Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika dZ!K!

Odnotowano 51 pozycji dodanych przez dZ!K! (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 22-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#38586 Avatar Dla Czapka_style

Napisano przez dZ!K! w 13 marca 2009 - 07:57 w Grafika

haha jaki avatar :D:D:D hahah gumis =]



#38273 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez dZ!K! w 07 marca 2009 - 09:37 w Sparingi

ej kurna :D jaki byl wynik??



#38118 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez dZ!K! w 06 marca 2009 - 02:16 w Sparingi

wybacz wormsik ale to jest bullshit :P powtarzalismy sobie to podczas rozgrywek 10vs10... gramy 4fun, gramy 4fun... i jakoś na tym za dobrze nie wyszliśmy...



#38115 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez dZ!K! w 06 marca 2009 - 01:10 w Sparingi

micro to nie zmienia faktu ze zawsze od nich po d*pie dostajemy :/ z tym naszym 100% 4fun znowu bedzie 12-scie rund 4fun a potem wszyscy zaczną się wk@%#$# :/ trza wejść i sprać typów =] tylko tak może być "4FUN" :D



#38102 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez dZ!K! w 06 marca 2009 - 11:09 w Sparingi

kurcze.... no nic... Ale co do MRk i pixela to przydało by się z nimi skontaktowac. takie dwa pro elo by nam duzo daly



#38093 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez dZ!K! w 06 marca 2009 - 08:11 w Sparingi

super że Sylfiusz w końcu nam pomoże... w końcu my powinniśmy zebrać plejade tawerny :) a czemu blee nie gra? fakt faktem nie ma mica, ale jest top playerem który nawet na nosound by miazge robil :) ciekawe czy dejda z bodziem wiedzieli o zapisach czy po prostu nie chcą grac... bo i oni są topik :D MRK & XXX ?? kurde my znowu wystawiamy "cool skład" zamiast "pro skład" :(



#38039 Przedstawiam Się

Napisano przez dZ!K! w 05 marca 2009 - 11:18 w Off topic

Witamy serdecznie nowego gracza =]



#37960 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez dZ!K! w 04 marca 2009 - 08:19 w Sparingi

hehehe wystawic dwa nasze sklady TT razem 10-ciu i niech graja :P



#37959 Tawerna Vs Ster - Zapisy

Napisano przez dZ!K! w 04 marca 2009 - 08:15 w Sparingi

Nick: dziki / ja tu tylko sprzątam
Kontakt: gg 6668216
Dlaczego ty?: bo kce :P

zważywszy że sporo już tych meczyków pograłem moja kandydatura jest raczej rezerwowa :P



#34642 Wszystkiego najlepszego

Napisano przez dZ!K! w 15 stycznia 2009 - 10:08 w Off topic

:huh: :huh: :huh:

WZRUSZY?EM SI? =] DZI?KUJ? SERDECZNIE ZA ?YCZENIA =] hehehe OGROOOMNE DZI?KI =]





PS

nagiego konia sobie odpuszczę... :D:D



#34521 czapka style

Napisano przez dZ!K! w 13 stycznia 2009 - 03:04 w Podania na administratora

ja też chcę nabić sobie posta !!!

na tak... kochamy cie... koniec



#34325 Supernatural

Napisano przez dZ!K! w 11 stycznia 2009 - 09:21 w Film, serial

jo tysz siem przykleił do tego serialiku =]



#34112 Supernatural

Napisano przez dZ!K! w 08 stycznia 2009 - 08:53 w Film, serial

siema byczki :D zlookałem wczoraj bodajże 3 epki tego serialu... w sumie nic fantastycznego ale na skoro na dworze zima to nie bede wybrzydzal =] dzieki za info o tym serialiku =] pozdrawiam



#34096 Supernatural

Napisano przez dZ!K! w 07 stycznia 2009 - 05:25 w Film, serial

troszke nie skumalem sniferku twej odpowiedzi :D



#34093 Supernatural

Napisano przez dZ!K! w 07 stycznia 2009 - 02:42 w Film, serial

eeeee ale so to jest.... ale ale ja tego nie znam... ale to jest chyba fajne... przeczytoł recenzje i stwierdza że godne zmarnowania czasu =] dzięki wielkie =] pozdro laki


aha jedno pytanko... wysoko czy nisko budżetowy??



#33833 Co powiecie na "Puchar Tawerny"? - Dyskusja

Napisano przez dZ!K! w 31 grudnia 2008 - 07:00 w Turnieje dla graczy Tawerny

-= Super Super Super =-


już pewnie wszyscy myśleli że dziku was nie pokara... ale nie nie nie =] nie ma takiej opcji...


