Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika navi

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez navi (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 19-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#2438 Potrzebna pomoc

Napisano przez navi w 02 sierpnia 2007 - 10:16 w Counter Strike 1.6

tyro w sumie tylko znam jedną stronkę z pluginami, jeśli wiesz gdzie jest więcej to jak możesz wrzuć, a co do kompilacji to raczej błędu nie zrobiłem aczkolwiek wszystko jest możliwe.



#2423 Potrzebna pomoc

Napisano przez navi w 02 sierpnia 2007 - 08:19 w Counter Strike 1.6

Serwer to netmaniak.com.pl lub jak wolisz ip: 82.160.77.142:27015, nie wiem ulti dlaczego chcesz mnie zobaczyć ale nie ma problemu http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif a tyro jeśli chodzi o strefy do mapek to mam ok.25 przygotowanych no ale coś nie działaczy :/ pokombinuje dalej z właścicielem może coś się uda zrobić :) ale dzięki za info :)



#2406 Potrzebna pomoc

Napisano przez navi w 02 sierpnia 2007 - 05:32 w Counter Strike 1.6

Witam. Sprawa wygląda następująco, postawiony został serwer do cs'a. Na waszym serwerze jest to samo co chciałem zrobić na swoim serwerze, czyli /zasady i /strefy. Problem w tym, że mi to nie wychodzi, czy są do tego jakieś skrypty a może coś źle dopisuję ? No i kwestia z antyraszem, robiłem według opisów jakie znalazłem na sieci i cs.pl niby wszystko ok, ale nie działa. Wersja amx'a to 1.76c jaki jest na serwerze. Prosiłbym o pomoc chyba, że istnieje możliwość użyczenia z Waszej strony gotowego pakietu z pluginami.
Dzięki z góry za odpowiedź i pomoc.