Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika relax

Odnotowano 51 pozycji dodanych przez relax (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 14-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#87912 Filmiki ze świata sportu

Napisano przez relax w 24 listopada 2011 - 08:22 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Sport swietna sprawa, a filmik, na pewno skłania do myślenia, i jest motywujący ;) Ogólnie sam się obijam od pewnego czasu i troche mnie to zmotywowało do dalszych ćwiczen ;)

Sam ogołnie cwiczyłem Trick's to taka fajna dyscyplina strasznie młoda, i bardzo mało znana w PL, połączenie akrobatyki, sztuk walki itp w fajny sposób, przede wszystkim widowiskowy, o to głownie chodzi ;) W późniejszym etapie łączy sie to w combosy ;) Jak człowiek potem wbija na plaże to robi niezla rozpierduche :D

tu moje foto jak robie Folhe ;)

Załączone miniatury

  • folha.jpg



#87693 Ostatnie pady serwera, część 1112 pod tytułem "sruuu jak ta Hanka w karto...

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 05:27 w Dyskusja ogólna

Padł :de_nuke
17:25
host pinguje

Up: 17:29
Wynik pozostał ten sam



#87691 Ostatnie pady serwera, część 1112 pod tytułem "sruuu jak ta Hanka w karto...

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 04:35 w Dyskusja ogólna

Prawda server chodzi znacznie lepiej, recoil o niebo lepszy, wystarczyło tylko porządnie resnąć server, nastepnym razem jak ktos to bedzie robił prosze patrzeć czy server sie resuje a nie za ja musze tego pilnować :D:D

Co dalszych zwisów to nie wiem, bo nie gralem jeszcze jutro kolos xD



#87680 Ban z "erl"

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 02:42 w Skargi oraz uwagi

Nie wiem czy zauważyłeś ale Tawerna ostatnio często pada, staramy się to naprawić, i tak się stało ze w logach wychodzi ze to właśnie ty zcrashowałes raz server. Dokładnie sami nie wiemy co się dzieje, więc niema co płakać, raczej cie odbanują chcieli tylko sprawawdzić czy to coś da.



#87675 Ostatnie pady serwera, część 1112 pod tytułem "sruuu jak ta Hanka w karto...

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 02:23 w Dyskusja ogólna

Wiem, ale się nie wyzerowało, tylko była 1 min zwiecha. Juz pisałem temat na forum, patrze a tu server wstał i nawet mnie nie wywaliło. wynik ten sam bronie te same wszystko the same ;D

W sumie to dziwnie. Czyli prawde mówiąc server się "porządnie" nie zresował.



#87673 Ostatnie pady serwera, część 1112 pod tytułem "sruuu jak ta Hanka w karto...

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 02:13 w Dyskusja ogólna

Tak, server jako tako nie padł, tylko się zwiesił na 1 min, wiekość graczy została na servie. Paru wywaliło ale to daltego ze albo wyszli sami albo maja nisko ustawiona komende "timelimit" czy czas po ktorym cie wywala gdy niema odp od serva



#87669 Ostatnie pady serwera, część 1112 pod tytułem "sruuu jak ta Hanka w karto...

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 02:08 w Dyskusja ogólna

Dead:
de_dust2
14:08 - padł
ping - działa, 32 ms
8:4 dla terro
Up:
14:10
8:4 dla terro

Z tego co wiem to był zamierzony rr przez Abrasa, ale nie wiem na 100%



#87667 Ostatnie pady serwera, część 1112 pod tytułem "sruuu jak ta Hanka w karto...

