Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Gienek

Odnotowano 14 pozycji dodanych przez Gienek (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#66000 mp_mtl_the_rock

Napisano przez Gienek w 10 kwietnia 2010 - 02:36 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Nazwa mapy:
(MTL)The Rock ** COD4 (mp_mtl_the_rock ** MAP)

Waga pliku:
41,3mb

Opis:
Duża fajna mapa, dużo wieżyczek. Tytułowa twierdza z filmu 'Twierdza'.

Screeny:


Dołączona grafikaDołączona grafika


Download:

http://forum.i3d.net...id=814&act=down



#65998 COD4 #2 FRONTLINES 6.0 @ GamingCrew.pl

Napisano przez Gienek w 10 kwietnia 2010 - 02:27 w Archiwum Call of Duty

Po pierwsze primo: najpierw zobaczcie jak hm wygląda w codzie na fl a potem się wypowiadajcie, bo mylicie pojęcia... Po drugie: opcja z dobijaniem wygląda po prostu tak jakby każdy miał ostatni bastion... Na ts mogę Wam wyjaśnić i proponowałbym żebyście sobie na tym niemieckim zobaczyli :)



#65921 COD4 #2 FRONTLINES 6.0 @ GamingCrew.pl

Napisano przez Gienek w 09 kwietnia 2010 - 09:11 w Archiwum Call of Duty

Mi chodziło o to, że po prostu chcieliśmy przede wszystkim tego help moda... wiem, że jest wiele innych możliwości, ale myślę że przede wszystkim graczom najbardziej się spodoba hm, może być tdm i inne ale z hm. Bo mi chodzi o to żeby ściągnąć ludzi z herka bo są chętni a wszystko jest na plus naszego serwa ;) Na początku będzie dużo ludzi grało więc będzie łatwiej go rozkręcać :happy: Bo w końcu zrobią u siebie tego fl i już nie przyjdą :D Po prostu 40 trybów na serwerze to moim zdaniem nie jest dobry pomysł :)



#65919 COD4 #2 FRONTLINES 6.0 @ GamingCrew.pl

Napisano przez Gienek w 09 kwietnia 2010 - 08:38 w Archiwum Call of Duty

Hmm... na razie nie widzę jakiegokolwiek pokrewieństwa prócz nazwy... ;D Ogólnie wejdź sobie na niemieckiego serwa, który endo podał w poprzednim temacie, ale żeby akurat ktoś grał, żebyś zobaczył jak się ulecza... bo tu możesz uleczyć jak gracz nie dobije, a tam zawsze możesz uleczyć i nie ma czegoś takiego jak dobijanie.. z grubsza z tamtej rozgrywki jest lepsza frajda :) Nie wiem, być może na 6 też jest taka opcja, ale z tego co patrze to na razie nic takiego na naszym nie widziałem :D



#65917 COD4 #2 FRONTLINES 6.0 @ GamingCrew.pl

Napisano przez Gienek w 09 kwietnia 2010 - 08:03 w Archiwum Call of Duty

OK. Pisałeś żebym wszystko pisał na forum. So... Najlepiej zamiast tych 40 kilku trybów zrobić tylko S&D z help modem, ewentualnie kilka jakiś fajnych z możliwością poruszania się tylko pojazdami. Mapy się znajdzie i myślę że z czasem dobierzemy właściwe, małą listę już mam, ale to jak już będziesz wgrywał mapy. :)
Wiem że serwer dopiero wgrałeś i dużo kodu i jeszcze się nie połapałeś, ale tylko pisze jak to powinno wyglądać żeby zachęcało ludzi do grania. Jakby nie wypaliło to myślę że można zmienić na 5.0 bo tam wiemy (przynajmniej ja z endo) o co chodzi i z czym to się je, więc przetestowane. :D Tyle. :P



#65850 Serek na miodzie frontlines

Napisano przez Gienek w 08 kwietnia 2010 - 06:16 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Tyro co to ma być za temat? ;O :P
A jeżeli chodzi o moda względem #1 S&D to frontlines miałby być formą małej rozrywki i mógłby w większości czasu być nawet pusty... przykładowo gramy już w naszego S&D 6h w ciągu dnia więc wszyscy chętnie skoczyli by sobie na frontlinsa na coś innego, bo mapki są na prawdę fajne i zupełnie inne niż podstawowe... help mode wciąga :D A #2 i tak pusta stoi. Myślę, że więcej pożytku by było z frontlinsa niż z ciągle stojącej pustej #2. :) Jak nie wypali to można zawsze usunąć. :D Aczkolwiek jak nie wypali to i tak nic się nie stanie. To tylko sugestia, pomysł na coś nowego :)



