Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika relax

Odnotowano 51 pozycji dodanych przez relax (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 14-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#87035 relax

Napisano przez relax w 17 października 2011 - 05:43 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze: rElax, relax'ninho, relaxwOw~
Wiek: 22
Link do portalu potwierdzającego wiek - https://www.facebook.com/relax.inho
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:8896391
Kontakt: gg - 3777581, matiq89@gmail.com
Czas gry na danym serwerze: 11:52:10, tak pokazuje psychostats jednak na pewno gralem duuuzo wiecej, na tawernie grywam juz od paru lat, czasem rzadziej czasem cześciej. Do tego pokazuja activity - 0, a gram prawie codziennie, wiec cos sie chyba zwiesiło.
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...layer.php?id=92
Status banów (liczba banów np z AMXbans):  rozumiem ze chodzi tutaj o bany na tawernie, z tego co pamietam to 0.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Znam się na rzeczy, w CS'a gram juz bardzo dlugo bo moze z 8 lat. 2 lata byłem HeadAdminem server'a HardStyle ISKO (serverownia z tego co wiem dalej funkcjonuje tylko bez Cs1.6), może ktoś kojarzy był dość popularny, prakycznie 24/7 pełny. Mam spore doświadczenie, z amx'em tak samo z haxami, czy utrzymanie porządku na servie. W razie jakiegoś problemu moge pomóc czy to z oceną dema, czy z plikami, pluginami na servie etc. w zależności jakie u was panują zasady ;) Raczej przez mikrofon staram się nie udzielać, ale jeśli to u was jakiś wymóg to chętnie zacznę. Czasu na grę troche mam, gdyż aktualnie jestem studentem 1 roku informatyki i szczerze mówiąc wiecej mam wolnego niż zajęć xD

Już z pół roku chciałem złożyć to podanie i w końcu się przemogłem ;)
  • Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptujesz
  • Podania nie zawierające pełnych w/w informacji nie będą rozpatrywane