Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Jac3k

Odnotowano 24 pozycji dodanych przez Jac3k (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 12-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#74696 [gracz] Justin Bimberlake

Napisano przez Jac3k w 14 września 2010 - 08:16 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: Jacek
Mój Steam ID: nie znam na pamiec
Data oraz godzina zdarzenia: 13.09.2010 ~20.20
Mapa: de_prodigy
Opis wydarzenia: wchodzi na serwer w okolicach ~9.15 i co rundę bije któregoś ze swoich
Dowod/y: http://hltv.sliceit....prodigy.dem.zip



PS.Czy mógłby mi jakiś admin napisać po co Wam SID składającego skargę a nie trzeba dawać tego który coś przeskrobał?:rolleyes:



#74013 ban

Napisano przez Jac3k w 27 sierpnia 2010 - 09:41 w Skargi oraz uwagi

Amciek nie wyrywaj z kontekstu i weź poprawkę że on pisać nie umie,chodziło mu że dark nie powinien nazywać folesta gównem ;)



#73984 Emotikony z GamingCrew, a nasze Gadu-Gadu

Napisano przez Jac3k w 27 sierpnia 2010 - 01:58 w Off topic

Zawsze możesz się nauczyć http://www.emoty.com...pomoc,emoty.htm

Zresztą na tym forum są standardowe emoty z IPB(+chyba jakieś dodatkowe paczki ale nigdy nie miałem forum IPB więc nie jestem pewien) więc ktoś gdzieś na pewno to zrobił ;) http://tinyurl.com/29uygyb



#73950 Tawerna [DM] - 80.72.41.212:27060

Napisano przez Jac3k w 26 sierpnia 2010 - 09:30 w Dyskusja ogólna

Czy byłaby opcja naprawienia(?) zapamiętania przez serwer że ktoś chce grać tylko z pistoletem? tzn. wybiera się pistolet,przy wyborze karabinu daje się 0 i po śmierci zapamiętanie...aktualnie dodaje gratis ak co jest irytujące jak ktoś chce strzelać z samych pistoli(taaak,wciśniecie 2 i lpm to za dużo - na DM gdzie za ten czas ktoś może wyskoczyć...) ;)



#73192 Wyjaśnienie dla administracji

Napisano przez Jac3k w 14 sierpnia 2010 - 05:01 w Skargi oraz uwagi

Nie chcę napinać ale Bodziuuu Ty się nie wypowiadaj na temat steama(już pokazałeś swoją wiedzę w temacie gdzie Fikus konto sprzedał) :P

Jest tak jak napisał Blood + czasem oglądając demo można się zapomnieć i wbić na serwer mając odpalonego cheata,hayabusa dostał bana na vac za to że oglądał demo z skill.exe,zresetował cs i wbił na serwer i potem ban(podobno .dll cheata zostało w procesach czy coś takiego,kto chce niech poszuka bo było głośno) :)


PS.Nie bronie kuskill'a .



#72801 Konto cs 1.6, hl + cs cz

Napisano przez Jac3k w 04 sierpnia 2010 - 06:13 w Giełda

Czy do steama dołączasz to konto esl?
Jak tak to jestem zainteresowany kupnem :)


PS.Allegro on/off ? :)



#72747 Problem ze steam

Napisano przez Jac3k w 03 sierpnia 2010 - 12:39 w Pomoc

Musi odpowiedzieć na pytanie z maila albo skorzystać z programu do odzyskania hasła,http://aluigi.altervista.org/pwdrec/steampwd.zip (jeśli kasował clientregistry blob lub miał zaznaczone żeby nie pamiętało informacji o koncie na komputerze program nie pomoże) ewentualnie niech sobie przypomni.


PS.Autoryzacja maila nie ma nic do przypomnienia hasła,to tylko utrudnia kradzież konta(przy zmianie maila musisz kliknąć w link na zweryfikowanym już mailu)

Edit :
W mailu podano mu nazwę konta,musi odpowiedzieć na pytanie "What did customer support last reset your passphrase to?" tak jak miał w przypomnieniu hasła oraz jako kod weryfikacyjny wprowadzić kod co dostał na maila i sprawdzić czy mu się udało



#72502 Zapisy dla graczy do SHOWMATCH'u przeciw adminom

Napisano przez Jac3k w 29 lipca 2010 - 09:11 w Sparingi

korzystalem prawie zawsze z ventrilo(jak wiekszosc graczy) bywalo rowniez ze grywalem z teamspeakiem i mumble i twierdze ze sa one daremne.

