Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika BaSior

Odnotowano 104 pozycji dodanych przez BaSior (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 21-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#97736 Call of Duty World at War

Napisano przez BaSior w 13 czerwca 2012 - 07:14 w Dyskusja Ogólna

Podczas gry na xboxie przekonałem się że jest to jedna z najbardziej shackowanych gier. Na wersjach PC też hackerów jest sporo. Wtedy wyrobiłęm sobie zdanie o tej grze że jednak nie. Zresztą nie każdy lubi te klimaty. Druga wojna światowa. Ja osobiście jestem na nie. Już wolałbym MW2 czy Black Ops :)



#97729 CS: Global Offensive - kupujesz?

Napisano przez BaSior w 13 czerwca 2012 - 05:31 w Ogólna dyskusja

ohohoh to napewno sprawdzimy :) te wakacje będą niezłe :P



#97712 Wasze Staty

Napisano przez BaSior w 12 czerwca 2012 - 10:22 w Off topic

TiT co do Twoich statów to ładnie to skomentował koleś na spectcie :) Przyjrzyj się ;P hehehe. :)



#97711 W co gracie ?

Napisano przez BaSior w 12 czerwca 2012 - 10:21 w Ogólna dyskusja

Dota i Dota 2 Beta na steamie :P a tak to już nic. Bo niestety xboxa 360 się pozbyłem. :( a szkoda.



#97683 basiorbb`

Napisano przez BaSior w 12 czerwca 2012 - 09:29 w Podania na administratora

Dzięki za komentarze :) decyzję jednak trzeba zostawić osobom na wyższym levelu :P a więc... Czekam na wyrok :)



#97681 CS: Global Offensive - kupujesz?

Napisano przez BaSior w 11 czerwca 2012 - 10:32 w Ogólna dyskusja

Ogolnie juz po cs:s nie ufam nowym cs'om ale kupie  aby mieć. Może coś z tego bedzie. Beta nic nie pokazuje. Dopiero po paru update'ach dowiemy sie tak naprawde jak ta gra sie sprawuje :)



#97651 basiorbb`

Napisano przez BaSior w 10 czerwca 2012 - 07:43 w Podania na administratora

czasem za bardzo placze i robi z głupich pierdół sprawy na forum.

hmm dzięki za uwagę. postaram się nad tym popracować chodź na forum z jakimś problemem pobiegłem tylko raz gdy gracz DaniO wyzywał. A tak to nie przypominam sobie. A co do płakania, to tutaj się nie zgodzę. Gram dla przyjemności, nie dla statów. A jeśli już "płaczę" to dlatego że niektórzy mnie do tego zmuszają swoją grą FFA - jednak wtedy czasami napiszę komentarz typu "żal" czy coś ale nie oznacza to że się denerwuję czy wyżywam w jakiś sposób na innych np. słownictwem bo tego u mnie nie ma. Płacz to nic złego czy jakaś słabość. Płacze każdy. Tak czy siak dzięki :)



#97640 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 10 czerwca 2012 - 03:53 w Dyskusja ogólna

Odświeżam temat. A więc mam już około 15 demek. Lecz czekam na więcej. Jeśli dla kogoś trudne jest przesłanie demek mi na gg lub email, pozwalam na wklejanie ich tutaj lecz wciąż pamiętając o prawidłowym oznaczeniu demka! :)



#97638 basiorbb`

Napisano przez BaSior w 10 czerwca 2012 - 03:37 w Podania na administratora

p.s. tylko cos mnie za czesto zabija ;>

hmm, no ktoś musi co nie? :P



#97633 EURO 2012

Napisano przez BaSior w 10 czerwca 2012 - 02:32 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

bleee, odechciało mi się od razu jeść jak to zobaczyłem :P



#97622 basiorbb`

Napisano przez BaSior w 10 czerwca 2012 - 12:15 w Podania na administratora

Zrób dobry filmik to pogadamy :D

haha Solar, w takim tempie idzie przesyłanie demek do mnie że się prędzej zestarzeje niż tego admina dostanę. :P



