Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Jepetto

Odnotowano 9 pozycji dodanych przez Jepetto (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 14-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#46512 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 10:02 w Skargi oraz uwagi

ja wuazam ze powinienes sie ogarnac wziac bilobil na koncentracje na pamiec i wtedy bedziesz pamietal co mowisz

albo nei jaraj tyle maryski

mam dosc tej bez sensownej konwersacji

temat do zamknieciaod razu



#46508 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 09:48 w Skargi oraz uwagi

ps: jakbys nie pamietal rozmawiales ze mna przez mikforon jak wszedlem i tak poweidziales;] chyba ze skleroza w mlodym wieku...


poza tym cwany ejstes myslisz ze ta skarga nic nie da i ja tez wiem ze nic nie da bo ejstes adminem od kilku lat i tak ebdzie zawsze...
bylo to jzu slychac przez mikrofon: jak ci nie pasuej to zloz skarge na forum i skoncz

i zlozylem ale ty dobrze o tym wiesz i ja wiem ze ta skarga nic nie da;]
i nie zrzucaj winy na mnie bo tak samo twoja wina w tym jest jak moja



#46506 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 09:42 w Skargi oraz uwagi

ok moze dalem zly pod tekst al nei mialem zamiaru go obrazac mialem an mysli po prostu zeby tak do mnie nie mowil

myslalem ze graczwodyn zareaguje ale tego eni zrobil to mnie ponioslo ( w tym tez jego wina)

teraz zakonczmy temat a nie ebdziemy bezsensowna dyskusje porwadzic

owi sie tylko jeszcze niech wypowie i koniec tematu ebdzie

pozdrawiam wszystkich



#46504 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 09:36 w Skargi oraz uwagi

dziwna twoja odp:

uwazam ze tekst leszczu mozesz mowic do mamy ejsli ci pozwala nie mowi sie od tak sobie tylko jezeli cie ktos obrazil

a tekst siwego musiales widziec bo widzial to caly serwer;]

po peirwsze mojego tekstu by nie bylo jakbys od razu zareagowal na slowka swojego przyajciela

a ze admin nie reaguje to chyba musze sam...


ps: nie szukalem zadnej zaczepki po prostu wkuzra mnei jak 3 osoby od 10minut mowia ze mam 16 bit bo zostaja zabici
a to jest denerwuajce dla gracza. umiejetnosci sa osadzane jako czity...



#46502 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 09:30 w Skargi oraz uwagi

ja to wszystko rozumiem 16 bit nie mam

gram w cs-a od 7 lat i po prostu wiekszosc ogarniam na sluch albo jak mi cos mignie przed oczami

tym bardziej jak gracze stoja w miejscu i strzelaja na slepo a ja wiem mniej wiecej skad strzela i krzycza dzieci 16bit...

znam serwer tawerne nie od dzis nie od miesiaca nie od pol roku
wiem jakie sa zasady i trzymam sie ich ale uwazam ze admin wodny popelnil blad. lecz nie umie sie do tego chyba przyznac

bo nawet jak wszedłem po kicku na serwer to przez mikrofon poweidzial: ja ci moge pokazac czytanie ze zrozumieniem jak dostaniesz bana na miech za obraze jego mamy;]

uwazam tekst smieszny nie na miejscu i bez podstawny

widac ze znajomosci licza sie najabrdziej.


ja swoj temat zamykam

czekam na odpowiedz owiego i mozna temat zamknac



#46500 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 09:24 w Skargi oraz uwagi

ja zwrocilem uwageadminowi wodnemu ze nie obrazilem tamtego rodziny tylko napisalem ze jak mu mama pozwala to moze do niej tak mowic czyli ze ja sobie nie zycze to nie jest obraza w zadensposob

a potem siwy gadal sobei z wodnym sadze ze maja dobre kontakty ze soba dlatego nie dostal kicka ani bana ];]



#46498 Skarga Na Wodnego

Napisano przez Jepetto w 14 lipca 2009 - 09:03 w Skargi oraz uwagi

Mój Nick: Simson
Mój Steam ID: nie pamietam
Data oraz godzina zdarzenia: 14 lipca 2009 / około 9:50
Mapa: de_train
Opis wydarzenia:


witam
dzis o godzinie mniej wiecej 9:50 grałem na mapie train pod nickiem SIMSON

gracz Siwy napisal do mnei ze mam 16bit powiedzialem zeby nauczyl sie grac i przestal plakac
wtedy on napisal do mnie leszczu albo zamknij sie leszczu jakos tak (napewno bylo leszczu)
ja mu na to odpoweidzialem: leszczu mozesz mowic do mamy jezeli ci pozwala, ja leszczem nei jestem

a admin wodny chyba nie umie czytac ze zrozumieniem bo poweidzial ze wyzywam mu mame(Siwemu) od leszcza chociaz nic takiego tu nie widze...
i mnei wywalil z serwera
ja dostalem kicka za nic, a grasz siwy za slowo leszczu siedzial sobie i gral dalej

zreszta mozna sprawdzic rozmowy

prosze o jakas reakcje w tej sprawie ostatnio od admina wodnego tez dostalem kicka juz nie pamietam za co ale pamietam ze byl rowniez bezpodstawny.

Pozdrawiam



#46129 Gęby z Tawerny

Napisano przez Jepetto w 07 lipca 2009 - 11:05 w Off topic

Jepetto

moge wam podac nik na klase nei chce mi sie wrzucac zdjec;]



#46128 Przedstawiam Się

Napisano przez Jepetto w 07 lipca 2009 - 11:04 w Off topic

a ja jestem jepetto :)

kozak player
łódź 19 lat
WIDZEW ŁÓDŹ

tawerna tp ogarnieta tylko czasami brakuje adma zeby ogarnac ffa ale ogolnie czillout:D

niektorzy mnei znaja niektorzy nie