Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika fasterbiq

Odnotowano 15 pozycji dodanych przez fasterbiq (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#99422 problem z testem 16-bitów na serwerze..

Napisano przez fasterbiq w 14 lipca 2012 - 07:04 w Off topic

AHa;o , dużo mi to mówi ;P

ale to coś ma wspólnego z tym ?



#99419 problem z testem 16-bitów na serwerze..

Napisano przez fasterbiq w 14 lipca 2012 - 06:57 w Off topic

Witam, dziś wbiłem sobie na serwer i zawsze jak 1 raz zginiesz, wyskakuje ten test sprawdzenia 16 BIT.
problem jest w tym, że on w ogóle mi się nie wyświetla, jest całe czarne tło i nie wiem co mam wciskać xD

Jeśli ktoś z Was wie o co może chodzić, mógłby mi pomóc ?
Z góry dziękuje )

Problem widać na screenie niżej.

Załączone miniatury

  • bez tytułu.JPG



#99016 CELOWE TA/TK, wyzywanie

Napisano przez fasterbiq w 07 lipca 2012 - 11:09 w Skargi oraz uwagi

moj nick - kajlen
moj sid - nie wazne
nick podejarzengo - PROstak
sid podejrzanego - 0:0:23313822
data oraz godzina zdarzenia - teraz 11;45
mapa - nuke
opis wydarz - dopiero co sie mapa zaczeła i jest 1 runda pistoletówka, kolega kupił dgla i zaczął strzelac do innych kolegów z drużyny, a po chwili jednego z nich zabił. Pozniej na say'u zaczal omijac cenzure i zaczal wyzywac, rzucal flesze w next rundach itp itp. DOstal bana oczywiscie za 3x zabicie swojego, ale uwazam ze wiecej mu sie nalezy tego banika :)
dowod/y - ss

Załączone miniatury

  • de_nuke0000.JPG
  • de_nuke0002.JPG



#98111 CELOWE TK, etc.

Napisano przez fasterbiq w 18 czerwca 2012 - 01:12 w Skargi oraz uwagi

moj nick: kajlen
moj sid: nie wazne:
sid podejrzanych: pexu (0:1:37195411), NukeD ( 0:0:29290677 )
data oraz godz zdarzenia: 13:55 dziś
opis wydarz: ledwo co wszedłem na serwer i odrazu zobaczyłem Team Kille, wyzywiska np na rodziców, na SS jest dowód, no a to, że lubie robić dobre uczynki, postanowiłem napisać kolejny temat i dac szanse im odpocząć :) A co do Pexa, na say'u nie pisał nic, ale za to przez mikrofon strasznie przeklinał i wyzywał, ale tego wam raczej nie moge udowodnić wiec na słowo mi nie uwierzycie raczej )
dowod/y: ss

dzieki )

Załączone miniatury

  • de_tuscan0000.JPG
  • de_tuscan0001.JPG



#97992 PO PROSTU RECE OPADAJA !

Napisano przez fasterbiq w 17 czerwca 2012 - 09:23 w Skargi oraz uwagi

I gitara

Hmm, tak nawet ze strony CT do nich pisali, ale oni to zlewali i dalej sie bawili.

A przestali na pewno dlatego ze im sie znudziło)



#97989 PO PROSTU RECE OPADAJA !

Napisano przez fasterbiq w 17 czerwca 2012 - 09:20 w Skargi oraz uwagi

Tak z 3-może 4, wezcie demko z nuke 23;10-15 cos takiego )



#97975 EURO 2012

Napisano przez fasterbiq w 16 czerwca 2012 - 10:49 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Ale dla Ciebie smieszne to nie jest? Przyklad z Grecji juz nawet nie pamietam czy wtedy jeszcze Polska miala 11 czy 10 pilkarzy, ale Grecja na pewno miala 10. Wszedł z rezerwy Grecji jeden nowy koleś, który po chwili strzela nam bramke - OK
Dalej, Ten sam Grek, ktory nam strzelil bramke, wywalcza karnego - Aha.
Dalej, Ten sam Grek, ktory nam strzelil bramke, strzela druga bramke dla Grecji - na szczescie spalony.
Czyli. 4 obroncow Polski, nie umie przypilnować jednego Greka? Rozumiem wszedł z ławki miał wiecej siły itp, ale to jest smiechowe dla mnie. Wtedy sie smialem z Polski na prawde i ludzie którzy byli tak pewny tego ze z grupy wyjdziemy bo niby taka łatwa, to wiedziałem ze to żle wróży. Smiać sie z tego, to nie jest wiara w drużyne, tylko lekceważenie innych drużyń. Dlatego wiedziałem ze z Czechami też przegraja, bo gdy by grali na prawde dobrze, to w 1 połowie meczu z Grecja, ten mecz powinien nalezec do Polski juz.



#97973 EURO 2012

Napisano przez fasterbiq w 16 czerwca 2012 - 10:43 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

po tym co z grecja odj**ali, juz to kazdemu mowilem ze nie wyjda z grupy ale co zrobic? Ja nie zabronie nikomu wierzyc i miec marzen, łudziliście sie i gg. POLSKIE EURO BEZ POLSKI HAHAHA j**uem



#97969 PO PROSTU RECE OPADAJA !

