Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Seo

Odnotowano 27 pozycji dodanych przez Seo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#83923 KOSIARZ UMYSLOW

Napisano przez Seo w 24 maja 2011 - 10:51 w Skargi oraz uwagi

podpisuje sie pdo skaga, wiele razy na nuke oraz na trainie gracz o nicku Kosiarz~ wyzywal, bez podstaw oskarzal. Omay (chyba nie jestem pewny czy to byl on) oraz Palacz ( tez nie jestem pewny bo nicki pozmieniali a avatarow nie pamietam) widzieli to jak sie klocil. Omay go uspokajal lecz gdy wyszedl z serva znowu zaczely sie wyzwiska z jego strony.



#83118 [Zabawa] Licz za pomocą obrazków

Napisano przez Seo w 21 kwietnia 2011 - 12:15 w Gry Forumowe

Dołączona grafika



#83031 Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny

Napisano przez Seo w 18 kwietnia 2011 - 06:26 w Podania na administratora

4 adminow na nie, jeden na tak oraz 2 graczy na tak, kilku powstrzymalo sie od glosu, bo za malo znaja lub wcale. Przy takich danych pewnie nie otrzymam admina ani pewnie wiecej osob juz sie tutaj nie wypowie, poniewaz chyba wszyscy co zagladaja tu na forum sie wypowiedzieli w tym temacie. Narka, do zobaczenia w grze.



#82863 Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny

Napisano przez Seo w 10 kwietnia 2011 - 03:02 w Podania na administratora

nowi jak i starzy gracze nie odwiedzaja forum, mozna porobic konkursy itp na forum aby nowi gracze wchodzili na nie. Pewnie wiecej osob sie nie wypowie poniewaz innych osob jakos na forum nie widac. Jest tu 10 stalyhc bywalcow reszta co wejdzie to i tak wchodza w tematy ktore ich interesuja i reszte maja za przeproszeniem w d*pie. Jezeli to spam to sry ale wrocilem z imprezy.



#82803 Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny

Napisano przez Seo w 07 kwietnia 2011 - 03:03 w Podania na administratora

Wiecej adminow juz sie nie wypowie? ;<



#82730 Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny

Napisano przez Seo w 03 kwietnia 2011 - 11:28 w Podania na administratora

ups, calkowicie zapomnialem o banie za tresci rasistowskie. Otrzymalem go clakiem na poczatku kariery na tawernie, w sumie przez niescislosci w wypowiedzianym zdaniu. Bylo to cos takiego "zydlezie" cos tam dalej, zeby rozwiac watpliowsci moj dobry znajomy o nicku Ridlez ma na vt itp. przezwisko zydlez. Mniejsza o to, przeklinac z reguly nie przeklinam, na czacie nie mozna przeklinac a przez mikro tego nie robie bo za sciana rodzice ;p FFA staram sie nie grac nieraz choc rzadko prowadze team (sa na serwerze osoby dluzsze stazem albo bardziej rozpoznawalne ktore maja wieksza sile przebicia), a zazwyczaj jezeli ktos prowadzi to zawsze, podkreslam zawsze sie slucham i nigdy nie chodza samemu. Mysle, ze zawsze ktos jakies pojecie ma o tp i jezeli 2-3 osoby juz sie posluchaja to reszta teamu takze idzie za nimi. Co do tego jak bym sie zachowal gdybym widzial, ze ktos zachowuje, wszytsko zalezy od tego jaka ma sytuacje, czy zostala minuta do konca rundy i ma 100hp czy zostalo 10 sek on ma 10hp i w przeciwnej druzynie pozostalo duzo osob. Nie potrafie Ci powiedziec jak bym sie zachowal poniewaz kazda sytuacja jest inna ale napewno bym zaczal od tego jak ja bym sie zachowal czy bym probowal wygrac czy bym zachowywal. Jezeli jeszcze nie rozwialem jakis Twoich watpliwosci to napisz czym jeszcze moja osoba Ciebie zniecheca a sproboje to zmienic./naprawic.
Pozdrawiam Boski~ kiedys Oram System



