Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika fiNN1

Odnotowano 2 pozycji dodanych przez fiNN1 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 17-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#94160 [admin] Admin TIT

Napisano przez fiNN1 w 06 kwietnia 2012 - 01:19 w Skargi oraz uwagi

Jakich ludzi? Jakie głupoty pisałem że ich obraziłem? Odpowiadałem na ich gadanie przez mikrofon, gdzie obraziłem ludzi - bo napisałeś w liczbie mnogiej wiec mi teraz wypisz nicki tych "ludzi" skoro już tak perfidnie zmieniasz fakty.



#94126 [admin] Admin TIT

Napisano przez fiNN1 w 06 kwietnia 2012 - 12:59 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: fiNN
Mój Steam ID: http://gamingcrew.pl...s.php?bid=13670
Steam ID oskarżonego: admin TiT
Data oraz godzina zdarzenia: 06-04-2012 - 01:23
Mapa: de_dust2
Opis wydarzenia: szliśmy długą i jakieś dziecko zaczęło się drzeć żeby tam nie szedł z paką bo mnie zabiją, napisałem mu żeby nic nie mówił swoim śmiesznym głosikiem.Admin TiT myślał że to do niego napisałem że nie, po czym do mnie z tekstem żebym go nie denerwował bo wypił i uprawiał sex oOhaha nie ma to jak robic z siebie wariata pisząc o tym w czacie, beka z chłopa. Po tym napisałem mu że mnie to wali, zaczął coś do mnie mówić przez mikrofon, nie bardzo go zrozumiałemwięc napisałem; wyjdz z szafy jak chcesz mi coś powiedzieć. Po tym dał mi bana ze sprzecznym jak dla mnie powodem:"naucz sie kultury dzieciaku, albo dorosnij" - jestem dorosły i nie muszę pisać na czacie że wypiłem tyle piw i uprawiałem sex z moją kobieta tyle i tyle razy żebyppokazać jaki jestem dorosły, a Pan Tit niech pamieta że dorosłość a dojrzałość to nie to samo:)Nie wiem za co ten ban na 10 godzin? Za to że wyszedł na kretyna pisząc o tym że sobie wypił?Dziecinne.. proszę o interwencje się kogoś kompetentnego
Dowod/y: demo, screen: Niestety zamknąłem CS, w logach i hltv napewno jest.