Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika e d y

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez e d y (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#47888 [Film][Biografia, Dramat Obyczajowy] 8. Mila

Napisano przez e d y w 05 sierpnia 2009 - 03:20 w Film, serial

Film naprawdę godny polecenia, mimo paru lat istnienia. Jak narazie piszecie tylko o "wybijaniu sie" białego rapera wśród ciemnoskórych muzyków, lecz film przedstawia także wiele innych interesujących wątków.


Jednym z nich jest niewątpliwie problem rodzinny Emcia. Nie to żebym kiedyś mieszkał w przyczepie, ze mnie to tak ruszyło, lecz każdy miał kiedyś trudne chwile na jamce i to powinno każdego ruszać. Nie mieszkamy na słonecznym wybrzeżu LA by było kolorowo i pięknie lecz w naszej kochanej Polsce :) piss....



#42064 Nasze Furki

Napisano przez e d y w 04 maja 2009 - 02:47 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Może dlatego tak zabrzmiała moja wypowiedź ponieważ jakoś nie dzierże motocyklistów i tych smiesznych maszyn :D Obcuje w 4 kołach :)

a co do mojej maszynki to wygląda ona w 90 % jak ta z Avatara, co prawda to nie oryginał, tylko przykład znaleziony w google ponieważ nie mam zdjęć auta na kompie dlatego pozwoliłem sobie skopiować.

Te 10 % różnicy to felgi, co prawda też spore bo 18' tyle, że lekko się różnia modelem.

Pisss..



#42041 Nasze Furki

Napisano przez e d y w 04 maja 2009 - 12:27 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Według mnie padaka, nie szkoda Ci sianka na taką podróbe prawdziwego przecinaka wydajacego odgłos jak romet? :)



#41994 Klaaudiaaa

Napisano przez e d y w 03 maja 2009 - 10:01 w Off topic

Nie wiedziałem nic o tym temacie z wiadomych przyczyn, a co za tym idzie? Miły news który informuje mnie że ktoś tutaj ma szczęśliwą (mam nadzieję) rodzinę :)

Dzięki Świreq za odświeżenie tego nielada ważnego tematu dla społeczności Tawerny tej obytej w tym środowisku jak i nowicjuszy których niewątpliwie jestem czystym przykładem.

Gratuluję 2 pociech Owi :)
Ode mnie także moc pozytywnych życzeń!



#41974 Jak widzą nas Google.pl

Napisano przez e d y w 03 maja 2009 - 08:38 w Off topic

LÓL! ;]

images.jpeg



#41917 Gęby z Tawerny

Napisano przez e d y w 02 maja 2009 - 03:58 w Off topic

Jeszcze mnie tu nie było. Zdjęcie w barwach mego <3 Ślązaczka..


0.jpg



#41866 Very good jokes

Napisano przez e d y w 01 maja 2009 - 10:45 w Off topic

Kowalscy postanowili pójść       do opery. Kiedyś w końcu trzeba... Ubrali się odświętnie w garnitur i suknie       wieczorowa. Ustawili się po bilety w kolejce pod kasą. Przed nimi gość       zamawia:
      - Tristan i Izolda. Dwa poproszę...
      Kowalski jest następny:
      - Zygmunt i Regina. Dla nas tez dwa...