Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika PFK Michał szpak

Odnotowano 77 pozycji dodanych przez PFK Michał szpak (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#91970 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 20 lutego 2012 - 11:35 w Skargi oraz uwagi

Online Time: 736:15:34 , kolego chyba nie przegrałeś tyle godzin co ja , po HLTV jestem pierwszą osobą wg PsychoStats( i nie jestem tutaj pierwszy raz , bo grałem jakieś 5 może 6 lat temu tutaj). "w tym przypadku "Soczysty knur" bo on coś powie to ty musisz to zrobić" hmm? Robie to co do mnie należy i żaden sojer itp nie będą mną manipulować.



#91877 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 lutego 2012 - 10:10 w Skargi oraz uwagi

" Pobiegłem na B w momencie kiedy polowa zespołu pobiegła środkiem. " - Pobiegliśmy wszyscy oprócz dwóch panów , którym dałem sleya , ponieważ uważam , że gra TP polega na tym , że ktoś prowadzi grę a reszta graczy wykonuje to.
"Teraz moje pytanie brzmi czy jest to zachowanie godne admina ? " Nie rozumiem to lepiej żeby wszyscy gonili FFA? Tak jak ty na przykład ?
"Tym bardziej ze polowe rund dla ct i terro wygrano dzięki mnie " Widzę , że jesteś bardzo skromną osobą.
SLONECZNY SOLAR : "po co patrzeć lepiej bić fragi" pod tym się nie podpisuje , bo tak nie napisałem.