Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Xzibit

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez Xzibit (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#45883 Sprawdź Kim będziesz po śmierci? REINKARNACJA

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:43 w Off topic

Twoje wcielenie po reinkarnacji to:
Dromader



#45882 Co czytacie

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:34 w Komiksy, książki, czasopisma

Ja tam Przeczytałem "Harry Potter więzień eskabanu :D(czy jak to sie pisze) xD ... ale tylko pierwsza strone bo już się zmeczyłem xD



#45881 Ciekawe kawałki

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:30 w Muzyka

Artysta: HeadHunterz
tytuł: The Sacriffice
Album: Brak
Gatunek: Hard Style
Link: http://www.youtube.c...h?v=dM-Ip0V4x8M



#45880 Mistrz Klawiatury

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:19 w Off topic

Otrzymałeś 141 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 2583 ze wszystkich 6303 na liście.


Piszesz 248 znaków na minutę
Napisałeś 41 wyrazów poprawnie
Napisałeś 2 wyrazów błędnie



#45877 Geneza nicku

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:13 w Off topic

Pewnie większość kojarzy mój nick ... pewnego dnia sie zafascynowałem tym oto wykonawcą i jakos tak został mi ten nick . uzywam go juz od 3 lat :D a w rl mówią do mnie Ryży :D



#45874 [Zabawa] Kontynuacja Niekończącej Się Opowieści

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:08 w Gry Forumowe

Jest to historia o niezwykłym mhrocznym rycerzu na białym koniu z różową opaską na oczach i giermkiem imieniem Stefan, z którym przemierzając łąki odkryli w sobie niebywały dar przekazany w genach z pokolenia na pokolenie. Darem tym była krew Gumsiów dająca niespotykaną siłę dzięki której widzieli przez ściany. Ludzie mówili że mają wallhacka, ale nie mieli dowodów więc zawołali Luffiego, który zajmował się rozwiązywaniem spraw nie do ogarnięcia. Przeskanował rycerza oraz Stefana i zidentyfikował niezidentyfikowany obiekt służący do niezwykle niecnego planu identyfikowania polipów sumeryjskich na Madagaskarze. Luffi postanowił powiedzieć o tym swojemu przyjacielowi Andrzejowi, który specjalizował się historią i przyrodą Madagaskaru. Rycerze przypuścili zmasowany atak na mrówki zamieszkujące tereny dżungli Bengalskiej używając broni chemicznej z Ukrainy, która została stworzona przez rusków w podziemnym bunkrze na terenach byłej twierdzy maczupikczu położonej nieopodal Wrocławia. Po przeprowadzeniu ataku okazało się, że Andrzej tak na prawdę nie potrafi liczyć do pięciu więc wyciągnął z kieszeni liczydło, które upadło na ziemie. Schylił się i został wykorzystany - ktoś mu zwinął liczydło sprzed nosa! Zdenerwowany i zbulwersowany poszedł do baru napić się drinka. Spotkał Kubusia Puchatka i Świętego Mikołaja i zaczęli wspominać swoje wspólne wyprawy w Himalaje,gdzie spotkali jeti i wielka stopę oraz białego murzyna. Święty Mikołaj niechętnie, ale dał mu lolka z mongolskiej marichuany . Po spaleniu całego skręta Andrzej myślał, że jest właśnie na powabnej dziewicy ktora machając reka dawała mu znać, że dziś o północy zaczną odprawiac czarna msze!. W chwili odprawiania rytuału , nastąpiło objawienie się przed nimi anioła. Anioł ten rzekl do nich:
"Te gościu, którędy na Wąchock?" Na to Andrzej odparł krzycząc: Kobieto daj siekiero jehowi atakują !! Anioł przerażony na widok siekiery przypomniał sobie, że jest duchem i rozpłynął się niczym kisiel, pozostawiając po sobie budyniową kałużę która po Chwili wyparowała.



#45871 Gęby z Tawerny

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:03 w Off topic

A tu Macie Moją (piiiiii) xD
Mozna Powiedzieć ze aktualna :D

Załączone miniatury

  • DSC00152.JPG



#45869 Przedstawiam Się

Napisano przez Xzibit w 04 lipca 2009 - 11:00 w Off topic

Ja tam Sie dowiedziałem o Tawernie nie dawno. od Niejakiego "Dejda" ... Wszedłem na serwer HnS i TP i atmosfera jest naprawde fajna :P ... a Ludzi to ja zawsze widze ze serwer jest pełny . więc nie masz się o co Martwić nawet :))
Pozdrawiam