Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Pr0fesor

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez Pr0fesor (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 20-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#63813 12. Kolejka Ligi Typerów Tawerny

Napisano przez Pr0fesor w 27 lutego 2010 - 10:34 w Liga typerów

Lazio - Fiorentina 2:2 / +3
PSG - O. Marsillie 2:1 / -2
Atletico M. - Valencia 2:0 / +3
Napoli - AS Roma 0:1 / -2
Udinese - Inter M. 1:3 / +3
Aston Villa - Man. Utd 1:1 / -2



#63675 [Cs 1.6]Tawerna Ffa+Bf2

Napisano przez Pr0fesor w 24 lutego 2010 - 05:59 w Dyskusja ogólna

Ten redirect z TP to był moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Gra już dużo osób dosyć :) Proponuję jeszcze z tydzień potrzymać tego redirecta, potem można wyłączyć. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Uważam, że Abras odwala kawał dobrej roboty :) Ja też w miarę możliwości i czasu staram się bywać na serwie.

P.S. Nie wiem czemu, ale coraz więcej osób jak wchodzi na serwer to się pyta ile kosztuje admin... :P



#62868 Pr0Fesor

Napisano przez Pr0fesor w 13 lutego 2010 - 11:38 w Podania na administratora

Nazwa serwera : Tawerna TP/FFA
Nicki na serwerze:
Pr0fesor
Wiek: 21 lat
Link do portalu potwierdzającego wiek : http://nasza-klasa.pl/profile/2295492
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:16264859
Kontakt:gg: 5312348 mail : wyzynalubelska@wp.pl
Czas gry na danym serwerze: TP : 393:51:32 FFA : 346 minut
Link do statystyk potwierdzający czas gry : http://gamingcrew.pl...ayer.php?id=113
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Gram na tawernie już dosyć długo. Czasem częściej, czasem rzadziej. Nie grywam praktycznie na innych serwerach bo już się przyzwyczaiłem do obecnego tutaj klimatu.
Chcę dbać o porządek na serwerze. Często spotykamy się z graczami którzy przeklinają, robią celowe TA/TK. Zazwyczaj wołam któregoś z adminów jak jest online i robi z tym porządek. Dlatego chciałbym trochę odciążyć stałych adminów i samemu trochę strzec prawa :) Na początek mogę pomagać przy rozkręcaniu FFA i tam adminować, chociaż tam nie ma za wiele do roboty.

[/b]



#60412 Przedstawiam Się

Napisano przez Pr0fesor w 11 stycznia 2010 - 09:51 w Off topic

Bry :)

Gram już długo tutaj na tawce, ale jakoś nie mogłem się zebrać żeby się tu oficjalnie przedstawić :P Gram na nicku Pr0fesor, pewnie część z was kojarzy. W cs`a gram od 1.5 w sumie, ale miałem masę przerw i dopiero od niedawna uczę się grać już tak trochę "normalniej" .
Jestem z Łodzi (brat=Ukradlem), jestem studentem 2 roku informatyki na Polibudzie ;] Interesuję się sportem, jestem sędzią piłki nożnej, także jak jakieś tutaj gałgany i chuligany z tawerny grają gdzieś w klubach w woj. łódzkim to się strzeżcie bo mam admina na boisku ;)
Ehh.. trochę no-lajfowo zabrzmiało :P

Do zobaczyska na serwerze .