#82726 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez Seo w 03 kwietnia 2011 - 11:57 w Muzyka

http://www.youtube.c...h?v=-M3LYWc5HeE


http://www.youtube.c...h?v=vqgUKoiIhBs

juz zedytowac nie moglem posta ;<



#82724 Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny

Napisano przez Seo w 03 kwietnia 2011 - 11:36 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Counter-Striker 1.6 Tawerna TP
Nicki na serwerze:
Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny
Wiek: 18, w sierpniu 19
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne) http://www.facebook....p?id=1131420663
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:30193400
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2) gg: 3949364 e-mail myszku14@gmail.com
Czas gry na danym serwerze: roznie, raz gram 2h dziennie raz 4h. 2h dziennie to minimum, 6-7h max
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...yer.php?id=3617 mialem 2 miesieczna przerwe poniewaz dostawca lecial w kulki i najnizszy moj ping wynosil ~250, za tydzien koncze szkole wiec bede calymi dniami siedzial w domu i gral ;)
Status banów (liczba banów np z AMXbans): nie jestem pewny ale cos mi swita ze dostalem kiedys bana za tk
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Lubie pomagac ludziom, jestem tolerancyjny, nie wywyzszam sie gdy mam nad kims wladze. Czesto siedze na serwerze gdy nie ma admina i zamiast gry TP widzi sie FFA. Wydaje mi sie ze nie daje sie poniesc nerwom, a jak juz to poprzeklinam sobie do sciany, a nie przez mikrofon do graczy. Hmm, chyba nic wiecej tu nie wystrugam, to teraz poczekam na odpowiedz adminow.



#82723 Gęby z Tawerny

Napisano przez Seo w 03 kwietnia 2011 - 10:56 w Off topic

hah jak wyczail ;D Podobno Polski sa piekne ale do Holenderek to sie umywaja.



#82709 Gęby z Tawerny

Napisano przez Seo w 02 kwietnia 2011 - 02:41 w Off topic

Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny w Holandii:
Dołączona grafika

Dołączona grafika



#82708 Mapy! Co dodać co wyrzucić?

Napisano przez Seo w 02 kwietnia 2011 - 02:36 w Mapy

nie nie, militia wedlug mnie odpada tak samo jak jakies eldorado i westwood itp.



#82703 Mapy! Co dodać co wyrzucić?

Napisano przez Seo w 02 kwietnia 2011 - 12:30 w Mapy

wedlug mnie de_mirage sie nie sprawda, zbyt wielu graczy narzeka, przed chwila bylem swiadkiem gdy wyszlo od razu z serwera okolo 10 osob po wlaczeniu de_mirage.



#82671 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez Seo w 01 kwietnia 2011 - 08:14 w Off topic

ja zabijalem tak nude w pracy sezonowej i niestety pozostalo juz tak od 4 lat. Aktualnie staram sie rzucic 5 dni bez papieroska



#82568 Nauka czy wiara?

Napisano przez Seo w 29 marca 2011 - 01:35 w Off topic

bóg stworzyl czlowieka na swoj wizerunek jakos tak w Bibli jest zanpisane, to dlaczego chodza po tym swiecie hermafrodytyci?



#82562 [Konkurs] Forumowy mistrz klawiatury.

Napisano przez Seo w 28 marca 2011 - 09:17 w Konkursy

file:///C:/Users/Daniel/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.pngfile:///C:/Users/Daniel/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.pngOtrzymałeś 287 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 3034 ze wszystkich 38294 na liście.


Piszesz 381 znaków na minutę
Napisałeś 80 wyrazów poprawnie
Napisałeś 1 wyrazów błędnie

Załączone miniatury

  • xxx.jpg



#82557 [Konkurs] Forumowy mistrz klawiatury.

