 w Archiwum Call of Duty

Tu nawet nie chodzi o to czy ktoś lubi snajpy czy automaty czy cokolwiek, tylko żeby ograniczyć powtarzalność się "typów" gry do minimum, co jak dla mnie jest trochę nudne.



#68721 Rotacja map na #1 SD HC

Napisano przez FajKeL w 29 maja 2010 - 10:16 w Archiwum Call of Duty

Jak stali gracze wiedzą, pojawiam się na GC już od jakiegoś czasu, i muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych serwerów na jakich grałem w jakąkolwiek grę. Składa się na to wiele czynników jak dobra obsługa administratorska, świetna atmosfera (chyba nikt nienawidzi nałogowo grających dzieci, które przy najmniejszej niepomyślności używają bluzgów typu: Noob, Cheat itp...), dzięki czemu można się skupić na czystej przyjemności płynącej z gry. Lecz ostatnio trochę męczące dla mnie (jak chyba dla innych trochę też) pojawianie się ciągle tych samych map. Nie chciał bym, żeby taka błahostka osłabiła tak dobry serwer i zmniejszyła radość z gry. Postanowiłem napisać na forum aby zaproponować usprawnienie systemu rotacji map.

A więc oto moje propozycje:
1. Zwiększenie ilości map w rotacji
Oczywistą rzeczą jest, że im więcej będzie map, tym więcej czasu potrzeba, żeby się nam one znudziły. Nie chodzi mi tu o bezmyślne wrzucenie wszystkich map na siłę, bo to nie ma sensu. Moim zdaniem kilka dodatkowych mapek by się przydało:
Moje kilka propozycji mapek:
- Overgrown (pojawiał się na serwerze lecz raczej rzadko)
- Pipeline, Downpour (jakaś mapka "leśna")
- Wet Work (również ciekawa mapa dla snajperów jak i do rushowania)
2. Odpowiednie wymieszanie kolejnych map
Chodzi mi tutaj o ustawienie map tak, aby jak najczęściej pojawiały się po sobie mapy o różnym charakterze, np. gdy widzę obecna mapa Crossfire a następna Ambush (są to jakby nie patrzeć mapy często z duża ilością snajperów, co nie zawsze może przypaść do gustu), czasami po prostu chcę włączyć konsolę i wpisać "/quit". Takie wymieszanie map pomogło by w zniwelowaniu poziomu monotonii.
3. Czasowe modyfikacje rotacji
Jeżeli rotacja przez cały czas będzie taka sama może to po czasie się zrobić nudne. Nie chodzi mi tu o codzienne całkowite zmienianie rotacji, tylko od czasu do czasu zmienianie i testowanie różnych kombinacji (np. w okresie świąt Bożego Narodzenie zamiana Crasha na Winter Crash, takie małe zmianki od czasu do czasu) Może to pomóc odnaleźć najlepszą kombinację i ustawić ją na stałe.

Podałem tu takie trzy propozycje ulepszenia rotacji. Zachęcam do dyskusji, rzucania waszych propozycji i mam nadzieje że admini potraktują poważnie tą moją rozprawkę, bo mam nadzieję, że nie zużyłem tych kilku minut życia na marne ;P.