Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika the_power

Odnotowano 2 pozycji dodanych przez the_power (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 13-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#111750 BAN OD TiT

Napisano przez the_power w 03 czerwca 2013 - 12:33 w Skargi oraz uwagi

Tak, oczywiście najechałem na Cb bo przylazłeś pijany nadużywałeś mikro wydając jakieś dziwne dźwięki (a podobno mikro jest tylko do infa) jakoś Cb nie było i była przyjemna gra. A mi nie chodzi o unbana tylko o sprawiedliwość, bo jak ktoś by robił takie rzeczy jak Ty to zaraz by dostał bana...

 

Edit//

A po drugie nie upomniałeś mnie, tylko groziłeś banem - jest różnica, a ja Ci powtórzyłem żebyś ograniczył mikro, i nie jęczał do niego i nie wydzierał japy to dostałem bana :)




#111747 BAN OD TiT

Napisano przez the_power w 02 czerwca 2013 - 09:52 w Skargi oraz uwagi

Witam!

 

Dostałem bana o w/w debila, który przychodzi na serwer, chwali się że jest pijany i pier**li (jęczy c*** wie) do mikro. Jak zwróciłem mu uwage żeby się zamknął dostałem bana na tydzień z dopiskiem "głupota ludzka". Ja się pytam u kogo kuźwa jest ta głupota ? 

 

Przepraszam za przekleństwa ale się wk***iłem, bo przyjdzie jeden pajac i psuję całą gre, nie można spokojnie sobie pograć, a że ma admina to myśli że mu wszystko wolno...