Just Skill wylatuje --> dziki wbija za niego... =]


CIESZYTA SI??? =]



#31987 Podanie? [TP] =]

Napisano przez dZ!K! w 10 grudnia 2008 - 02:45 w Podania na administratora

Hay =]


vcmp? gta? niet :P


A co do stwierdzenia bishopa o moim chamstwie... no cuż... uzasadnione :/ ale spowodowane tylko i wyłącznie niemożnością (flustracja) wpłynięcia w jaki kolwiek sposób na teammatów... jak widzę czasem tyle "durnoty" w grze swojej drużyny to aż się gotuję =] mam nadzieję że dostanę tego adma i uda mi się coś tu zmienić...


Serdeczne Pozdro =]



#31878 Podanie? [TP] =]

Napisano przez dZ!K! w 09 grudnia 2008 - 08:11 w Podania na administratora

:* pozdro serdeczne =]



#31849 Podanie? [TP] =]

Napisano przez dZ!K! w 08 grudnia 2008 - 07:16 w Podania na administratora

to chyba jasne że "z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność..." to chyba ze spider mana było :D no luz na bani :P:P:P byłby adm - trza by się godniej prezentować...



#31838 Podanie? [TP] =]

Napisano przez dZ!K! w 08 grudnia 2008 - 03:55 w Podania na administratora

heh... sprawa z wormsem... te radykalne wnioski (ewentualnie obrazę) sformułował po jednej mojej akcji... niefortunnej... pod wpływem... silnych emocji (moich rzecz jasna) :D ale to był w sumie pikuś więc po kicku absolutnie zapomniałem by mu później to wyjaśnić... ot co :P


Jak czapka rzekł nie popełnie samobójstwa, conajwyżej trzaskanie wam baniek będzie sprawiało mi troszke większą satysfakcję :P szczególnie revowi...  :P


Nie chcecie mojej pomocy to nie :P



#31812 Podanie? [TP] =]

Napisano przez dZ!K! w 08 grudnia 2008 - 08:13 w Podania na administratora

Heh =] no cóż :] warto było spróbować =]



#31792 Podanie? [TP] =]

Napisano przez dZ!K! w 07 grudnia 2008 - 08:43 w Podania na administratora

* Nicki na serwerze: dziki
* Wiek: 23
* STEAM_ID: STEAM_0:0:18433038
* Kontakt: 6668216
* Czas na serwerze: 391:37:25
* Link do Psychostats: http://tawerna-cs.or...layer.php?id=86
* Status AMXBANS: nie korzystałem
* Powód ubiegania się o stanowisko admina: Taki serio? Bo to nie ja potrzebuje admina, tylko Wy :P


    Co by Wam tu powiedzieć...     Pytacie o powód mojej prośby. Może zacznę od tego że na serwerze TP gra się FFA... Ostatnio dość często zauważalny w pewnych godzinach jest brak admina, co przejawia się tzw. "syfem" na serwerze :[ Sądzę że mógł bym coś w tej sprawie pomóc :) Mówię szczerze. Kieruje mną tylko i wyłącznie pragnienie polepszenia jakości gry, chociaż w tych godzinach co ja jestem =]

    
    Co do mojej osoby mogę powiedzieć to to że trochę już tu z Wami pykam i nie wiem czy jest admin z którym bym jeszcze nie grał :D Chyba żadnego admina do siebie jeszcze zbytnio nie zraziłem... Przyznaję że czasem się coś może komuś wymsknąć :P Wiadomo że jak bym został adminem musiał bym ciutke bardziej kulturalny :)



    Więcej rozpisywać się teraz nie ma sensu =] Proszę wszystkich adminów o rozpatrzenie mojej prośby. Wypowiedzcie się czy waszym zdaniem się nadaje czy nie, czy spełniam warunki i czy byście mnie chcieli w waszym zacnym gronie :D:D:D

JA CHC? WAM TYLKO POMÓC =]



#29755 Turniej 10on10

Napisano przez dZ!K! w 09 listopada 2008 - 07:00 w Turnieje dla graczy Tawerny

yyyy na obecną chwilę mam ping 200 :O

w sumie nie wiem co jest nie tak... czyżby znowu wiry? już czapce pisałem żeby miał jakiego tam zioma na ewentualną zmianę jak by ping nie wrócił do normy :/



#29509 Turniej 10on10

Napisano przez dZ!K! w 06 listopada 2008 - 02:23 w Turnieje dla graczy Tawerny

eeej masmixik :> czemu rezygnujesz? aż tak jezdyś zdruzgotany?? przecie to czituchy były :P



#29473 Turniej 10on10

Napisano przez dZ!K! w 06 listopada 2008 - 09:58 w Turnieje dla graczy Tawerny

HIE HIE no bywa bywa :P pewnie za duzo tych powerków wypiłem... ale co do panów... to oni nie dośc że w grupie byli miażdzacy to indywidualnie też strasznie kozaczyli :(  byliśmy jak botki przy nich :(

ALE NIE MA CO =] RZUCE WAM CH?OPAKI COŚ OPTYMISTYCZNEGO... ZREWAN?UJEMY SI? IM W FINALE HEHEHEHEHE :D



Jak za każdym razem dzięki za możliwość gry z wami =]

Pozdrawiam