Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kileene

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez kileene (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#112303 Hihihihi witam xD

Napisano przez kileene w 23 kwietnia 2014 - 05:14 w Off topic

Serwer jest do jutra, a nie było tutaj jakichkolwiek chęci do przedłużenia jego żywota :-)

no to smutecek ;x




#112300 Hihihihi witam xD

Napisano przez kileene w 22 kwietnia 2014 - 12:28 w Off topic

Serwer jak widać stoi pusty raczej całe dnie ;) Nie ma też raczej chętnych na rozkręcanie go.

To chyba coś z tym trzeba zrobić ;) ?




#112298 Hihihihi witam xD

Napisano przez kileene w 21 kwietnia 2014 - 11:54 w Off topic

Witam wszystkich...ponownie :D.  A więc dziś dowiedziałem się, że Tawerna jednak nie "umarła", co mnie super mega ucieszyło, ponieważ na Tawernie zacząłem grać od początku 1.6 i po prostu pokochałem ten serwer, a kiedy wyszedł GO, Tawerna zaczeła upadać w 1.6, wiele osób przestało grać itp.  Nie jestem pewny, ale myśle, że pewnie pomyślicie kim ja do cholery jestem xD przypuszczam, że gdybym napisał mój nick z 1.6 to wielu osobom może by coś zaświeciło, ale nie o to chodzi, także się obejdzie. 

 

Cieszę się,  że Tawerna nadal istnieje i, że w CSGO też widnieje.  Zastanawiam się czy serwer w GO jest tak rozkręcony jak w 1.6 był, że  ciężko na niego po prostu było wejść, cały czas full full full.  Jak coś chętnie będę mógł pomóc do zachęcenia ludzi do gry gry na Tawernie za pomocą reklamy, iż troche gram już w GO i wiem co i jak, także widziałem różne posty co do ustawień serwera więc przypuszczam, że serwer został postawiony nie dawno.

 

Nie moge się doczekać gry z dawnymi mordami, do zobaczenia na serwerze :) !