Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika fukacz

Odnotowano 9 pozycji dodanych przez fukacz (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#89126 Ban by TiT

Napisano przez fukacz w 29 grudnia 2011 - 09:18 w Skargi oraz uwagi

Zabrania się reklamowania stron www (ban do 7dni) za wyjątkiem board.c-s, google, youtube.


przypadkiem zajrzałem, przepraszam jeśli mój post narusza regulamin tego działu



#86254 Gęby z Tawerny

Napisano przez fukacz w 04 września 2011 - 10:11 w Off topic

na ulicy bym Cie z guralem pomylił (taki raper :D)



#86199 vache

Napisano przez fukacz w 01 września 2011 - 12:53 w Podania na administratora

no ok, w każdym razie to co napisałeś, a ja tam wyżej zacytowałem, można odebrać dwuznacznie. Także cofam moją "kontrę"



#86194 vache

Napisano przez fukacz w 01 września 2011 - 10:30 w Podania na administratora

Równie dobrze, mogę dać sid skradzionego konta, które odzyskałem ;) i sid będzie ilościowo identyczny. Jednocześnie wiesz dlaczego gram na byłym koncie fukacza.

CS 1.5 do 2006 roku, a latem 07 1.6 (August 2, 2007): STEAM_0:0:15686168. Do dodania jako salisek. Włala.

Sorki, że x2, ale nie mogłem edytować tamtego posta, a tego nie mogę usunąć,


nieładnie Salis. Wiem że może nie jest to legalne sprzedawać konto ESL znajomemu, ale robienie ze mnie złodzieja? Wiesz, że mam nadal pudełko do steama, a mimo to tak sobie rzucasz oskarżeniami. Więc elegancko wszystko sprostuj jak nakręciłeś a wszystko będzie w porządku :) W przeciwnym razie wysyłam foto klucza do Valve i steam wraca do mnie. Nigdy nie miałem zamiaru tego robić, ale po takim obrocie sprawy nie będę miał wyjścia



#84283 ScR

Napisano przez fukacz w 05 czerwca 2011 - 10:50 w Podania na administratora

nie wiem czy moje zdanie tu coś znaczy bo rzadko gram na Tawernie, ale jestem na tak. Nigdy się nie wypowiadam w tematach kandydatów na adminów, bo zwykle ich po prostu nie znam, a że tego delykwenta znam, to mogę dać głos



#82564 Jakich perfum używasz?

Napisano przez fukacz w 28 marca 2011 - 09:35 w Off topic

Davidoff hot water



#82046 [gracz] describe

Napisano przez fukacz w 13 marca 2011 - 09:33 w Skargi oraz uwagi

modele z hltv smoka= no smoke :)

przynajmniej kiedyś tak było



#81861 Komu kibicujesz i dlaczego?

Napisano przez fukacz w 07 marca 2011 - 07:58 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Juve, od małego, ale nie tyle Juve co Alex. Piłkarz naprawdę wysokiej klasy i kultury na boisku. Śmiem powiedzieć, że nie ma drugiego takiego Włocha jak on. Każdy jeden arogancki i zawistny na boisku. Del Piero mimo degradacji został ze swoim klubem, to wizytówka Juventusu. Choć nie idzie im najlepiej zarówno w Serie A jak i w pucharach to i tak wierzę że może jakieś top3 w Serie A na koniec będzie. Co do polskich klubów to nie interesuję się całkiem, poziom jest jaki jest i jedynie co liczyłem że Lech coś tam ugra w tych pucharach, żeby ta piłka nasza coś ruszyła, może wtedy zainteresował bardziej polskim futbolem. Wielkim fanem piłki też nie jestem i nie siedzę przed TV zawsze jak jakiś leci, no chyba że nie mam nic ważniejszego do roboty :)



#81798 RZUCAMY PALENIE !

Napisano przez fukacz w 06 marca 2011 - 09:50 w Off topic

ja od 3 miesięcy nie palę :) ale paliłem krótko, bo chyba pół roku, więc większych problemów z tym nie było, tym bardziej, że motywacja ogromna, bo jeśli ja rzuciłem to łatwiej było mi namówić do tego moją dziewczynę. No i udało się, oboje nie palimy :)