#97616 basiorbb`

Napisano przez BaSior w 10 czerwca 2012 - 11:42 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP | ProGamers.pl
Nicki na serwerze: baSiorbb` / baSiorbb`sux mouse
Wiek: 18
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne): mogę na pw :)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:43425388
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2): GG: 11591293, Skype: BaSiorBB94, e-mail: the.basior@gmail.com
Czas gry na danym serwerze: 122h aktualnie i ciągle rośnie, i przed resetem psycho w 2008/09 jak grałem było 2 razy tyle
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...er.php?id=24813
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0 banów oraz 0 kicków
Powód ubiegania się o stanowisko admina: No i w końcu pytanie... Dlaczego? Dlaczego akurat Ty? Co nam zaoferujesz? To proste... Gram codziennie na serwerze i czasami widzę co tam się wyprawia. Zdaje sobię sprawę że jest tam dużo aktywnych adminów ale ja często gram o nietypowych porach np. o północy czy wczas rano gdzie naprawde gdy adminów nie ma dzieją się dziwne rzeczy. Przez ten cały czas już w 2008r. jak zaczynałem tu grać dzięki mojemu koledze a w zasadzie sąsiadowi (rev ? kawa & fajki) który był tu adminem starałem się być miłym, nigdy nie wpadłem w jakieś poważniejsze sprzeczki z którymś z adminów czy graczy. Starałem się także przez ten cały czas udzielać się na forum a także robić coś dla naszej społeczności graczy. Dzisiaj bardziej myślę nad tym co robię, mam większą kontrolę nad sobą i wiem że potrafie się opanować. Nie jestem nerwowy, często uspokajam innych graczy jeśli się źle zachowują bo nie lubie braku kultury czy przejawów agresji. Adminowałem już wcześniej więc wiem co i jak. Piszę to dlatego bo myślę że już gracze mnie poznali na tylę że są w stanie mi zaufać. Zapoznałem się z wszystkimi regulaminami dotyczącymi zarówno serwera jak i forum. Jestem w stanie płacić składki na serwer oraz jestem otwarty na wszelkie prace dodatkowe oprócz pracy na serwerze. Jestem świadomy tego że jest to obowiązek, ciężka praca a nie jakaś przyjemność czy coś takiego. Chciałbym robić jeszcze więcej dla naszego forum i serwera! Pozdrawiam wszystkich, baSiorbb.

P.S
Wiem że już składałem podanie 2 miesiące temu. ale naprawdę myślę że przez ten czas zrobiłem naprawdę spory postęp. Jestem otwarty na wszelkie opinie. + poprawiłem się jeśli chodzi o używaniu mikrofonu w celu prowadzenia gry bo ostatnio admin Solar mówił że muszę nad tym popracować :)



#97585 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez BaSior w 09 czerwca 2012 - 01:47 w Muzyka

Dwa mega kawałki!:
Solar/Białas - Olejmy jutro 2
http://www.youtube.c...player_embedded
Bonson/Matek - Ich już nie ma
http://www.youtube.c...h?v=tqdPrcWyob0



#97555 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 08 czerwca 2012 - 03:19 w Dyskusja ogólna

chciałem przeprosić was wszystkich. W danych kontaktowyych podałem zły numer gg. Prosze pisać na numer 11591293 ! Zapomniaalem 3 napisać. Worms.dll napisz jeszcze raz na ten numer prosze :P
prośba do admina o poprawienie numeru na stronie pierwszej, bo ja nie moge edytować.



#97527 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 07 czerwca 2012 - 10:26 w Dyskusja ogólna

A więc tak. Daję link na którym jest dowód że coś tam już zbieram demka. Ludzie wysyłają powoli. Zachęcam do podsyłania demek w odpowiedniej formie. http://desmond.image...jpg&res=landing
P.S szukam jednego ogarniętego jeśli chodzi o Sony Vegas osobnika. Jeśli ktoś ogarnia w miarę to proszę się do mnie zgłosić.



