Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Sajmon

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez Sajmon (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#76027 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 07:15 w Muzyka

Ja Demonologi słucham obecnie.To mój ulubiony kawałek:

http://nawrotng.wrzu...r_koni_dj_decks




#76022 Zapisy dla graczy do SHOWMATCH'u przeciw adminom rev.2

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 01:56 w Sparingi

Nick: Sajmon

SID: STEAM_0:0:27344787   

Login Steam: http://steamcommunit...561198014955302




 




#76019 Ekstraklasa

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 01:41 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

No tylko że Peszko w LE gra bardzo dobrze (mozna powiedzieć świetnie) a fatalnie w ekstraklasie. No ale Kiełb dał bardzo dobrą zmiane z Salzburgiem wiec mam nadzieje że z City caly mecz bedzie dobry w jego wykonaniu



#75999 Bundesliga

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 10:40 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Bayern wreszczcie po 2 porażkach wygrał. Niepokonany Mainz przegrał z Hamburgiem. Borussia to wykorzystała i jest liderem   :P



#75998 Premiership

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 10:37 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Manchaster 3 remis z rzędu. Ale sami siebie krzywdzą bo prowadzić 2:0 i zremisować 2:2 to się trzeba bardzo postarać.Arsenal ugrał 3 punkty z Birmingham.Bolton rzutem na taśmie wygral z Stoke. Newcastle to samo co Manchaster.Ale jeszcze nieszcześliwiej bo stracili na 2:2 w 90 minucie. Dzisiaj Manchaster City jest faworytem w meczu z Blackpool. Fatalnie spisujacy się Liverpool zagra z zamykajacym tabele Evertonem. Będzie to ważny mecz dla jednych i drugich.  



#75996 Serie A

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 10:25 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Wczoraj zwyciestwo Romy 2:1 i Milanu 3:1. Dla Romy cenne punkty ponieważ początek sezony kiepski.Milan natomiast zdobył 3 punkty z bardzo dobrze spisujacym się w tym sezonie Chievo.Dzisiaj sądze że liderem zostanie Inter.Nie powienien miec problemu z ograniem Cagliari ale w sporcie rożnie bywa.Lider Lazio Rzym zagra na wyjeździe Bari wiec lekko mieć nie będzie. Mecz Sampdori z Fiorentiną będzie ciekawy.Porażka Fiorentini oznacza zajecie miejsca w strefie spadkowej po wczorajszym zwyciestwie Romy. Udinese zagrą z Brescią która gra w kratkę. Jeżeli Udinese przegra z 4 punktami pozostanie na dnie tabeli.



#75995 Ekstraklasa

Napisano przez Sajmon w 17 października 2010 - 10:10 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Lech nic nie gra.Nie rozumiem.W pucharach tak idzie a w lidze z takim Zagłębiem dno.Myśle ze czas juz na Zielińskiego bo to juz 3 porażka z rzędu.Ale co da zmiana trenera jak piłkarze tragedie grają. O zarządzie juz nic nie mowie bo tylko na kase lecą. Miały być tansze bilety,system sprzedaży karnetow i biletow miał działać jak należy.A co z tego wyszło??? 150 karnet ulgowy na ''Kocioł'',bilety w takiej samej cenie jak w poprzednim sezonie.I się tłumaczą ze nie mieli czasu i dopiero wszystko na wiosne wprowadzą... Szkoda gadać.Mam nadzieje ze wszystko się zmieni ale taką nadzieje juz mam od meczu z Legią a poprawy nie widać wogole. Teraz mecz z City... jestem ciekawy co to bedzie. Znajac zycie to znow ekstra zagramy( daj Bóg ) a przyjdzie liga i klapa. Lekko nie bedzie bo nie gra Peszko i Injac ale trzeba dać z siebie wszystko...