Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ryhupejagnojuffka

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez ryhupejagnojuffka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#100172 [admin] retip

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 26 lipca 2012 - 06:57 w Skargi oraz uwagi

Bana dostales na ile? miesiac czy 2 h? juz dawno minal. Nie jest to jakas sytuacja która wymaga niezwłocznej reakcji i moze poczekać, a skarga na pewno będzie rozpatrzona


Minał tydzień i nic, po moim były jeszcze 3 tematy i ktoś sie raczył nimi zająć. Czekacie aż demka i logi z ftp wyparują ? :X



#100084 Banidowy konkurs - pierwsza trójka wygrywa :)

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 25 lipca 2012 - 08:42 w Counter Strike 1.6

Ja tez hcem konto premium do csa,podobno 150 hp to daje i tanszo bron !! RYHU PEJA ZAWSZE NA PROPSIE !



#99734 Mix szukam !

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 21 lipca 2012 - 06:03 w Counter Strike 1.6

Od gnojuffki to sie prosze odczepic, wodny ban za obrazanie :X



#99711 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 21 lipca 2012 - 01:57 w Muzyka

Niezłe kornik, dali rade, aczkolwiek wole "oryginał" z ktorego w sumie niewiele zostało ;]

http://www.youtube.c...h?v=lgPtbfHyY4U

A mi sie to mega podoba ostatnio.


Edit by KoRniK

nie chce spamić to odpowiem edytując Ci posta :P

Taki już jest HS, że tylko w małej części wykorzystują jakiś wokal, reszta to już tworzenie swojego bitu itd :P



#99710 [admin] retip

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 21 lipca 2012 - 01:50 w Skargi oraz uwagi

Bana dostales na ile? miesiac czy 2 h? juz dawno minal. Nie jest to jakas sytuacja która wymaga niezwłocznej reakcji i moze poczekać, a skarga na pewno będzie rozpatrzona


Spoko :D Chcialem tylko 3 posty zebym mogl w szolcie pisac, a nie bede spamował bez sensu.



#99701 [admin] retip

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 20 lipca 2012 - 09:55 w Skargi oraz uwagi

Widać sie nie myliłem ;]



#99644 [admin] retip

Napisano przez ryhupejagnojuffka w 19 lipca 2012 - 04:09 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: ryhu peja
Mój Steam ID: nie znajet, zreszta nie potrzeba
Steam ID oskarżonego: nie trzeba
Data oraz godzina zdarzenia: 19/07/12 17
Mapa: nie znam, taka z piaskiem, a wczesniej taka z domkami i skrzynkami i plotami z drutu kolczastego
Opis wydarzenia: pierwsza mapa(ta z plotami) gram sobie normalnie, napisalem "super k**wa" bo mnie zabil w plecy dostalem kicka, ok gram sobie normlanie dalej bez zadnego slowa, w koncu zasluzylem, a tu nagle znowu kick, po ilus tam pytaniach laskawie sie dowiedzialem, ze niby admin pisal ze latam gdzies z paka. Sprawdzilem konosle nic nie pisal to raz, dwa ze bylo jakos ponad 30s, a bylem blisko bsa, wiec WTF ?!Kolejna sytuacja, cos tam napisalem, ze dostalem glowe w locie i jakis koles do mnie ze po co placze i ze jestem placzek, a ja mu na to, ze jak sie odzywa jak nie mowie do niego to jest muflonem. Admin mnie zgladzil to sie pytam go na @say "za co slay dziecko" czy cos takiego, kluczowe slowo dziecko, dostalem kicka, wchodze znowu, pytam sie za co kick, po czym dostaje bana za obraze na 2h. Tak wiec sie zastanawiam czy dziecko to obraza ?Moze i ten admin jest jakims gimbusem i go to obraza, nie wiem.Taka dygresja ode mnie, troche niezwiazana ze skarga.
PS. Temat informacyjny, bo jak wiadomo i tak adminowi nie wolno nic zrobic :)

Eeee, nie wiem co sie stalo, ale sie wszystko rozjechało, nie edytuje zeby nie było ze cos zmieniam.