#97520 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 06 czerwca 2012 - 09:18 w Dyskusja ogólna

w0rms.dll, a możesz mi Movie Pack podesłać jakoś tutaj na pw? tam chyba link wygasł a przyda się :) z góry dzięki. i odezwij się na gg jak możesz. kontakt na 1 str.



#97493 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 05 czerwca 2012 - 09:51 w Dyskusja ogólna

To spoko tylko też żeby nie było tak że fragmovie graczy Tawerny będzie składało się z demek 3 osób. bo Wy dacie mi po kilka demek a reszta nic. Więc zachęcać trzeba resztę do wrzucania!



#97490 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 05 czerwca 2012 - 09:14 w Dyskusja ogólna

abras, daj spróbować można :) jeśli faktycznie nie widać to efekt w programie to już nie problem :) Juri... do dzieła! :P



#97483 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 05 czerwca 2012 - 08:42 w Dyskusja ogólna

Witam ponownie, a więc tak widzę że temat ucichnął więc mam kilka pytań i spraw do powiedzenia. A więc tak podjąłem się tego zadania będąc świadomy że zaczynając ten temat muszę go także zakończyć. Więc nie myślcie sobie że odpuszcze wam z tak błahego powodu jak brak wysyłania przez was demek... Jeśli będzie trzeba wezmę je ze starszego tematu od MaCho i zrobię to fragmovie. Chcę się sprawdzić. Lubię wyzwania. Teraz pytanie do was. Czy przyślecie mi do np. 2-3tygodni jakieś akcje czy mam szperać w poszukiwaniu już wcześniej wrzuconych? Póki co Tylko otrzymałem akcję od Solara oraz Kimixa. Chwała im za to! Czekam na odpowiedź. Niedługo wolne od szkoły mam więc mógłbym z tego zrobić coś fajnego dla naszej społeczności!



#97403 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 03 czerwca 2012 - 08:47 w Dyskusja ogólna

Hmmm KoRniK. musiałbyś się do mnie zgłosić jakoś to byśmy się jakoś dogadali :) kontakt masz w pierwszym poście.



#97398 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez BaSior w 03 czerwca 2012 - 07:13 w Muzyka

od rana mi to towarzyszy :D

http://www.youtube.c...h?v=BQKkx7N1z54



#97396 Mix szukam !

Napisano przez BaSior w 03 czerwca 2012 - 07:07 w Counter Strike 1.6

ja bym zagrał w zależności po ilu :) bo mówisz z kolegami. mam już dość mixy po 2 jakie gram z kumplem czy na eslu. jak mixy po 5 to śmiało pisz do mnie. może PRO nie jestem ale już długo gram i "ogarniam" :P



#97388 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 03 czerwca 2012 - 05:55 w Dyskusja ogólna

Akcje mogą być prze różne. Jeżeli będzie jakaś dłuższą przerwa to nic się nie martwcie. Akcja zostanie przyśpieszona, lub zostanie użyty jakiś efekt w celu zajęcia czymś widza :P Ogólnie, wy mi podsyłacie akcje. A o resztę to już niestety ja się będę musiał martwić :( może mi to Bóg wynagrodzi jakoś... np. w dzieciach :D



#97386 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 03 czerwca 2012 - 05:44 w Dyskusja ogólna

haha nie no nie mam zamiaru was potem szukać po miastach lecz no tak jak było w Tawerna Movie Vol. 1 przy każej akcji będzie że tak powiem gamercard z nickiem oraz miejscowością :) jeszcze coś wyjaśnić ?



#97380 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 03 czerwca 2012 - 01:50 w Dyskusja ogólna

Czekam na więcej demek! 2 akcje już są. Intro powoli w przygotowaniu.
Nie zapominajcie dodawać Informacji z nickiem w grze, nickiem który chcecie na filmiku zobaczyć oraz miejscowością!