Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bruks4fun

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez bruks4fun (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 21-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#3862 bruks4fun - ban

Napisano przez bruks4fun w 07 października 2007 - 01:24 w Skargi oraz uwagi

No to grabka !! Sprawa była i minęła Dołączona grafika



#3852 bruks4fun - ban

Napisano przez bruks4fun w 07 października 2007 - 12:29 w Skargi oraz uwagi

Dlatego załączyłem screena. Ja odpowiedziałem mu, że bocie to może mowić do swojego ojca. A przedtym to powiedziałem jeszcze Szatanowi, że jO! mnie obraża. Nie obrażam ludzi, a zwłaszcza członków rodziny, ale na obrażanie mnie nie pozostanę obojętny.



#3849 bruks4fun - ban

Napisano przez bruks4fun w 07 października 2007 - 11:44 w Skargi oraz uwagi

OKi Na serwerze byli jeszcze Kaczor i Szatan, którego informowałem o fakcie obrażania mnie. Tak, że czekam na jakąś decyzję bo mogę grać tylko w weekend bo praca, którą teraz mam nie pozwala mi na granie w innych dniach. A w dniu dzisiejszym chciałbym sobie jeszcze troszkę pograć. Pozdrawiam



#3847 bruks4fun - ban

Napisano przez bruks4fun w 07 października 2007 - 11:28 w Skargi oraz uwagi

Witam,
Nie zgadzam się z banem, którego dostałem od administratora jO! za rzekome obrażanie jego ojca. To on jako administrator jako pierwszy wyzwał mnie od botów, na co odpowiedziałem mu, że tak to on może mówić sobie do taty a nie do mnie. Zwróciłem ponadto uwagę innemu adminstratorowi, że kolega jO! obraża mnie. Jak administratorem serwera może być osoba, która sama nie przestrzega regulaminu i obraża innych graczy  ?? Gram na tym serwerze od dłuższego czasu i inni administratorzy mogą poświadczyć, że nie obrażam innych graczy. Jako dowód załączam screen z rozmowy.
Moje SteamID STEAM_0:0:1221731
Pozdrawiam
bruks4fun

Załączone miniatury

  • ban.JPG