Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Kylo

Odnotowano 127 pozycji dodanych przez Kylo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 01-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#630 [gracz] c1ciek

Napisano przez Kylo w 12 maja 2007 - 01:59 w Skargi oraz uwagi

1. Na serwerze przede wszystkim obowiązuje kultura i gra druzynowa!
2. Przeklinanie i obrażanie innych (obraza rodziny- 30dni lub perm) jest zabronione i karane,
4. Umyślne przeszkadzanie w grze jest nagradzane banem bez ostrzeżenia,

Mój nick: MSq^ Kylo
Mój Steam ID: Nie znam - nie wiem jak sprawdzić
Godzina zdarzenia: ok 02:30 AM 12.05.2007
Opis co sie stało sie: Gracz obrażał mnie wyzywając od pedałów, wspominał coś o j**aniu w d*pę (przepraszam za słowa) wszystko to przez mikrofon, w dodatku udawał głos "starszego pana" (przynajmniej ja tak go odebrałem) i gadał w trakcie gry jakieś głupoty utrudniające mi rozgrywkę, prosiłem o kicka, bądź bana dla tego gracza na serwerze - jednak nikt mnie nie wysłuchał...
Dowod/y: Przepraszam, ale nie mam żadnych dowodów...

PS zgłaszam to ponieważ nie życzę sobie takiego zachowania, to przecież łamanie regulaminu serwera (zacytowałem jedynie 3 punkty)... Wiem, że można wyłączyć dźwięk bezpośrednio od gracza (ten przez mica), lecz czasami podawał jakieś istotne informacje, więc tego nie zrobiłem, pozdrawiam, Kylo...
PS2 ludzi bawiło jego zachowanie, więc teraz pewnie po mnie pocisną, natomiast ja proszę o pouczenie tego gracza...



#598 Kawały nie kawały :)

Napisano przez Kylo w 11 maja 2007 - 03:06 w Off topic

Żona zaniepokojona stanem pożycia małżeńskiego poszła do seksuologa...
Przychodząc do lekarza mówi: Panie doktorze, mój mąż nie chce się ze mną kochać, proszę mi pomóc.
Lekarz chwilę zastanawiał się i odrzekł wyjmując małą tubkę z szafki: Proszę dodać 1-2 krople do obiadu dla mężą...
Uradowana żona wraca do domu i zaczyna szykować obiad, aż w końcu do głowy przyszła jej pewna myśl *mój mąż jest taki duży i krzepki, to mogę wlać całą tubkę* jak pomyślała, tak też zrobiła...
Podała mężowi i poszła się "przygotować". Po chwili słyszy z kuchni: Baśka, baśka...
Ucieszona kieruje się do męża... Mąż po chwili dodaje: Pierożki się p*****ą!

A tu fajny filmik...