Napisano przez fasterbiq w 16 czerwca 2012 - 10:33 w Skargi oraz uwagi

moj nick: kajlen
moj sid; nie wazne
nick podejrzanych: music [t], pjona, ciabata, pawlak, musiczkowy ziom
data oraz godzina zdarzenia: dzisiaj 23;15
sid podejrzacnyh: 0:1:27309581( musiczkowy ziom ), 0:1:19684573 (pjona), 0:1:39294848 (ciabata), 0:1:27306470(pawlak), 0:0:13364131 (music)
mapa: nuke
opis wydarzenia: te debile uwiecznione na screenie, tak psuły gre ze mnie c*** strzelał i nie tylko mnie... Postanowiłem napisać temat chociaz chciałem to zlać, ale jednak napisze bo miło bedzie jak dostaną bana i sie oduczą. Mówiłem to wielokrotnie już adminom, że Tawerna zeszła na PSY totalnie, nie to co 2-3 lata temu.. i nawet za to kick dostawałem od "adminów, którzy maja niby zawsze racje" - GOWNO PRAWDA. Otworzcie oczy i wkoncu cos zrobcie z tym

przejde teraz do opisu: dałny sobie wymysliły zabawe ze beda sie chować co runde na respie w aucie np, albo podsadzac na tych wielkich drzwiach na samym tyle respa i przegrywalismy cały czas takim sposobem rundy przez utracony czas poniewaz to była strona TT. Na poczatku rundy cały czas Ja i tam 2 innych wbiegalismy pełna wbita, ginelismy i czekalismy 1:20 gg
Zrobcie to co nalezy a moze wkoncu zmądrzeją..

Załączone miniatury

  • 666.JPG
  • 1337.JPG



#96429 reklama

Napisano przez fasterbiq w 12 maja 2012 - 09:39 w Skargi oraz uwagi

moj nick: k4JL3n
moj sid: nie wazne
sid oskarzonego: 0:1:20997679
data oraz godzina 12.05.12 z rana 10:00 cos
mapa inferno
opis wydarzenia: zareklamowal inny serwer
dowod/y: ss'y

Załączone miniatury

  • de_inferno0001.JPG
  • de_inferno0000.JPG



#96289 Używanie ts'a podczas gry

Napisano przez fasterbiq w 10 maja 2012 - 03:23 w Skargi oraz uwagi

mój nick: k4JL3n
moj sid: on nie wazny..
steam id oskarzonych:
Lenko: 0:0:50764770
Cziter: 0:1:49716770
Kubek Kac: 0:1:50667949
data oraz godzina zdarzenia: 10.05.12  15:45
mapa: train
opis wydarzenia: co tu duzo mowic, debile byli tacy ze sami sie przyznali do tego ze uzywali podczas gry tsa i sobie podpowiadali
dowod/y: 2 screeny

Załączone miniatury

  • de_train0000.JPG
  • de_train0001.JPG



#88490 Wieczorek map niestandardowych #1

Napisano przez fasterbiq w 14 grudnia 2011 - 08:11 w Wieczorki map niestandardowych

DE:
de_forge, de_mirage, de_clan_fire
AS:
as_tundra - bardzo fajna mapka tez :)



#88481 Twoja własna 5-tka esportowa.!

Napisano przez fasterbiq w 14 grudnia 2011 - 05:09 w Off topic

a IGL to i Ciebie kto bedzie? ;] bez prowadzącego to oni se mogą postrzelać na ffa ^^

jeśli chodzi o najlepsza obecnie ekipe to:

kuben - igl - za***iste myślenie w trakcie gry, jeden z bystrzejszych typów grajacych w 1.6 ;]
Neo - sprajer - 1st killer
trace - sprajer - bekap
Get_right - sprajer
Markeloff - awper

wiesz ująłem to tylko na podstawie skilla, a jeśli już chodzi o prowadzącego to threat najbardziej by sie nadawał :D



#88479 Twoja własna 5-tka esportowa.!

Napisano przez fasterbiq w 14 grudnia 2011 - 04:39 w Off topic

Witam, wpadłem na taki mały pomysł. Postanowiłem napisać taki temacik, który zainteresuje kogoś z was. Chodzi tutaj o ułożenie przez was najsilniejszą drużynę kantera zmixowaną przez was na podstawie najlepszych graczy w świecie tych e-sportowych wywyższających się druzyń. Niżej dałem wam te najlepsze drużyny i ich graczy, jeżeli by ktoś nie wiedział z jakiego teamu i jakiego gracza sobie dopasować.

SK Gaming: ( f0rest, GeT_RiGhT, face, RobbaN, Delpan )
ESC Gaming: ( Neo, pasha , TaZ, kuben, Loord )
Na ` Vi: ( markeloff, starix, Edward, Zeus, ceh9 )
Lions: ( threat, FYRR73, kHRYSTAL, niko, zneel )
fnatic: ( pita, cArn, Gux, Xizt, Friis )
mousesport: ( karrigan, ninja, gob b, roman, zonixx)
DTS: ( ANGE1, kucher, craft1k, pops, xaoc )
Moscow Five: ( Dosia, xek, Fox, ROMKjE, ed1k )

Zatem moja 5:

f0rest ( SK Gaming )
GeT_RiGht ( SK Gaming )
markeloff ( Na ` Vi )
karrigan ( mousesport )
threat ( Lions )

To wszystko w tym temacie, gl )



#87197 ban kiłen

Napisano przez fasterbiq w 29 października 2011 - 10:09 w Skargi oraz uwagi

mój nick: killen
mój sid: 0:0:15474347
data oraz godzina zdarzenia: dzisiaj, 11;00
mapa: nuke
opis wydarzenia: dostałem bana za reklame serwera na tydzien, a ja nie chciałem zareklamować nawet nie wiedziałem, że mam bindy z reklamującymi serwerami z ffa... z cfg już wywaliłem wszystko to była pomyłka na prawdę nie chciałem :P jeśli można unbana to było by miło z góry dziekować  : x
dowody: ss

Załączone miniatury

  • snapshot0000.JPG