Coś jest daremne bo nie umiesz skonfigurować czy nawet nie zainstalowałeś tylko usłyszałeś coś gdzieś od jakiegoś gówna i teraz to powtarzasz ? :) Jakość głosu mumble bije na głowę vt,nie wiem jak ts3 bo nigdy nie miałem zainstalowanego,ts2 owszem średnie.

Ogólnie EOT albo niech jakiś admin przeniesie posty i zrobi nowy temat bo to jest temat do zapisów/potwierdzania.



#72446 Zapisy dla graczy do SHOWMATCH'u przeciw adminom

Napisano przez Jac3k w 29 lipca 2010 - 08:53 w Sparingi

Potwierdzam.



#72188 steam logowanie

Napisano przez Jac3k w 24 lipca 2010 - 07:18 w Software

Nie masz czasem w opcjach/zakładka konto zaznaczonej opcji "nie zapisuj informacji na tym komputerze" ?



#71975 Zapisy dla graczy do SHOWMATCH'u przeciw adminom

Napisano przez Jac3k w 20 lipca 2010 - 10:23 w Sparingi

Nick: Jacek
SID: 0:1:25335678
Login steam: mariushmonopol

:)



#71968 SHOWMATCH-orientacyjnie

Napisano przez Jac3k w 20 lipca 2010 - 09:36 w Turnieje i sparingi CS 1.6

Jak jest tak dużo chętnych do takiego meczu to może jeszcze tawerna zrobi reprezentację na igant.pl (liga serwerów z antyczitem) ? :D



#71959 Kiedy chcemy SHOWMATCH Gracze vs Admini?

Napisano przez Jac3k w 20 lipca 2010 - 05:44 w Sparingi

W sumie w każdym terminie powinien być komplet graczy więc raczej Fikus się martw o adminów :P



#71958 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Jac3k w 20 lipca 2010 - 05:39 w Dyskusja ogólna

@Tsunami po 1 w moim planie było że osoby z stałym alltalkiem mają mózg i nie prowadzą non stop bo nie na tym TP polega - tylko do pewnego momentu np.wbicie na bs i rozstawienie,to chyba logiczne że akcje 1onX nikt nie komentuje(na mixach zabijałem "taktyków" którzy mi mówili co mam robić :D) po 2 jak na serwerze TP nie chcesz wiedzieć ile jest B to może sprawdź jakiś serwer ffa a może to ja już nie wiem co oznacza skrót tp?, po 3 jak ktoś ogarnie kod to nic nie będzie obciążać serwera,w #1 moim poście w tym temacie pisałem gdzie możesz sprawdzić taki plugin i tam nie ma żadnych problemów/ścin i po 4 i tak nie wypali całkowity alltalk dla wybranych więc nie potrzebnie się rozpisałeś :P Ogólnie zbyt liberalne TP na publikach jest żeby takie coś wprowadzić więc pomysł nie trafiony i dalsza dyskusja nie ma sensu na temat całkowitego alltalka :)

@Blood no uznajmy że ta gałązka pluginu odnośnie prowadzenia fail ale z info(5 sekund) by się przydało bo radar "powie ci" gdzie kogoś zabito a nie z którego miejsca,gdyby każdy chciał grać jak Ty to ligi/mixy grałoby się bez komunikatorów głosowych a gadano by taktyki przez cs bo radar niby jest...(no w sumie w Ameryce tak jest ale my w Europie jesteśmy :P)



#71918 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Jac3k w 20 lipca 2010 - 07:38 w Dyskusja ogólna

Odświeżam,ktoś z administracji wypowie się czy jest opcja wprowadzenia tego ? :)



#71917 [gracz] sixeR

Napisano przez Jac3k w 20 lipca 2010 - 07:36 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: Jacek
Mój Steam ID: nie znam na pamiec/psychostats
Data oraz godzina zdarzenia: 17:12 / 19.07.2010
Mapa: de_piranesi
Opis wydarzenia: gracz sixer (0:1:29972105) blokuje swoich przy wskakiwaniu do okna i atakuje swoich
Dowod/y: http://hltv.sliceit....iranesi.dem.zip , kilka czasów :
1:05
10:54
13:35 - juz czeka zeby zblokowac
20:15 
24:35 - strzela żeby nie wskoczyli

Myślę że za celowe utrudnianie gry tydzień mu starczy ale to już Wasza decyzja :)

PS.Za celowe TA dostał bana na 8h od zerofca(no w sumie za 2 strzały przy nim bo wcześniej jak admina nie było to też czasem mu "zeszło") no i przydałby się ban za blokowanie.



