Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika LeCezar

Odnotowano 19 pozycji dodanych przez LeCezar (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#78406 Linkin Park

Napisano przez LeCezar w 15 grudnia 2010 - 10:31 w Muzyka

Hybrid Theory ! Tylko i wyłącznie :)
Fan LP od 1997 roku :)
Obecnie "The Catalyst" przesłuchałem raz...  I nie wiem czy więcej przesłucham :) strasznie mi się nie podoba ten typ muzyki. Klasyczny "Numb" czy "Faint" słucham do dziś, niektóre kawałki z MTM były fajne (bleed it out :D) i dało się posłuchać, np. przy "Leave out all the rest" niesamowicie można się zasłuchać :)
Najgorsze jest to, że nie było żadnego koncertu LP w Polsce :/ jedynie grali wstawkę do koncertu innego klubu (a po tej wstawce połowa osób się zmyła :D).

Polecam posłuchać też Breaking Benjamin :)



#78234 Sprzedam Windows Vista Home Basic

Napisano przez LeCezar w 09 grudnia 2010 - 07:47 w Giełda

Mogę Ci spuścić z ceny :D



#78232 Sprzedam Windows Vista Home Basic

Napisano przez LeCezar w 09 grudnia 2010 - 06:20 w Giełda

Ciii :D



#78228 Sprzedam Windows Vista Home Basic

Napisano przez LeCezar w 09 grudnia 2010 - 04:56 w Giełda

Tak jak w temacie :)
Wszystko oryginalne, do Visty mogę dorzucić naklejkę z kompa :D
A sprzedaję, bo okienko mam teraz 7, więc mi niepotrzebna :) A herosi tak jakoś leżą i zawadzają mi :D

http://allegro.pl/sh...item=1360648521

http://allegro.pl/wi...1360647368.html (btw. nie wiem ile Vista stoi, ale można się dogadać Dołączona grafika)



#77667 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 23 listopada 2010 - 09:38 w Skargi i Sankcje

Dzisiaj były jazdy na serwerze ;) nawet moja obecność i prośby nic nie dały, jeden sprawca uciekł drugi dostał niespodziankę od Amciego w postaci bana :)
Ale ciężko jest jak nie można zbanować :D



#77641 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 22 listopada 2010 - 01:25 w Skargi i Sankcje

Trzeba poczekać.. Na pewno coś z tym zrobią



#77622 Wiedźmin 2

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 09:11 w Recenzje i Opisy

To będzie na pewno świetna gra :D czekam na nią od czasu przejścia 1 :D byle tylko fabuła była świetna :)



#77620 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 09:03 w Skargi i Sankcje

W to akurat nie wątpię :)
Ale jeśli działają rcony w grze, to np. podczas gry kontrolujemy z konsoli.
Jeśli ktoś podpadnie jak nikogo nie będzie na serwerze i zostanie to zgłoszone (zakładając, że) wchodzimy w logi i banujemy po guidzie z rcon toola jeśli się da :)



#77617 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 08:56 w Skargi i Sankcje

http://www.modernwar...-rcon-tool.html znalazłem taką zabawkę :) tylko nie wiem czy działa



#77616 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 08:51 w Skargi i Sankcje

A nie wiesz może czasem, czy z logów (jeśli już są) można wyciągnąć guid gracza ? Jeśli tak, to można go wtedy w rcon toolu nagrodzić :)



#77614 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 08:15 w Skargi i Sankcje

A w ogóle można logować się do rcona z poziomu gry ? Czy trzeba rcon toola używać ? Bo skoro nie można wyciągać logów ani tym bardziej potem kogoś karać to musi być chociaż coś :/
Na S&D grałem dzisiaj koło 8rano i chodziła dobrze. Widocznie potem padła



#77559 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 01:17 w Skargi i Sankcje

W złym miejscu post :P przerzućcie proszę :)



#77557 Drobne rzucanie mięsem w B.O.

Napisano przez LeCezar w 21 listopada 2010 - 01:10 w Skargi i Sankcje

Na 1 screenie napisałem do osoby klnącej, że jak chce przeklinać to może iść do mamy do pokoju i jej to powiedzieć, odpowiedź widać.
Co więcej nawet w pewnym momencie do Kornika jeden koleś zaczął się dostawiać ^ ^

Załączone miniatury

  • codbomp-20101121-001439.JPG
  • codbomp-20101121-001530.JPG
  • codbomp-20101121-002735.JPG



#77546 Update do BO

Napisano przez LeCezar w 20 listopada 2010 - 09:22 w Ogłoszenia i Regulaminy

Wg mnie trochę poprawił, tj. mniejsze lagi na pewno, ale warpy zostały. Tylko problem z wyszukiwaniem jak był tak jest :)



#77498 Rekrut LeCezar

Napisano przez LeCezar w 19 listopada 2010 - 05:27 w Podania na administratora

Z dorzucaniem się co miesiąc raczej nie byłoby problemu :) Coś tam wyskrobię zawsze :D



#77485 Rekrut LeCezar

Napisano przez LeCezar w 19 listopada 2010 - 02:36 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Gaming.Crew SD HC 1 (Call of Duty Black Ops)
Nicki na serwerze: LeCezar, [CEZI] LeCezar
Wiek: 20
Link do portalu potwierdzającego wiek: Mogę na pm podać :)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): steam: LeCezar
Kontakt: mail: csluci@gmail.com ; xfire: LaCezar905
Czas gry na danym serwerze: Niestety nie mam pojęcia, ale poniżej 10godzin (w całym Black Ops mam lekko ponad 20)
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): Gametrackera nie ma jeszcze do B.O.  (jak i nigdzie indziej)
Status banów (liczba banów np z AMXbans): W tej grze żadnego :) <w cod4 parę tempbanów, ale żadnego perma>
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Powodów może być wiele. Przede wszystkim ogarnięcie serwera.. Ładna rozgrywka, wszystko jak należy i nagle wchodzi około 5 osób i postanawia urządzić sobie sklep mięsny i jedzie mięsem po całości. Na prośbę o nie przeklinanie z reguły jest ładna odpowiedz wiązanka :D (chodź zdarzają się wyjątki). Również tryb S&D jest dla mnie najważniejszy, gdyż od paru lat tylko w niego gram, a Gaming.Crew posiada jedyny serwer S&D z pośród 3 interesujących mnie serwerów :). Myślę, że mogę również pomóc w rozwoju serwera, czy też pomaganiu w budowaniu go (podstawowa znajomość rcona).


To by było na tyle, pozdrawiam :)



#77480 Laptop do 4k

Napisano przez LeCezar w 19 listopada 2010 - 02:14 w Hardware

Nie znasz grających dziewczyn ? :D Moja chociażby w league of legends pogrywa :D
A na xfire mam z 15 dziewczyn co grają :)



#77461 Laptop do 4k

Napisano przez LeCezar w 18 listopada 2010 - 09:37 w Hardware

Zależy do czego potrzebujesz, czy do grania czy do pracy. Ze sklepów warty jest też polecenia Vobis :)



#77460 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez LeCezar w 18 listopada 2010 - 09:35 w Muzyka

ROCK ON!

http://www.youtube.c...BakmW4E&index=4