Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Hajpas

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez Hajpas (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#109540 Straszne lagi co 30 min

Napisano przez Hajpas w 07 listopada 2012 - 01:57 w Skargi oraz uwagi

Moze powinniscie pomyslec nad zmiana serwera?
Gdzies tam wczesniej ktos stwierdzil ze to kazdy polski serwer jest o kant d*py rozbic, ale tylko na tawernie sa takie ,,jazdy". Bylo pare dni gdzie juz myslalem ze jest wszystko ok bo byl spokoj, dzis to byla jakas masakra, lagowalo co chwile a to denerwuje chyba kazdego.
Milo by bylo gdyby to sie juz skonczylo

branoc



#106739 [admin] slt

Napisano przez Hajpas w 06 października 2012 - 04:57 w Skargi oraz uwagi

Niestety za późno, następnym razem będę pamiętać.

Wymiana zdań nie była w żaden sposób wulgarna ani obrażliwa. Solar stwierdził że jestem żałosny przechodząc do CT, co mi się nie spodobało gdyż nie życze sobie takich uwag, ja użyłem wzrotu ,,ty łosiu" co uznaj za obraze i stąd ten ban jak sądze.

Myśle ze o niczym nie zapomniałem Solar mógłby potwierdzić tak myśle, chyba że ten niekompetentny człowiek podkoloryzuje sobie troszeczke. Tak czy siak, chodziło mi tylko o to aby pokazać za jakie pierdoły lubi nadużywać ,,władzy"



#106736 Hajpas

Napisano przez Hajpas w 06 października 2012 - 04:44 w Podania na administratora

Solar przyznam Ci tupet to masz.. ;)

wychodze z założenia ze mnie nikt na servie nie widział tak jak pisaliście wyżej, wiec Solar widząc mnie pierwszy raz odrazu stwierdzasz ze gram tylko dla fragów bo przeszedłem z TT do CT, po 1 pokaż mi aby to było zabronione po 2 dales mi bana za obraze bo nazwałem Cie ,,łosiem" po czym odrazu tu wpadasz z linkiem i pokazujesz jak bardzo żenujący poziom swoim zachowaniem trzymasz.
Grajac praktycznie caly dzień w TT tez chciałem mieć coś z życia i pograć w CT ;)
Ale brawa Solar wielkie brawa, jesteś na prawde żałosny, i co za to dostane warna?

Wmwiacie wszystkim że nie moga być admen bo:, nie udzielają sie na forum, nie znacie owego kandydata, gra od niedawna itp itd a nie widzicie jaki macie skład bo wybacz Solar ale taką postawą na admina się nie nadajesz ;) ale nie mnie to oceniać

Jeszcze raz wielkie brawa Solar ,,trupje" ;)



#106733 [admin] slt

Napisano przez Hajpas w 06 października 2012 - 04:31 w Skargi oraz uwagi

Wybacz za literówke kolejny karygodny bład. Nie ma ładu? miałem dobre oceny z polskiego wg mnie ład jest

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin slr
[AMXBANS] You have 4 minutes and 7 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : unknown_STEAM_0 : 0 : 21489831
[AMXBANS] Reason : ' obraza '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 21489831 '
[AMXBANS] Your IP : ' unknown_STEAM_0 : 0 : 2148

Tak jak mowilem nie chodzi mi o samego bana a o zachowanie Pana SLR
jeszcze raz przepraszam za literówke



#106729 [admin] slt

Napisano przez Hajpas w 06 października 2012 - 04:02 w Skargi oraz uwagi

Mr SLT strasznie się zirytował tym iż przeszedłem z TT do CT na mapie de_train ( z tego co wiem nie jest to zakazane) stwierdzając jakei to załosne itepe doszło do dyskusji po czym dostalem bana za użycie słowa ,,łosiu" tak ban za obraze, śmieszy mnie to bardzo bo chyba nie bylo to zbyt obraźliwe a przynajmniej nie w takim stopniu żeby odrazu banować. Wg mnie jest to nadużycie adma, po 2 nie życze sobie jakich kolwiem sugestii ze jestem żałosny bo zmienilem team. Grajac cały dzień w TT chyba każdy by miał dosyć. O samego bana też mi za bardzo nie chodzi bo to aż całę 5 min? Wytrzymam, chodzi mi tu o postawe Pana slt

I tak wiem ze reszta sie postawi za swietym wielkim Panem wszechmogącym ale pisze bo lubie :>

Pozdro ;*



#106566 Hajpas

Napisano przez Hajpas w 04 października 2012 - 05:17 w Podania na administratora

Czas gry nie idzie w parze z tym jaki jestem itp ;)
ale szpoko ;)



#106559 Hajpas

Napisano przez Hajpas w 04 października 2012 - 04:00 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze:
Hajpas
Wiek:21
Link do portalu potwierdzającego wiek: na priv
Identyfikator gry : STEAM_0:0:21489831
Kontakt: gg - 5923637, hajpas@wp.pl
Czas gry na danym serwerze:  szczęśliwi czasu nie liczą
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...er.php?id=32247
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Lubie ,,kierownicze" stanowiska, nie naduzywam ,,wladzy", jestem sprawiedliwy, solidny, skrupulatny etc. Daje mi satysfakcje widok banowanego przeze mnie,,czitera" <joke>