Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika current :)

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez current :) (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 08-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#73805 Multikonta na forum

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 09:07 w Forum

mam 3 kąta na te 2 założone 14 sierpnia nawet się nie da wejść to nie mogę oddać głosu . A to konto current :) założyłem dzisiaj i moge oddać głos .
Głosowałem tylko 1 raz z 1-ego konta , a na tamte się nie da wejść !!!



#73803 Multikonta na forum

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 09:03 w Forum

Napisze ci tyle ,że mam te konta e-mail ze względu na to , że gram w gry przez przeglądarkę.A to co zrobiłem to przyznaje się do błędu.



#73801 Multikonta na forum

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 09:00 w Forum

Cieszcie sie tam a ja to myśle o tym i nie wiem czy w nocy usnę ..



#73798 Multikonta na forum

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 08:53 w Forum

Bodziuuuuuuuuuu głos w ankiecie oddałęm tylko z 1 kąta !
z tamtych nie korzystam mam je gdzies nigdy na nie niewiejde to byl przypadek



#73792 Multikonta na forum

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 08:38 w Forum

Witam.
Przyznaje się do błędu , który popełniłem .Dnia 14 sierpnia założyłem 2 konta na innym komputerze ,opowiem jak to było od początku :
Najpierw założyłem "current" Wszystko było na początku ok , kliknąłem w link aktywacyjny wyskakiwał mi błąd pomyślałem , że coś jest nie tak i od razu założyłem 2 konto "current."(RÓŻNIĄ SIĘ KROPKA NA KOŃCU)
było to samo . Dowiedziałem się dlaczego tak się działo dopiero dzisiaj wieczorem a dzisiaj rano założyłem konto "current :)" na swoim komputerze i wszystko jest okey.Prosze administratora aby usunał konta "current" i "current.". Nie wiedziałem wtedy oco chodzi jestem słabym znawcą komputerowym.Prosze administratora o jeszcze 1 szanse .POPEŁNIŁEM BŁĄD ZA KTÓRY PRZEPRASZAM.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam .

Więcej kont już nie założę na 100% ! korzystam tylko z "current : )"

Marze o tym żeby cofnąć czas do 13 sierpnia wiem , że to jest nie możliwe naprawdę bardzo żałuję



#73766 Psychostatystyki

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 03:30 w Dyskusja ogólna

Ej zróbcie ten rr statystyk godziny niech zostaną.Po co maja być widoczni ci co nie graja lub cziterzy ? Jak coś to odpiszcie kiedy to się stanie . !



#73730 Psychostatystyki

Napisano przez current :) w 24 sierpnia 2010 - 09:47 w Dyskusja ogólna

Jestem za restartem statystyk :), godziny mogą zostać i jeszcze dodam , że reset powinien być co pół roku.