Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Crafcik

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez Crafcik (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 09-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#112465 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 20 stycznia 2015 - 02:43 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wiem, grałem parę razy właśnie wpisując ręcznie ip. Tak czy siak, jest to męczące ;c szkoda że master server padł




#112463 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 19 stycznia 2015 - 06:02 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Furai, update'owałem i nadal nic. Dlatego potem przeinstalowałem i dopiero po reinstallu zrobiłem tego screena :) teraz już mam znowu 1.7 i dalej kupa




#112453 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 31 grudnia 2014 - 06:17 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wszystko z tych rzeczy próbowałem, dalej lipa.




#112451 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 30 grudnia 2014 - 07:24 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Tylko co?... Nadal nie działa, a w internecie serio nic o tym nie ma,  a jak jest to podane tam rozwiązania u mnie nie działają. :S




#112446 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 19 grudnia 2014 - 09:18 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Na pewno nie. Zawsze byłem prawym graczem.

Wygląda to tak jak na obrazku (można tak odświeżać listę w nieskończoność), więc moim zdaniem po prostu mój komputer utracil łączność z serwerem głównym Coda. Tylko jakim cudem i jak to naprawić?

Załączone miniatury

  • Bez tytułu.png



#112444 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 19 grudnia 2014 - 04:46 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Na pewno nie firewall, bo zawsze było normalnie, a przy wyłączonym firewallu też nie działało. Dodam, że dzisiaj koledze zrobiło się tak samo. Nadal jednak mogę się łączyć przez /connect w konsoli, więc w razie czego mogę grać.




#112439 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Crafcik w 18 grudnia 2014 - 08:26 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Też chętnie pogram, ale od wczoraj mam dziwny błąd - nie wyświetlają mi się żadne serwery. Nic z firewallem nie pomaga, reinstall tak samo, zmienianie rozdzielczości, instalowanie patcha 1.7 też. Co robić?