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 01:48 w Dyskusja ogólna

13:45
de_dust2
ping - piakety wislane i odebrane, ping 30 ms, server w tym czasie był off jeszcze pare min
13:49 - server wstał

Po WakeUp'ie wynik sie nie zmienił : 3:0 na terro



#87651 [news] The Elder Scrolls V: Skyrim

Napisano przez relax w 13 listopada 2011 - 01:17 w Ogólna dyskusja

Serio grałeś z kodami ?:D Osobiście nie rozumiem uzywania tego ;) psuje cały klimat gry, i jest to troche bez sensu. To po co w ogóle grac :D



#87604 problem

Napisano przez relax w 12 listopada 2011 - 10:38 w Counter Strike 1.6

a tak btw. to raczej pod lpm (lewy przycisk myszki) , chyba ze masz myszke dla leworęcznych, i strzela ci prawym klawiszem HAHA



#87600 problem

Napisano przez relax w 12 listopada 2011 - 10:20 w Counter Strike 1.6

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHA tak myślałem ze cos z klawiatura albo myszka n/c



#87589 problem

Napisano przez relax w 12 listopada 2011 - 06:46 w Counter Strike 1.6

Tez tak mam czasem jak ogladam mecz na HLTV i wejde na server, zwykle wlacz/wylacz CS i działa normalnie.
Jest kilka powodow, albo tak ja pisze solar moze to byc problem z ustawieniami, sprwadz sobie wszystko i spróbuj przestawiac.

Sprawdz w ustiawieniach klawiszy, jakie masz zbinodowanie pod strzelanie, moze sprobouj przestawic, mi sie raz zepsuł 1 kalawisz na klawiaturze, tzn byl caly czas wcisniejty, akurat mialem tam zbinodwane strzelanie i mi waliło caly czas ;)
Nie wiem czy wiesz ale admin może ci sam zmieniać wszystko w CFG, tzn mógł ci przestawić strzelanie na cos innego i dlatego ci strzela, tak samo jak można komuś wysunąć CD-ROM sa takie pluginy xD xD wiem bo sam tak kiedys robilem dla beki :D. Dla tego warto mieć config "tylko do odczytu"

W ostatecznosci reinstal CS'a, to nie jest w koncu taka straszna rzecz, u mnie to trwa 20 min.



#87572 [news] The Elder Scrolls V: Skyrim

Napisano przez relax w 11 listopada 2011 - 08:12 w Ogólna dyskusja

No to sciągam :D laptop mam troszke lepszy i3 prcek 4 gb ramu i 330 GT wiec moze na lapku cos pogram ;P Dobrze by było.



#87562 [news] The Elder Scrolls V: Skyrim

Napisano przez relax w 11 listopada 2011 - 11:26 w Ogólna dyskusja

Nie sądzę ze dostosuje do 2x Athlon 4800+ (podkrecony do 2,8GHz), GF 8600 GTS i 2GB ramu ddr2 :D



#87553 [news] The Elder Scrolls V: Skyrim

Napisano przez relax w 11 listopada 2011 - 12:27 w Ogólna dyskusja

Wiedziałem ze wychodzi, interesowałem się ta gra od dawna. W gimnazjum prawie cała klasa gralismy w morrowinda ;) dłuuugie godziny przy kompie. Obliviona tez całego przeszedłem, pamiętam ta niesamowitą grafe na tamte czasy :D:D

I teraz Skyrim ;) Chetnie bym zagrał, jednak musze najpierw troche usprawnić mojego PCta ;)



#87479 Finanse GamingCrew - dyskusja

Napisano przez relax w 09 listopada 2011 - 04:16 w Najważniejsze regulaminy i wykazy

Jestem za przywróceniem miesiecznych skladek adminow na tawernie na pewno w znacznym stopniu poprawi to nasze finanse :)



#87478 Przedłużać?

Napisano przez relax w 09 listopada 2011 - 04:12 w Dyskusja ogólna

jasne ze tak :D My tutaj takie plany snujemy,a ty sie jeszce pytasz czy przedłużyć :D



#87249 Pokazujemy nasze pulpity

Napisano przez relax w 31 października 2011 - 02:16 w Off topic

To dam tez swoj :P

Dołączona grafika



#87248 Prośba o skrócenie bana.

