Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Ridd

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez Ridd (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 16-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#60762 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 15 stycznia 2010 - 09:10 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

No niestety, nie pomaga...
trzeba dalej kombinować gdzie leży problem.



#60723 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 14 stycznia 2010 - 10:14 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Pograłem troche i narazie ok, ale znajać życie to nie koniec problemu.
Wieczorkiem sprawdze temp.


Temperatury są ok. Pograłem dłuższy czas i jest jak narazie dobrze, może to dzięki przeinstalowaniu sterowników od karty muzycznej.



#60706 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 14 stycznia 2010 - 07:33 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Pograłem troche i narazie ok, ale znajać życie to nie koniec problemu.
Wieczorkiem sprawdze temp.



#60628 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 13 stycznia 2010 - 06:23 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Dołączona grafika

Nie znam się, więc daje link z programu dodam, że temperatura przez chwile miała czerwony krzyżyk,ale potem się zmieniło tak jak na obrazku.

Zaraz przeinstaluje sterowniki od karty, a co do tekstur to wątpie żeby był z tym problem, bo chyba zmieniałem nawet na niższe z extra,ale jeszcze sprawdze :)



#60594 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 12 stycznia 2010 - 11:45 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Karte dźwiękową mam zintegrowaną.
Jutro przeinstaluje stery, sprawdze temp, dziś czas się położyc, napisze co i jak i czy pomogło.



#60588 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 12 stycznia 2010 - 11:21 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

no więc tak:
stery najnowsze,
komp odkurzony,
przy zawieszce ekran pozostaje taki sam jak w grze, tzn po prostu zatrzymuje sie w jednej chwili i tak pozostaje, a dzwiek hmm...
głosne 'byyyyyyyy' nic się nie zmienia tylko wciąż to samo jeden 'pisk'
temperatury sprawdzić jakimś programem?

Dodam, że gdy kieeedyś miałem XP cod 4 chodził miodzio.



#60580 Zawieszenie

Napisano przez Ridd w 12 stycznia 2010 - 10:33 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Hej.
Mam problem, podczas grania w call of duty 4 po jakimś czasie zachodzi do całkowitego zawieszenia komputera(różnie czasem 2min, czasem 30min), słychać czasem dziwny dźwięk i obraz staje w miejscu i pozostaje tylko zrestartowanie komputera.
Formatowałem ostatnio z myślą że wszystko będzie ok,ale się myliłem...
Po formacie pare dni wszystko było cacy, aż znowu zaczęło się to samo na początku myślałem że to przez aktualizacje, więc wywaliłem ostatnią i znów było elegancko, ale teraz to już bez znaczenia bo nawet i wywalenie aktualizacji nie pomaga.
Mam windows 7.
Komputer :
Procesor : Intel core 2 dueo E8500 3,16GHz
Płyta głowna : GIGABYTE GA-P35-DS3L
Pamięć : 4gb
Karta graficzna : Radeon HD4850
Zasilacz : Cooler-Master 460W eXtrema Power Plus.