Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika nervous

Odnotowano 15 pozycji dodanych przez nervous (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 19-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#21952 ban za co ?

Napisano przez nervous w 27 lipca 2008 - 07:50 w Skargi oraz uwagi

Dobra sory za tamte zachowania... Puściły mi nerwy.



#21930 ban za co ?

Napisano przez nervous w 26 lipca 2008 - 08:42 w Skargi oraz uwagi

MilczaR dla czego sądzisz że mam go przepraszać ? może on zaczął ? nie byłeś przy tym. Dzięki za unbana i jak mówiłem nie będę już wyzwał.



#21892 ban za co ?

Napisano przez nervous w 26 lipca 2008 - 09:46 w Skargi oraz uwagi

bl00kers jeszcze nie słyszałem jak wchodziłem na ten serwer żeby ktoś po mnie jechał . Jeśli jestem lamusem to możemy zagrać  1/1  nm,fm,awp.

I to znowu nie jest odp. na mój temat tylko bronienie predatora.



#21891 ban za co ?

Napisano przez nervous w 26 lipca 2008 - 09:44 w Skargi oraz uwagi

to było dawno z tego co wyczytałem.........
nervous chce dowodów za co obecnie bana dostał albo czytacie ze zrozumieniem albo piszecie bez sensu rozgraniczcie fakty a nie pitolicie bez sensu...
nikt mu za to bana nie dał więc nie ma co tu szajsu wciskać przedstawiać fakty bronić sie (jeśli nervous masz chęci) a nie że postronne osoby wracają do przeszłych dziejów ..
jest skarga napisana Predator wytłumacz/ył za co ban.......
H@ niech decyduje co robić.........


Dokładnie predator nie ma się jak wytłumaczyć to wraca do starych banów.A że jest on adminem to go bronicie żeby nie przyznać się do błędów.



#21838 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:56 w Skargi oraz uwagi

już napisałem post #21



#21835 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:42 w Skargi oraz uwagi

Bo grasz gathery tylko ze swoimi kolegami, gdyby było więcej sprawiedliwych twoja ocena nie byłaby tak pochlebna.

to zdanie jest śmieszne.... znam z gatherów góra 4 osoby :/



#21832 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:38 w Skargi oraz uwagi

Boże... Co mam czas cofnąć ? Jak dla mnie to nie jest powód żeby dawać pernamenta no ale cóż. Dużo nie będę się tłumaczył ale postaram się nie wyzywać na serwerze chyba że ktoś sobie na to zasłuży. Moją reputacje możesz sobie sprawdzić np. na esl'u (oceny gatherów)
link : http://www.esl.eu/pl/player/2414558/

PS. Czy dostane bana czy nie to i tak opisze sprawę admina tawerny predatora na boardzie.



#21824 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:21 w Skargi oraz uwagi

ale w logach jest jak bluzgasz na ludzi i raczej sprawa permanenta jest już przesądzona obraziłeś kiedyś bubaska takimi słowami że juz tu dawno zajrzeć nie powinieneś każdym razem kiedy wchodziłeś na serwer miałes gorące powitanie

to akurat nie jest moje widzimisie i moja teoria tylko logi i historia serwera więc to że gram krócej dłużej czy tak samo nie ma tu nic do rzeczy ja mam takie zdanie że tacy ludzie tu nie potrzebni

poza tym wiesz co masz za uszami i jeszcze masz czelnośc sie ciepać pff.


?adnego bobaska nie znam to może mój brat.. a jak już coś to za to napewno dostał bana i nie ma co do tego wracać !



#21822 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:18 w Skargi oraz uwagi

Długo grasz powiadasz? A jaki miałeś wcześniej nick?

Gram prawie zawsze na fejk niku ale zobacz sobie date dołączenia na forum :/



#21819 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:11 w Skargi oraz uwagi

Po za tym gram dłużej niż ty na tym serwie więc przez tyle czasu moglem dostać 5 banów nie ?



#21818 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 08:07 w Skargi oraz uwagi

ja mimo że predator sobie u mnieo statnio nagrabił jestem jego zdania

"ludzie którzy grają na serwerze świadczą o nim" - jak ktoś tych słów przede mną nie powiedział to ja sobie rezerwuje taki cytacik :D będą to moje słowa a jak nie ja to ktoś mądry powiedział

w każym razie nie mam ochoty grać na serwie u boku ludzi którzy conajmniej wredni?

@UP ty koles słuchaj ja predatora znam znam jego temperament i nie jest on skłonny do wyzywania nikogo i zaczepki i co najważniejsze K?AMSTW jeszcze sie nie spotkałem żeby kłamał i to w tak ważnej sprawie a skoro łaskawy pan ma 5 banów za wyzwiska To nie myśl że będę bronił Ciebie!


Fukacz jak to ma być dowód na pernamenta to ja już nie wiem może od razu banujcie za to że ktoś nie potrafi zabić w plecy na serwerze ? to sie robi śmieszne. niech sie wypowie head admin



#21814 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 07:58 w Skargi oraz uwagi

Hahaha... człowieku co ma twoje prywatne życie do serwera ? wyzywałem ci na serwie ? nie... a jeśli tak pokaż dowody co to tych banów 5 min to każdy jest człowiekiem i puszczają mu nerwy.Myślę że sprzeczki na ts nie maja nic wspólnego z serwerem :/ pokaż mi dowody gdzie jechałem po tawernie ?



#21804 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 07:10 w Skargi oraz uwagi

dokladnie ale świadkowie to też nie zawsze wiesz ... najlepiej logi z serwa lub demo lub screen plz



#21784 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 06:26 w Skargi oraz uwagi

to chyba nie jest odpowiedz na mój temat ! chce widzieć dowody



#21779 ban za co ?

Napisano przez nervous w 25 lipca 2008 - 05:59 w Skargi oraz uwagi

Chciałbym się dowiedzieć i zobaczyć dowody za co dostałem pernamenta na serwerze tawerna tp ?
rzekomy ban za wyzywanie... hahaha śmiech na sali chce zobaczyć dowody od predatora !