#71822 SHOWMATCH-orientacyjnie

Napisano przez Jac3k w 17 lipca 2010 - 08:02 w Turnieje i sparingi CS 1.6

Jeśli graczom brakowałoby plejera to mógłbym pomóc :)



#71812 Marsz Tolerancji - Kraków

Napisano przez Jac3k w 17 lipca 2010 - 05:28 w Off topic

Ja jestem tylko ciekaw ile z tych osób nawołujących do nienawiści(i tych którzy "siłowo" nienawidzą) do gejów/lesbijek/ateistów należy do wielkiego KościołaKatolickiego który podobno kierują się miłością i poszanowaniem innych(a może hasła KK zmieniły się przez te kilka lat odkąd ja sobie odpuściłem tą bajkę?) :)



#71486 LUq w slabym pro_gramie !

Napisano przez Jac3k w 09 lipca 2010 - 02:30 w Off topic

lkz to nie jest dobra opcja jeśli chce się grać jednym składem dłużej :)



#71444 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Jac3k w 08 lipca 2010 - 09:38 w Dyskusja ogólna

Ad1.Każdy może prowadzić ale całkowity alltalk byłby bardziej skierowany pod stałych graczy którzy często prowadzą grę i tylko oni by mieli taką opcję,reszta prowadzi do śmierci :) (Podania o alltalk by się pisało na forum)
Ad2.Reklama tekstowa na serwerze,taka jak o tym konkursie sms co można slota wygrać - byleby była często powtarzana na początku to graczom wejdzie to w nawyk ;)



#71426 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Jac3k w 08 lipca 2010 - 08:35 w Dyskusja ogólna

Trochę odświeżę :P
Proponuję napisać/ściągnąć (bo nie wiem czy jest gdzieś dostępny) plugin który dawałby osobie która zginęła "drużynowy alltalk"(czyli słyszą osoby żyjące z własnej drużyny ;)) na kilka sekund żeby mogła dać info,myślę że nie obciążałby za bardzo serwera a byłoby trochę więcej TP na serwerze ;)
Taki plugin jest obecnie na pewnym serwerze (z "ELITE TP" w nazwie - bez pełnej nazwy bo po co reklamować) więc gdyby ktoś chciał sprawdzić jak to działa to może ten serwer znaleźć i wejść(o ile ktoś będzie na nim ) :P
Taki plugin można by było rozbudować typu osoby prowadzące alltalk nonstop żeby mogły prowadzić po zginięciu(ale bez przesadnego gadania) itp. ale takie coś to już gdyby byli chętni na taki plugin :)

To rozwiązanie byłoby o wiele lepsze niż jakikolwiek komunikator,piszcie co o tym sądzicie ;)



#71331 [inne] brak demek hltv

Napisano przez Jac3k w 05 lipca 2010 - 06:43 w Skargi oraz uwagi

Okej,trochę szkoda bo jeden osobnik wyglądał na odpalonego - może będzie jeszcze okazja :)
Dzięki & do zamknięcia :)



#71309 [inne] brak demek hltv

Napisano przez Jac3k w 05 lipca 2010 - 08:31 w Skargi oraz uwagi

Hej
Czy jest szansa dostać demko hltv wczorajsze jeśli nie ma go na liście http://hltv.sliceit....a.php?server=tp ?
HLTV nie nagrywało dem czy jakiś błąd czy pakowaniu ? :(

Nie wiem czy dobry dział ale wydawał mi się najodpowiedniejszy



#71270 [gracz]NO PAIN NO GAME

Napisano przez Jac3k w 04 lipca 2010 - 08:51 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: Jacek
Mój Steam ID: Nie znam / psycho ; http://gamingcrew.pl...er.php?id=38831
Data oraz godzina zdarzenia: ~9:00 4.07.2010
Mapa: de_train
Opis wydarzenia: Gracz 'NO PAIN NO GAME' (SID : 0:0:32240402) ma jakieś problemy odnośnie gry jakiegoś ole,zamiast zrobić status i nagrać demko wyzywa go.Proponuję tygodniowy odpoczynek ;)
Dowod/y: Screeny w załączniku



PS.Status z traina a ss z inferno bo mapa się zmieniła zanim zrobiłem ale jak coś logi zawsze macie ;)

Załączone miniatury

  • de_train0000.jpg
  • de_inferno0008.jpg
  • de_inferno0009.jpg