Napisano przez relax w 31 października 2011 - 02:10 w Skargi oraz uwagi

Ja bym mu nawet wydłużył, co wchodzi na server to tylko przeszkadza. Strzela do swoich na specialnie blokuje, albo wyrzuca pake, to nie był tylko 1 razowy wybryk, pare razy widziałem ze przeszkadza w grze, dawno dałbym mu bana tylko jeszcze nie moge ;)



#87190 Problem z psychostat'ami

Napisano przez relax w 28 października 2011 - 09:36 w Skargi oraz uwagi

Superaśnie xD Jestem top9 :D:D W końcu widać ze mam prawie 300h na servie :P



#87085 relax

Napisano przez relax w 23 października 2011 - 08:44 w Podania na administratora

Sory że pytam, ale czy ktoś z "władz" servera interesuje się tym tematem ? :) Miło by było zobaczyć chociaż co myślą na mój temat oraz na jakim etapie znajduje sie rozpatrywanie mojego podania ;) Małe info nie zaszkodzi, aby forum nie wchłonęło tego tematu w niepamięć ;)



#87084 [gracz] bobek

Napisano przez relax w 23 października 2011 - 08:35 w Skargi oraz uwagi

Mój nick:relax'ninho
Mój Steam ID:STEAM_0:1:8896391
Steam ID oskarżonego: 0.1:38366776
Data oraz godzina zdarzenia:dzisiaj, godziny nie pamietam, koło 16?
Mapa:de_inferno
Opis wydarzenia:Całą mape jęczał/puszczal muzyke czy inne bzdety przez mikrofon, do tego strzelał po swoich co mozna zauważyć na demku które nagrałem. Niestety nie było żadnego admina co się ostatnio czesto zdarza, przynajmniej kiedy ja gram. Strasznie mnie denerwował więc postanowiłem napisać ten temat.[
Dowod/y: screen,demko

Załączone miniatury

  • 2011-10-23_00002.jpg

Załączone pliki

  • Załączony plik  bobek.rar   4,61 MB   1 Ilość pobrań



#87059 StarCraft II

Napisano przez relax w 19 października 2011 - 02:41 w Ogólna dyskusja

Witam,

Gra ktoś może po godzinach w sc2 ? :D Zakupiłem ten tytuł z 3 miesiące temu i od czasu do czasu sobie pogrywam :P. Może ktoś chetny na jakies sparingi 1on1, albo gierki 2on2,3on3 ;) Aktualnie jestem w platynie 1on1 bo chyba własnie ta liga wyznacza "skilla" :D Gram Protossami xD

Link do profilu battle net:
http://eu.battle.net...216355/1/relax/

relax#960



#87058 relax

Napisano przez relax w 19 października 2011 - 02:27 w Podania na administratora

Psychostatsy wam sie na pewno zawiesiłby bo :



Last Seen

2011-03-30 00:39:54

First Seen

2011-03-01 10:25:10


Czyli grałem praktycznie tylko cały marzec i mam 11h :D Wiec coś nie halo :D Do tej chwili pewnie bym juz mial z 200 ;)
Na forum cieżko nabić posty bo żadko ktoś coś pisze :D




#87039 relax

Napisano przez relax w 17 października 2011 - 06:17 w Podania na administratora

No to widać mam jakieś bany ;) przez tyle czasu moze i się zdarzyło, najgorzej jak po paru piwach wejde :D:D:D

Co do forum, konto mam od marca, więc juz sporo ;) Z tego co pamietam zrobilem je aby wrzucic haxa, ale nie było odzewu od zadnego admina co jest troszke dziwne. Nic nie pisałem ponieważ nie było takiej potrzeby, nie mam ochoty spamować bez sensu po wszystkich działach tylko po to, aby nabić posty. Będę miał powód, to bede pisał na forum miare możliwości ;) czytałem gdzieś ze admini czasem mogą dostać jakąś funkcje na forum, jeśli trzeba po nabijam posty w jakis pozytywny sposób ;)