Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika `tRuue

Odnotowano 17 pozycji dodanych przez `tRuue (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 08-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#32005 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 05:26 w Muzyka

Laurent Wolf feat Eric Carter - No Stress (Laurent Wolf vs Big Ali DJ Snake Radio Edit)[mp3.teledyski.info].mp3



#31955 wybor muzyczki na start rundy

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 10:55 w Dyskusja ogólna

Ten tekst ogien Ku*** ... też jakoś nie bardzo mi pasuje .. tak jak wyżej worms napisał ... nie będzie to najlpesza wizytówka na serwerze. Lepiej dać w czasie nożówki jakaś przyjemna nutke bo i tak jest to runda na rozgrzewkę.



#31950 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:39 w Muzyka

Wpisujcie czego słuchacie w tym momencie ;-))

ja zaczne:

03.vinylshakerz_got_no_reason_vinylshakerz_thrust_mode_mix_mp3



#31949 Sprawdź Kim będziesz po śmierci? REINKARNACJA

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:28 w Off topic

Twoje wcielenie po reinkarnacji to:

mrówka czerwona ;x


nie lubie czerwonego koloru :D



#31948 Witam Tawerniaki :F

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:18 w Off topic

Czeeeść;]



#31947 [Thriller, Akcja] Eagle Eye

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:14 w Film, serial

http://gfx.filmweb.p...l=1223368333000


Opis :
Trzymający w napięciu od pierwszych chwil film sensacyjny. Dwoje nieznajomych Jerry (Shia LaBeouf) i Rachel (Michelle Monaghan) zostają wrobieni w polityczny zamach. Ktoś śledzi każdy ich ruch, a oni muszą działać tak, aby nie stać się celem.

Jerry Shaw (Shia LaBeouf) pracuje w punkcie ksero i dorabia sobie grając z kumplami w pokera na pieniądze. Od dłuższego czasu nie ma kontaktu z rodziną, dla której zawsze był gorszy od swojego brata bliźniaka - Ethana (Shia LaBeouf). Rachel Holloman (Michelle Monaghan) samotnie wychowuje synka - Sama. Jej mąż a ojciec chłopca nigdy nie kwapił się z pomocą i nie potrafi nawet zapamiętać daty urodzin swego syna. Nagle Jerry dowiaduje się o śmierci swego brata, którego tyle czasu nie widział. Potem wybierając pieniądze z bankomatu odkrywa, że znikąd na jego koncie jest 750.000 dolarów, a do jego mieszkania przychodzą paczki, których nie zamawiał - zawierające trucizny i broń. Shaw odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która każe mu uciekać z mieszkania, ponieważ za 10 sekund wpadnie tam policja. Zszokowany Jerry zostaje aresztowany. Tymczasem ta sama kobieta dzwoni do Rachel grożąc, że jeśli pani Holloman nie wypełni rozkazów, jej syn, który jest w drodze na koncert do Waszyngtonu (gra na trąbce), zginie. Dwoje obcych sobie ludzi zostaje uwikłanych w zamach terrorystyczny i uznanych za wrogów publicznych numer jeden. Tymczasem muszą wykonywać polecenia tajemniczej kobiety, która zdaje się widzieć ich wszędzie i mieć nad nimi nieograniczoną władzę.



Polecam ;-) Ciekawy film. Trzyma do końca w niepewności ;-)



#31946 [Film]Job czyli ostatnia szara komórka

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:10 w Film, serial

no własnie film bez puenty ... ale beeka jest w nim nie ziemska ;DD

może dlatego ze ten film jest tak bez sensu jest śmieszny? chyba tak :P



#31945 Transformers

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:08 w Film, serial

Godny uwagi lecz nic nadzwyczajnego ...



#31944 The Happening

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:07 w Film, serial

ogolnie film może być ale jak napisał worms :

"nie radzę iść na niego do kina gdyż będzie to zmarnowanie pieniędzy"

;]



#31943 Film "WANTED"

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:04 w Film, serial

Polecam gorąco film ;-)



#31942 [Film] Dragon Ball Movie

Napisano przez `tRuue w 10 grudnia 2008 - 01:03 w Film, serial

to będzie jedno wielkie kaaauu ;] jedyne co w tym filmie bedzie przypominać to chyba tylko smocze kule :D
amerykanie nie powinni sie zabierać za takie coś. Kompletna żenada. Walki będą pewnie na w jakiś klubach bedą ganksterzy mafia itp :D


brak pytan ;x



#31892 [Wiadomosc] The Godfather II oficjalnie

Napisano przez `tRuue w 09 grudnia 2008 - 01:01 w Aktualności

a gra chyba wyjdzie kolo lutego ... jak sie nie myle... napewno w 2009 :D



#31840 Przedstawiam Się

Napisano przez `tRuue w 08 grudnia 2008 - 04:45 w Off topic

Cześć:]



#31820 [Wiadomosc]Far Cry 2 znamy wymagania

Napisano przez `tRuue w 08 grudnia 2008 - 02:07 w Aktualności

Ja bym nie miał problemu z tą grą... ale niestety ściągnełem i przy wyborze instalacji mam małego zonka. A chciałem Zagrać ;-(



#31819 Diablo III

Napisano przez `tRuue w 08 grudnia 2008 - 02:03 w Ogólna dyskusja

Taaa Diablo II ;-) ile czasu pochłoneła ta gra. Też Czekam na Diablo III z niecierpliwością :P



#31818 Wieczorek map awp nr 1 :)

Napisano przez `tRuue w 08 grudnia 2008 - 02:01 w Wieczorki map niestandardowych

Ja sie na taki wieczorek pisze jak najbardziej ! ;-)



#31817 Przedstawiam Się

Napisano przez `tRuue w 08 grudnia 2008 - 01:55 w Off topic

Witam .
Mam na Imie Maciek mam 18 lat i pochodze z lubelskiego ;-)

Wczesniej grywalem jak i bylem adminem na Serwerze niezgody TP. Ale tam się robił syf i ciesze sie ze mnie tam nie ma ;) na Tawernie gram pare dni i atmosfera mi sie spodobala ;-)

pozdrawiam ;-)