Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika SOK KOKOSOWY

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez SOK KOKOSOWY (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 23-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#110621 zapachnisty @tawerna.TP

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 02 stycznia 2013 - 03:13 w Podania na administratora

Znana morda! Na tak :D




#110620 [Inne]

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 02 stycznia 2013 - 03:03 w Skargi oraz uwagi

Wszystko by było fajnie gdybyś naprawdę przedstawił sytuację. Nikomu ani nigdzie się nie "wypłakiwałem", tylko się spytałem dlaczego mi nie pomogłeś będąc tym samym na bsie. Ty odpowiedziałeś coś w stylu "bo tak" no to i mi puściły nerwy(btw znakomity arugment, Tobie skrócili bana, to ja też bym poprosił) no i pomęczyłem Cię dwie-trzy rundy.

Trzymaj się uż. Snn!

moje sid: STEAM_0:0:12420225, tak na przyszłość :DDDD




#104809 [admin] pita

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 14 września 2012 - 02:47 w Skargi oraz uwagi

Zamierza ktoś jakoś się odnieść do tego czy ban zostaje?



#104768 [admin] pita

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 13 września 2012 - 09:34 w Skargi oraz uwagi

Ale zablkokował mnie celowo prawda? No to albo dajemy obu bana albo nikomu. Bądźmy konsekwentni w swoich czynach...



#104749 [admin] pita

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 13 września 2012 - 08:38 w Skargi oraz uwagi

Z twojej perspektywy mimo iż byłeś na bsie? Zobaczyłeś, że go zaatakowałem[miałem swój powód] i dałeś mi slaya.

8:59 - wyzwiska
9:25 - 9:38 - opisywana sytuacja


To tak na szybko, można ściągać demo :)

http://hltv-3564-p.h...e_dust2.dem.zip



#104747 [admin] pita

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 13 września 2012 - 08:30 w Skargi oraz uwagi

Haha człowieku, nie kompromituj się. Z jakiej zielonej skrzynki? Przecież stałem w bramie i chciałem przejść, dodatkowo sam napisał, że specjalnie mnie blokował, ale widzę dla Ciebie to za mało. Ja zaczepiłem go pierwszy? Pisząc żartobliwie do swojego kolegi usłyszałem coś w stylu "Odzywaj się" + oczywiście masa blędów ortograficznych, no i parę ładnych przekleństw, ale widocznie na Tobie to nie zrobiło wrażenia. Poczekam na kogoś bardziej obiektywnego.



#104745 [admin] pita

Napisano przez SOK KOKOSOWY w 13 września 2012 - 08:15 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: SOK KOKOSOWY
Mój Steam ID: STEAM_0:0:12420225
Steam ID oskarżonego: nie trzeba
Data oraz godzina zdarzenia: 13/09/21 10
Mapa: de_dust2
Opis wydarzenia: Generalnie rzecz biorąc to chciałbym się dowiedzieć za co dostałem bana, bo skoro ktoś mi utrudnia grę[blokując mnie w bramie na duście] i admin nie reaguje[tzn reaguje, ale daje mi slay za "celowe TA"] a nastepnie za tą samą rzecz, która robiona była na mnie dostaję bana pt "utrudnianie gry". Także tutaj moje pytanie: Utrudnianie gry graczom jest ok, ale "utrudnianie" gry adminowi jest już fe? Poza tym, admin nie reaguje mimo iż jest w teamie na przekleństwa/wyzwiska pod moim adresem jednego z graczy, a to przecież też złamanie regulaminu. Czekam na wyjaśnienie.