Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Cz3Si0

Odnotowano 9 pozycji dodanych przez Cz3Si0 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#74006 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 06:35 w Skargi oraz uwagi

To tak jest mapa de_nuke wlasnie odbywa sie runda 22 runda. Darker Than Black skacze sobie kolo kwadratu . Folest wbija kurnikiem i jest na gorym bsie .  W tym samym czasie Darker rzuca hejka do kurniak   i zabija folesta ktory jest za kurnikiem to nie bylo specjalnie ze strony Darkera ale nie powinien wyzywac folest glownem.



#74003 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 05:47 w Skargi oraz uwagi

Jaka to mapa byla bo nie moge znalezc!!? szatan?



#74002 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 04:52 w Skargi oraz uwagi

No to zawrzyjmy taki układ.

Sprawdzasz tego kolegę z godziny 15.20 25 sierpnia.
Oglądasz demko i opisujesz ładnie i dokładnie cała sytuację równocześnie pisząc poprawnie, a ja wtedy skrócę Ci bana do 3 dni. Zgadasz się na takie coś?


ok zgadzam sie



#74000 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 04:37 w Skargi oraz uwagi

jakiś low en.wikipedia.org/wiki/Self-esteem czy jakiś inny powód że piszesz jakby Ci kruk nad głową gderał? w zeszycie też robisz dwie kratki przerwy przed kropką na końcu zdania?


napisz po ludzku, używając pogrubień wedle uznawanych zasad w netykiecie, zdania składaj po polsku i napisz kurde normalnie że ban zaistniał i prosisz o zdjęcie dzizas krajst no!


pisze tak bo szybko pisze; juz wiem za co bana dostalem ' i slusznie



#73998 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 04:31 w Skargi oraz uwagi

Otóż. Bana dostałeś za to co się działo dnia 25 sierpnia.
Bana dostał również kolega do którego tak ładnie napisałeś. Co prawda kolega dostał troszkę dłuższego, bo napinał tak cały czas i Cie prowokował.
Naucz się, że do swych kłótni nie wtrąca się rodziców, bo oni nic do tego nie mają.

@Czesio cytujesz samego siebie?:D


ta cytuje tak o . Ok juz wiem dlaczego;  aha i jeszcze jedno Darker Than Black tez prowokowal i wyzywal ^^ wrzuce demo i moze go tez zbanujecie tylko poszukam demo. Ps. mogl by byc ten ban krotszy prosze nie bede juz wyzywal?;



#73995 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 04:27 w Skargi oraz uwagi

http://gamingcrew.pl...ls.php?bid=9797


wiem ale przeciez nic takiego nie robilem wiec dlaczego dostalem?

http://gamingcrew.pl...ls.php?bid=9797


szkoda ze nie ma jeszcze demka na stronie gaming cre zebym mogl udowodnic !!

wiem ale przeciez nic takiego nie robilem wiec dlaczego dostalem?



szkoda ze nie ma jeszcze demka na stronie gaming cre zebym mogl udowodnic !!


Podajcie mi dowod !!!! ze wyzywalem kogos hltv wszystko ujawni jak bede deam!!!!



#73993 ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 04:15 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: czesio[t]
Mój Steam ID:
STEAM_0:1:34042083  
Data oraz godzina zdarzenia:
17.00
Mapa:
cpl_mill
Opis wydarzenia:
Gram sobie spokojnie z 2 godziny i po mapie cpl_mill dostalem bana za    Brzydko odpowiadza dla innego pana  na jego zaczepki i mieszasz w to rodzicow kogo ja zaczepialem? spokojnie przeciez gralem
Dowod/y:
nie mam dowodow nie robilem scrennwo w czasie gry i nie robie demka jak tego nie potrzeba!



#73990 za co ban

Napisano przez Cz3Si0 w 27 sierpnia 2010 - 04:04 w Skargi oraz uwagi

Dzisiaj dostalem bana za Brzydko odpowiadasz dla innego pana na jego zaczepki i mieszasz w to rodzic w. Brzydko. '  Przeciez ja sie nie wyzywalem kogos po prostu za co ten ban i ten ban wydal szatan
Nieslusznie bana dostalem !!!!!!



#72021 Zapisy dla graczy do SHOWMATCH'u przeciw adminom

Napisano przez Cz3Si0 w 21 lipca 2010 - 01:27 w Sparingi

Nick:Cz3$i0[t]
Sid:0:1:19276774
Login Steam:salo13