Napisano przez Seo w 28 marca 2011 - 07:51 w Konkursy

Otrzymałeś 261 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 4199 ze wszystkich 38011 na liście.


Piszesz 341 znaków na minutę
Napisałeś 69 wyrazów poprawnie
Napisałeś 0 wyrazów błędnie

Załączone miniatury

  • xxx.jpg



#80561 Bijemy rekord użytkowników! - rozdajemy sloty na TP!

Napisano przez Seo w 12 lutego 2011 - 08:08 w Dyskusja ogólna

35
STEAM_0:0:30193400



#80331 [Zabawa] RING

Napisano przez Seo w 09 lutego 2011 - 11:51 w Gry Forumowe

[Sport] Arjen Robben 7 (-1)
[Film] Seria Rambo 7 (+1)
[Marka] Sony Ericsson 9 (-1)
[Muzyka] Elektro 4 [+1]
[Gra] Manhunt 1



#77939 Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny

Napisano przez Seo w 29 listopada 2010 - 11:32 w Screeny

2 osobno bo w zalaczniku sie nie zmiescily (max 10mb moge dodac a jedno zajmuje ponad 2mb)
Dołączona grafika

Dołączona grafika


------------------------------------------------
dodałem i zamknąłem / AmCIEk

Załączone miniatury

  • detrain0005b.png
  • detrain0004vf.png

Załączone pliki




#76852 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Seo w 06 listopada 2010 - 07:26 w Skargi oraz uwagi

dziekuje i na 99% to sie wiecej nie powtorzy ;D



#76835 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Seo w 06 listopada 2010 - 03:30 w Skargi oraz uwagi

pisalem to pod wplywem emocji, a gdzie tu jakas obraza w tym co zacytowales? ze szkoda mi klawiatury na takiego czlowieka? kazdy moze to inaczej zinterpretowac moze mialem na mysli ze nie dosiegam Ci do piet i moje wypociny i tak nic nie dadza bo tego nie przeczytasz ;o



#76833 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Seo w 06 listopada 2010 - 03:08 w Skargi oraz uwagi

nie mozna by go chcoiaz troche skrocic ? ;< slot mija grac nie mam gdzie ;< ludzie dostaja na 24h z tego co widzialem nieraz 2-3 dni a ja az na tydzien :(



#76831 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Seo w 06 listopada 2010 - 01:50 w Skargi oraz uwagi

http://hltv.sliceit....e_dust2.dem.zip

To jest demko z tej sytuacji
w 19 min sie zaczyna runda w ktorej rzucilem flesha wbiegajac na B i Hello Kitty od razu swoja wiazanke slowna rzucil
22min 25 sek widac jak Hello Kitty strzela mi w banie(pomiedzy bylo troche wymienionych zdan ktore zaczynal Hello Kitty)
w 24min ja strzelam jemu w glowe 2 czy 3 pestki z glocka po chwili on mnie zgladzil i zaczal cisnac na poczatku nastepnej rundy znowu zaczal we mnie strzelac i cisnac gdy mu oddalem Zwierzak mnie zbanowal ;)
Mam nadzieje ze administracja obejrzy ten filmik i jezeli nie dostane unbana to chociaz skrocic go ;<



#76802 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Seo w 06 listopada 2010 - 12:41 w Skargi oraz uwagi

jezeli admin zamknie to jak bede mial wrzucic tutaj demko?;> nie jest to twoj temat aby prosic o zamkniecie.

juz niestety edytowac nie moge mojego posta wyzej, czy jakis admin by mogl wrzucic demko z dnia 5 listopada 2010 z godziny ~23:10 z mapy de_dust2?;> bo z tego co zauwazylem nie zostalo akurat to demko dodane do hltv, a kolega mi powiedzial ze mam o nagranie poprosic ;D



#76800 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Seo w 06 listopada 2010 - 12:25 w Skargi oraz uwagi

widzialem twoj skill i ciagle reconecty wiec wolalem stanac przed ta brama niz z toba na b zebys mnie przez przypadek zabil