#65791 Serek na miodzie frontlines

Napisano przez Gienek w 07 kwietnia 2010 - 03:50 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Endo: mówiłem ogólnie o modzie frontlines... nie koniecznie o 5 :D Owi: tak jak napisałem część ludzi z herka mówiło że jak by takie coś było to by z chęcią wpadli :) A jak będą ludzie na modzie to i na S&D wpadną :D I dobre głosy o GC idą w świat... :P



#65770 Perzyk

Napisano przez Gienek w 06 kwietnia 2010 - 11:11 w Podania na administratora

Gracz Perzyk, hmm... od jakiegoś czasu regularnie grywa na naszym serwerze, grzecznie wchodzi na tsa i podpowiada :P Dużo nie mogę powiedzieć, wydaje się kulturalny, znający i przestrzegający zasad. Brak zastrzeżeń z mojej strony, jednakże rzeczywiście trochę mało z nami jesteś... jak ja składałem podanie, to miałem 50h :D Aczkolwiek na to czas próbny można przyjąć... Ale nie mi o tym decydować :)



#65769 Serek na miodzie frontlines

Napisano przez Gienek w 06 kwietnia 2010 - 11:05 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Ostatnio trochę grałem z ludźmi z herka (przez świąta padły im serwery i byli na naszym tsie :D)na jakimś niemieckim serwerze z modem Frontlines... okazało się, że taka rozgrywka przykuwa duże zainteresowanie i jest inną formą gry w cod4. Jak ktoś grał to wie, ale postaram się pokrótce wytłumaczyć: zasady ogólne jak w S&D ale można ratować (uleczać) członków swojego teamu, można prowadzić różne pojazdy, mapki są ciekawe, niektóre z csa... moją uwagę przykuł backlot2 gdzie mamy dodane jeszcze podziemia, spory teren poza mapą i można skakać po wszystkich budynkach :) Dlatego chce zaproponować stworzenie jednego takiego serwera u nas. Jest to tylko sugestia i myślę że jak coś takiego u nas by się pojawiło to sporo ludzi z herka też by przybyło :) Jest to bardzo fajna alternatywa odpoczynku od zwykłego S&D i można się naprawdę fajnie pobawić. Tyle z mojej strony :D

Co oferuje mod frontlines?:
http://www.youtube.c...h?v=-z46M898B08



#65552 Wzbogacamy mapcykl serwera czesc trzecia

Napisano przez Gienek w 02 kwietnia 2010 - 08:13 w Archiwum Call of Duty

Najlepiej niech nie głosują ludzie niegrający w coda :P



#65524 Wzbogacamy mapcykl serwera czesc trzecia

Napisano przez Gienek w 01 kwietnia 2010 - 08:27 w Archiwum Call of Duty

Winter Crash jest fajny ;]



#65487 Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl

Napisano przez Gienek w 31 marca 2010 - 09:13 w Archiwum Call of Duty

Bardzo fajna sprawa z tą grupą GC na xfire :) Szczerze mówiąc sam zacząłem swoją przygodę z GC właśnie przez to, że ktoś mnie zaprosił ;]



#63791 Gienek

Napisano przez Gienek w 26 lutego 2010 - 08:08 w Podania na administratora

Wzór podania o admina:

* Tytuł tematu: Gienek
* Opis tematu: PODANIE na administratora serwera (Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl)

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl
Nicki na serwerze: Gienek
Wiek: 17,5
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc http://www.facebook.com/gienek92
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): ostatnie 8: ef74b8f9
Kontakt: gg: 4160378 xf: gienek1992
Czas gry na danym serwerze: 2d:5h:52m:40s
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...rid=61&config=1
Status banów (liczba banów np z AMXbans): brak
Powód ubiegania się o stanowisko admina: czasami nie ma adminów a inni gracze łamią regulamin, chce dbać o porządek i dążyć do rozpowszechnienia serwera ;]



#63785 Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl

Napisano przez Gienek w 26 lutego 2010 - 06:16 w Archiwum Call of Duty

Ponieważ czasami nie ma adminów na serwerze a niektórzy użytkownicy łamią regulamin przez co inni gracze uciekają z serwera no i sprawiają, że gra staje się mniej przyjemna, nasunęła mnie myśl o ubieganie się o uprawnienia. Gracze którzy siedzą często na #1 pewnie mnie kojarzą. Pytanie:
Czy jest taka możliwość otrzymania uprawnień?