Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika KoNoPiA InDyJsKa

Odnotowano 81 pozycji dodanych przez KoNoPiA InDyJsKa (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#57188 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 04 grudnia 2009 - 01:16 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Pierwsza fotorelacja z treningu Mariusza Pudzianowskiego, który odbył się w dniu 3 grudnia w "Pawilonie Sportów Walki" na warszawskim AWF. Polecam

"Nie dam sobie oklepać buzi" - wywiad z Mariuszem Pudzianowskim :)

LINK : http://linki.lublin....-Pudzianowskim/

Tu możesz obejrzeć zdjęcia z treningu Pudziana:)

LINK : http://linki.lublin....na-FOTORELACJA/







#57103 Kupic Czy Nie Kupic (Konsola)

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 03 grudnia 2009 - 12:22 w Hardware

Siemka mam take pytanie kopić sobie tako konsolkę . Poniewież mam krucho z kaso i dlatego tako bo zastanawiałem się na psp SONY ale kasy nie mam . Co mi radzicie kupić se tako konsolkę ja tak nie bende na niej grał :_) tylko filmy oglądał ???????


LINK DO KONSLI : http://www.allegro.p...lskie_menu.html



#57035 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 02 grudnia 2009 - 10:20 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

HEEHHEHEHEHEHEH Nejman trenował na 150% przeciwko niemu . Jak Nejman ma tak walczyć to dziękuje to Pudzian ma zwycięstwo w garści ;_)):D



#56872 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 01 grudnia 2009 - 03:18 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Zapraszam :_))))) nawet puzzle znalazłem

Link:: www.ipuzzle.pl/u/15f61



#56250 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 20 listopada 2009 - 01:43 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Moim zdaniem Pudzian wgra to wale jak poprzednie moje wypowiedzi . Najman go nawet nie przewróci eheh do kiczu . Nawet jak Nejman bedze go walił w tułów to niebędzie czuł prawie jak ma same mięśnie . Wystarczy ze się nadzieje na jeden porzondny cios od Pudziana i lerzy .... Dziękuje



#56083 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 17 listopada 2009 - 09:07 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Pudzianowski większe doświadczenie ma w wielu rodzajów walk niż Nejman wiec :sleep: . I może jakiś punkcik za temat eheh



#56064 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 17 listopada 2009 - 02:50 w Gry Forumowe

Z metanem heheeh ;_))):sleep:



#55921 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 15 listopada 2009 - 04:53 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

heheheh cały Podzian ;_)) koks



#55916 Split / Second

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 15 listopada 2009 - 01:45 w Recenzje i Opisy

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

trailer :: http://www.youtube.c...feature=related


Gra jest zrobiona w stylu Burnout Paradise oraz Flatout twórca Pure . wymagania tej gry są bardzo duże niestety . Gra jest bardzo oczekiwana przez graczy wyścigów najlepsze efekty specjalne przekonajcie się sami ;-))


marzec 2010 ( światowa data premiery )kwiecień 2010 ( data wydania w Polsce )marzec 2010 ( data premiery w USA ) (NTSC)


Do dyspozycji dostajemy wachlarz stuningowanych sportowych aut, którymi mkniemy po zwycięstwo ku uciesze tłumów.
Z nowości warto wspomnieć o tym, że Split/Second będzie mieć fabułę! Nie warto jednak liczyć na nic skomplikowanego - ot, telewizyjne show w którym rywale wykańczają się nawzajem dla pieniędzy. Ciekawostką jest, że tym razem dla potrzeb programu wybudowano całe miasto - zaprojektowano je tak, aby wyścigi (i towarzyszące nim zniszczenia) były jak najbardziej efektowne i ekscytujące

Zapraszam serdecznie do komentowania nowego tematu w Gry __ Polecam



#55893 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 14 listopada 2009 - 07:17 w Muzyka

Słucham nutek w rodzaju Qlimax i Hardstyle Kozackie polecam mocne rytmy

Link :: http://www.youtube.c...h?v=TC_mNDS7-j0

Byłem tu ;_)) :D zaj**aszcze wrażenia po takim czymś






#55877 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 14 listopada 2009 - 01:42 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Dokładnie Lebron :_)):D raz dostanie i już nie będzie taki kozak . Na drugi raz zastanowi się do kogo startuje






#55872 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 14 listopada 2009 - 01:01 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Wygra w Pudziana nie wierzysz:mad: . Jak Najman to ......



#55861 [Konkurs]Wytypuj Top3 Ligi Tawerny!

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 14 listopada 2009 - 11:51 w Liga typerów

1. Tawerna
2. UniversalSoldiers
3. Wiaderko



#55860 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 14 listopada 2009 - 11:24 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Krutka piłka Nejman niema żadnych szans ;_))):D:D:D wystarczy spojrzeć na Mariusza i wszystko wiadomo heheheh ;_))0:D:D:D:D



#55858 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 14 listopada 2009 - 11:11 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Pudzian jest bardzo zwinny jak na "silniejszego człowieka na świecie" było widać właśnie w programie Taniec Z Gwiazdami :D



#55830 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 13 listopada 2009 - 11:14 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Mariusz Win ;_)))))))):D



#55787 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 13 listopada 2009 - 07:21 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Ja myślę że Najman nie wytrzyma 2 rund :_))) z Pudzianem jestem jego fanem nawet raz z nim rozmawiałem ;-))



#55784 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 13 listopada 2009 - 06:47 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Tez tak myślę i jeszcze jedno Pudzian trenował 6 lat kickboxing i 3 lata boxu to moim zdaniem nie ma żadnych szans Nejman . Pudzianowski w młodych latach siedział w kiciu za pobicie ;_))0:rolleyes:



#55776 Mma Pudzianowski Vs. Najman

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 13 listopada 2009 - 06:24 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Dołączona grafika

Mistrz świata strongmanów Mariusz Pudzianowski zmierzy się w ringu z bokserem Marcinem Najmanem. Pojedynek według zasad MMA (mieszane sztuki walki) odbędzie się 11 grudnia w Warszawie podczas "Konfrontacji Sztuk Walki". Obaj zawodnicy nie darzą się sympatią, dlatego podczas wtorkowej konferencji prasowej nie zabrakło uszczypliwości i docinek.

Konferencja:: http://www.youtube.c...h?v=09k0gV0VMsw

Oficjalny trailer :: http://www.wykop.pl/...icjalny-trailer

Pozdro



#55295 Problemy Ze Steamem, Csem

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 08 listopada 2009 - 01:27 w Pomoc

Prawdopodobnie źle się ściogneła aktualizacja i natopił błąd w trakcie . Klucz nie nadaje moim zdaniem już.:(



#54551 Mc Boot

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 26 października 2009 - 02:46 w Pomoc

Siemka wie ktoś morze jak się odpala grę na ps2 przez mc boota

Pozdroo ;_))0



#53690 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 09 października 2009 - 08:27 w Gry Forumowe

Z wulgaryzmem ;_}} hheeh



#52898 [Zabawa] Masz Czy Nie Masz

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 29 września 2009 - 01:58 w Gry Forumowe

nie


Posiadasz Counter - Strike 1.6 Non Steam



#52520 Wasze Komórki

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 23 września 2009 - 03:17 w Off topic

nokia classic 3120c

Dołączona grafika



#52355 Jaka Gra Po Csie? Przyszłość Tawerny

Napisano przez KoNoPiA InDyJsKa w 21 września 2009 - 02:44 w Ogólna dyskusja

Battlefield 2 jest najlepszy po cs-e gram już rok i jest zajefajnie polecam grę ;_))